Emil Frey ČR Emil Frey  >  Hybridní pohon  >  Hybridní technologie KIA

Hybridní technologie KIA

Emil Frey KIA Hybrid

Hybridní vozy KIA jsou určeny pro všechny řidiče, kteří chtějí přispět svým dílem k ochraně životního prostředí bez kompromisů ohledně výkonů nebo skvělého vzhledu. Kombinace spalovacího motoru a elektromotoru zaručuje potěšení z jízdy a minimalizuje emise. A to vše v dokonalém stylu.

Používá se hybridní soustava s paralelním uspořádáním, která střídavě používá hnací sílu zážehového motoru a elektromotoru, nebo používá kombinaci obou zdrojů hnací síly, a nabíjí akumulátory, kdykoli je to možné. Systém pracuje zcela plynule, s pohotovými reakcemi, a zároveň dosahuje nejvyšší hospodárnosti ve své třídě a příkladně nízké emise CO2.

Akumulátory Li-Poly
Akumulátory Li-Poly s kapacitou 1,56 kWh a odolnou a lehkou konstrukcí přispívají k efektivnímu využívání elektrické energie a pracují s účinnějším chlazením. Akumulátory se 7letou zárukou jsou bezpečně uloženy pod zadními sedadly.

Nový motor Kappa 1.6 GDi
Motor 1.6 GDi poskytuje nejvyšší výkon 105 k při 5 700 min-1 a maximální točivý moment 147 N.m při 4 000 min-1. Je proto dokonalým základem hybridní soustavy modelu Niro. Systém nabízí kombinovaný nejvyšší výkon 141 k (104 kW).

Elektromotor s permanentním magnetem
Elektromotor poskytuje výkon až 32 kW (43,5 k) – při jízdě s čistě elektrickým pohonem. Kromě toho podporuje zážehový motor v hybridním režimu a nabíjí akumulátory během zpomalování.

Brzdová soustava s rekuperací kinetické energie
Kinetická energie, uvolňovaná při zpomalování či zastavování, je přeměňována na elektrickou energii, která se používá k nabíjení akumulátorů.

Nově vyvinutá 6-ti stupňová převodovka DCT
Nová 6stupňová automatická převodovka DCT (dvouspojková) efektivně přenáší hnací sílu spalovacího motoru/elektromotoru a poskytuje dynamické jízdní vlastnosti s rychlým řazením a pocitem přímého spojení.

Modely KIA s hybridním pohonem

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, hybrid, hybridní pohon, hybridní technologie, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, hybrid, hybridní pohon, hybridní technologie, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki