Emil Frey ČR Emil Frey  >  Hybridní pohon  >  Hybridní technologie SUBARU

Hybridní technologie SUBARU

Emil Frey Subaru Hybrid

Co je to Subaru Hybrid? Odpověď není pouze úsporný automobil, ale také vůz poskytující potěšení z jízdy. Těžké komponenty, jako jsou motory a akumulátory, jsou namontovány v jedinečném symetrickém uspořádání, které nemá vliv na základní vlastnosti symetrického pohonu všech kol Symmetrical AWD. Výsledkem jsou přímé reakce na řízení, jakými ostatní hybridní automobily nedisponují, extrémně stabilní jízdní vlastnosti a jednoduše vynikající spotřeba paliva. To je zcela evidentní rozdíl v porovnání s běžnými hybridními vozy, jejichž jediným cílem je dosáhnout nižší spotřeby paliva. Subaru je i v tomto specifické.

Nová generace pohonu SUBARU kombinuje funkčnost elektromotoru se dvěma základními technologiemi SUBARU: motorem BOXER a symetrickým pohonem všech kol (SYMMETRICAL AWD). Nový systém e-BOXER si zachovává nízko uložené těžiště i vyvážení a také efektivitu osvědčeného systému SYMMETRICAL AWD.

Vlastnosti hybridního pohonu Subaru

Lineární výkon a okamžitá odezva
Nový elektomotor e-BOXER pracuje spolehlivě. Zajišťuje okamžitě dostupný točivý moment pro bezpečnější a zábavnější jízdu od okamžiku, kdy je sešlápnut plynový pedál.

Energetická hospodárnost
Výkon je ve spojení s efektivitou. Zatímco systém e-BOXER ovládá jednotlivé režimy jízdy – jízda se spalovacím motorem, jízda na elektřinu a jízda s elektromotorovým asistentem – tak aby co nejlépe reagoval na jízdní situaci a na potřeby řidiče, vy si můžete vychutnávat krajinu kolem.

Zdokonalené schopnosti na nezpevněných silnicích a cestách
Dlouhá stoupání. Příkrá klesání. Bez ohledu na překážky, které před vás život postaví, technologie asistence elektromotoru zdokonaluje vlastnosti systému X-MODE na nezpevněných cestách, protože umožňuje jednoduchou a rychlou regulaci točivého momentu. Systém X-MODE zvládne jakkoliv náročný terén.

Modely Subaru s hybridním pohonem

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, hybrid, hybridní pohon, hybridní technologie, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, hybrid, hybridní pohon, hybridní technologie, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki