Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru Outback

Subaru Outback 2020 – Schopnost. Robustnost. Rafinovanost. Elegance.

Za ladným, zároveň i rafinovaným designem Outbacka si můžete hned představit jeho schopnosti i nabízený komfort, svalnatá a robustní konstrukce vás zase ubezpečí v tom, že s tímhle autem se můžete vydat kamkoliv. S důvěrou, že Outback vám pomůže překonat všechny rozmary počasí i povrchu silnice a vy stylově a komfortně dosáhnete cílové destinace.

Špičková výbava Outbacku do města i do terénu
Emil Frey Subaru Outback Emil Frey Subaru Outback
 • Aktivní natáčecí světlomety - Steering Responsive Headlights (SRH)
 • 18" kola z lehkých slitin
 • Spínač elektricky ovládaného víka zavazadelníku zabudovaný do palubní desky
 • Čelní a boční kamery
 • Elektricky ovládané střešní okno
 • Navigace upozorňující na odbočení
 • Audio soustava Haman/Kardon
 • Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech (s bederní opěrkou páteře)
 • USB zásuvky (vpředu a vzadu)
 • Apple CarPlay a Android Auto™
 • Zadní parkovací kamera
Motor SUBARU BOXER

Existuje jen velmi málo vozů nabízejících stejnou míru sebevědomí a jistoty jako Outback – asi vás proto nepřekvapí, jak jedinečná koncepce za těmito vlastnostmi stojí. Díky unikátní konstrukci motoru SUBARU BOXER jsou válce umístěny po obou stranách klikového hřídele v úhlu 180 stupňů proti sobě. Profil je tak nižší a plošší než u motorů odlišné konstrukce. Motor (a tedy i celý Outback) má tak nižší těžiště, což přispívá k lepšímu pocitu rovnováhy. Protiběžný chod pístů kromě toho znamená, že pohybové síly přirozeným způsobem působí proti sobě, a tak se eliminuje převážná část vibrací.

Emil Frey Subaru Outback
Pohon všech kol Symmetrical AWD

Kontrola znamená jistotu a stabilita přináší agilitu, která vás u nového Outbacku nadchne. Vozy Subaru jsou obdařeny inspirující jistotou za volantem, a to díky přirozeně stabilní konstrukci pohonu Symmetrical AWD, jejíž součástí je i skvěle vyvážený motor SUBARU BOXER.

Lineartronic

Účinná převodovka Lineartonic s plynule měnitelným převodem je navržena tak, aby maximálně využila potenciálu vašeho motoru SUBARU BOXER a symetricky uspořádaného pohonu všech kol Symmetrical AWD. Zajišťuje ideální dodávku síly a současně Outbacku snižuje spotřebu paliva.

Režim X-MODE

Režim X-MODE pomáhá zajistit spolehlivou kontrolu jediným stiskem tlačítka. Technologie X-Mode se ujme řízení motoru, převodovky, pohonu Symmetrical AWD, brzd a dalších komponent, aby vás bezpečně provedla na problematických cestách i v nejrůznějším terénu. V případě aktivace režimu X-Mode se automaticky zapojuje pomocník pro sjíždění svahů, jenž udržuje konstantní rychlost, když se Outback pohybuje po svahu dolů.

SI-DRIVE

Subaru Intelligent Drive (SI-DRIVE) vám umožní kdykoliv a za jakýchkoliv podmínek nastavit si vůz podle svých představ. Režim Intelligent je navržen pro vyváženou kombinaci plynulosti a hospodárnosti, nastavení Sport zajistí pro dynamický a sportovní projev okamžité reakce a lineární odezvu na sešlápnutí plynového pedálu.

Emil Frey Subaru Outback
EyeSight - Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

Jako druhý pár očí, které sledují silnici před vámi, využívá EyeSight stereo kamery se schopnostmi podobnými lidským očím, které zachycují trojrozměrný barevný obraz situace před vozem. Použití obrazu z obou kamer umožňuje precizně odhadnout tvar, rychlost a vzdálenost nejen automobilů, ale i motocyklů a chodců před vozidlem. Když identifikují potenciální nebezpečí, systém varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby pomohl zabránit nehodě.

Subaru Outback - videa o modelu a technologiích

Subaru Outback - recenze o modelu a technologiích

Subaru Outback 2.5i-S ES Limited – Jednoduše rodinný ideál 15. 7. 2020, www.auto.cz Subaru Outback 2.5i-S ES Limited – Jednoduše rodinný ideál Lehce modernizované Subaru Outback je na první pohled celkem sympatickým vozem, od kterého toho moc nečekáte. Jakmile do něj však usednete a vydáte se na cesty, brzy zjistíte, že není vůbec těžké si ho zamilovat... přečíst celý článek
Test Subaru Outback 2.5i-S X ES Edition. Pro rodinu jen to nejlepší 24. 8. 2019, www.autojournal.cz Test Subaru Outback 2.5i-S X ES Edition. Pro rodinu jen to nejlepší Pokud máte rodinu, jsou vaše priority pro výběr auta jasné. Chce to něco bezpečného, spolehlivého, prostorného a pokud možno schopného odolávat nekonečným a rafinovaným způsobům vaší ratolesti zničit interiér čímkoliv,... přečíst celý článek

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Outback, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Outback, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Outback, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧