Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru Forester

Nový Subaru Forester 2020 – Vítejte do světa nových možností.

Představujeme zcela nové Subaru Forester. Vůz prošel komplexní proměnou zvenku i uvnitř a díky tomu dosahuje nových úrovní komfortu, bezpečnosti a všestrannosti. To vše proto, aby vám pomáhal při každodenních dobrodružstvích, a současně vás inspiroval k novým. S robustní, ale pritom kompaktní karoserií se s Foresterem snadno manévruje a přitom překvapí vnitřním prostorem i komfortem. Hybridní pohon e-BOXER kombinuje elektromotor se dvemi klíčovými technologiemi Subaru: motorem BOXER a symetrickým pohonem všech kol. Nové spojení přináší parádní zážitky ze sportovního řízení, tak i ticho a pohodlí v kabině bez nežádoucích hluků a vibrací na všech typech cest, kterými se ubíráte.

Připraven na všechno, to je výbava Nového Foresteru
Emil Frey Subaru Forester Emil Frey Subaru Forester
 • LED čelní světlomety s automatickou regulací dosvitu
 • 18" kola z lehké slitiny
 • Side View Monitor a couvací kamera
 • Apple CarPlay a Android Auto
 • Multifunkční displej
 • Tempomat
 • Vyhřívaný volant
 • Sedadlo řidiče s pamětí pozice
 • Dvouzónová samočinná klimatizace
 • Elektrické střešní okno
 • Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru
Motor SUBARU BOXER

Motor boxer, neboli plochý motor s protiběžnými písty, se vyznačuje písty pohybujícími se proti sobě. Subaru je motoru SUBARU BOXER věrné již více než 50 let a používá ho ve svých vozech z důvodu jeho zřetelných předností proti ostatním typům motorů, dlouhé životnosti a spolehlivé výkonnosti.

Emil Frey Subaru Forester
Motor SUBARU BOXER + elektrická technologie

Pro efektivní jízdu systém SUBARU e-BOXER přizpůsobuje poměr rozdělení výkonu mezi dvoulitrovým motorem s přímým vstřikováním a elektromotorem inteligentně zabudovaným do převodovky Lineartronic tak, aby odpovídal okolním podmínkám jízdy a řízení. Výsledkem je tichý, plynulý přísun výkonu pro komfortní a příjemnou jízdu v mnoha situacích. A co víc, podélné umístění motoru a baterie podél osy vozidla doplňuje stabilitu a symetrické rozložení váhy auta, kterou má Subaru v genech od plochého motoru BOXER s nízkým težištěm a vlastního designu Symetrical AWD.

Emil Frey Subaru ForesterEmil Frey Subaru Forester
Indikátor jízdních systému motoru
 • Akcelerace, lehké zatížení: EV mód.
 • Střední zatížení: Asistence elektrického motoru
 • Velké zatížení: Benzínový motor v činnosti
 • Decelerace: Rekuperace, dobíjení baterie
Symetrický pohon všech kol (AWD)

Symetrický pohon všech kol Symmetrical AWD vozu Subaru distribuuje točivý moment na všechna kola, čímž zlepšuje trakci na mokrých a kluzkých površích. Pro řešení Subaru je typické jeho symetrické uspořádání v podélné ose vozu, které je spolu s nízkým težištěm přínosem pro větší stabilitu a bezpečnejší jízdní projev.

Lineartronic + Active Torque Split AWD

Převodovka Lineartronic se prostřednictvím plynulé změny převodového poměru dokáže přizpůsobit každé situaci a neustále udržovat motor v nejefektivnejších otáčkách pro hospodárnou a hladkou akceleraci, dostatečný jízdní výkon a nižší spotřebu paliva. Převodovka je spojená se systémem aktivního rozdelování točivého momentu AWD. Točivý moment se mezi přední a zadní nápravu rozděluje aktivně a v reálném čase, a tedy v závislosti na aktuálních trakčních podmínkách.

Emil Frey Subaru Forester
X-MODE a Hill Descent Control

Užijte si naplno lépe využitelné schopnosti a jízdní potenciál zcela nového Foresteru při pohybu v terénu s inovovaným systémem X-MODE, který intenzivně využívá sílu elektrického pohonu. Zvolte režim [SNOW / DIRT] pro kluzké povrchy pokryté sněhem, prachem či štěrkem anebo přepněte na [D. SNOW / MUD] pro zvláště zrádné silnice s hlubokým sněhem a blátem, na kterých mohou pneumatiky zapadnout. X-MODE intenzivněji využívá vysoký točivý moment a rychlou odezvu pohonné jednotky pro lepší záběr, aby se dostal ven, a to dále posouvá hranice jízdních výkonů. Navíc, systém Hill Descent Control pomáhá udržovat kontrolovanou a konstantní rychlost i na kluzkém svahu, což vám dodá ješte větší klid a pocit bezpečné jízdy.

SI-DRIVE

Tlačítkem navolte Inteligent Mode pro jízdní režim hladce vybalancovaný a šetrný k životnímu prostředí nebo divočejší Sport Mode pro okamžitou lineární odezvu za plynovým pedálem, obohacenou vyšším točivým momentem pro sportovnější jízdu při jakékoli rychlosti. Asistence elektromotoru dále zlepšuje celkovou akceleraci na ještě silnější a sportovnější zážitek z řízení.

Emil Frey Subaru Forester
EyeSight - Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

Systém je vybaven dvojicí kamer a podobně jako druhý pár očí sleduje vozovku před Foresterem. Snímá barevný prostorový obraz a zajišťuje špičkové rozpoznávání obrazu, téměř stejně dobře jako lidské oči. Pomocí obrazu z obou kamer pak systém přesně určuje tvar, rychlost a vzdálenost jednotlivých objektů – rozezná nejen jiná vozidla, ale i motocykly, jízdní kola a chodce. Zjistí-li potenciální nebezpečí, varuje řidiče a podle potřeby začne i brzdit, aby napomohl vyhnout se nehodě. Systém EyeSight zvyšuje celkovou bezpečnost, částečně ulehčuje práci řidiči a obecně přispívá k vyššímu pocitu bezpečí na palubě Forestera.

Emil Frey Subaru Forester
Pokročilé technologie Subaru: Systém monitorující řidiče (DMS)

Systém monitorující řidiče DMS (Driver Monitoring System) podporuje bezpečnou jízdu využitím kamery, která sleduje řidiče a upozorní jej v případě, kdy zaznamená nepozornost nebo ospalost.

Subaru Forester - videa o modelu a technologiích

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Forester, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Forester, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Forester, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧