Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru Outback

Subaru Outback – Velkolepá jízda

Přijíždí zcela nová, šestá generace Subaru Outback, průkopník svého segmentu! Zbrusu nový Outback vnese do vašeho života to nejlepší v dosud nevídané intenzitě. Je nejbezpečnějším a technicky nejvyspělejším Outbackem, jaký kdy vznikl.
Už od roku 1995 jsme průkopníkem v segmentu SUV crossoverů. Naše vozy v sobě spojují pohodlí a ovladatelnost klasických kombi s terénními schopnostmi offroadů. Všestranné SUV a kombi zároveň překvapuje největším vnitřním prostorem ve své třídě, a vybavením, s nímž si užijete pohodovou prvotřídní jízdu jako v limuzíně.
Osvědčené spojení spolehlivého benzínového motoru BOXER 2,5 L a ikonického stálého pohonu všech kol Symmetrical All-Wheel Drive doplňuje impozantní světlá výška 213 mm a systém X-mode, který se postará o poskytuje ještě lepší trakci a ovladatelnost. Vydejte se sebevědomě na cesty, terén ani řidičské zkušenosti nehrají roli a Outback se o vás postará.

Špičková výbava Outbacku do města i do terénu
Emil Frey Subaru Outback Emil Frey Subaru Outback
 • Aktivní natáčecí světlomety - Steering Responsive Headlights (SRH)
 • 18" kola z lehkých slitin
 • Spínač elektricky ovládaného víka zavazadelníku zabudovaný do palubní desky
 • Čelní a boční kamery
 • Elektricky ovládané střešní okno
 • Navigace upozorňující na odbočení
 • Audio soustava Haman/Kardon
 • Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech (s bederní opěrkou páteře)
 • USB zásuvky (vpředu a vzadu)
 • Apple CarPlay a Android Auto™
 • Zadní parkovací kamera
Symetrický pohon všech kol - AWD

Symetrický pohon všech kol Subaru Symmetrical AWD zajišťuje stabilitu a bezpečnost na každém povrchu.
Schopnost aktivního rozdělování točivého momentu rozděluje hnací sílu mezi kola podle aktuálních trakčních podmínek, takže přináší více přilnavosti na mokrých a kluzkých površích.

Emil Frey Subaru Outback
Motor SUBARU BOXER

Motory boxer mají oproti jiným typům motorů jednoznačné přednosti, Subaru je proto motorům SUBARU BOXER věrné již více než 50 let. Vyznačují se spolehlivostí a dlouhou životností, jejich písty jsou umístěné v jedné horizontální rovině a pohybují se proti sobě. Tím v každém Subaru zaujmou kultivovaným během s minimem vibrací.

Lineartronic

Přepracovaný hydraulický systém převodovky s širším rozpětím převodových poměrů poskytuje jemnou a plynulou změnu převodů, účinnou a hladkou akceleraci, podmanivou jízdní dynamiku a současně nižší spotřebu paliva.

Režim X-MODE

Vysokou úroveň ovladatelnosti, stability a jízdního komfortu v tichém interiéru si užijete zásluhou propracovaného symetrického pohonu všech kol Symmetrical AWD a Globální platformy Subaru. S novým Outbackem se můžete vydat kamkoliv a užít si sametový jízdní projev i mimořádné schopnosti v terénu.

Emil Frey Subaru Outback
X-MODE se dvěma režimy

S dvojicí režimů systému X-MODE odhalíte veškerý potenciál nového Outbacku při jízdě mimo silnice.
Na 11,6“ displeji můžete pohodlně přepínat mezi režimy [SNOW/DIRT] a [D.SNOW/MUD] ([Sníh/Štěrk] a [Hluboký sníh/Bláto]), takže pro každý povrch budete mít vždy správné nastavení.

EyeSight - Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

Bezpečnostní systém EyeSight byl zcela přepracován a dostal mnoho nových pokrokových funkcí. Nyní proto poskytuje mnohem více klidu za volantem. Zdokonaleno bylo jak rozpoznávání snímaného obrazu, tak jeho vyhodnocování. Zlepšeno bylo také celkové technické vybavení a integrace systému za čelním sklem. To vše přináší v reálných jízdních situacích více jistoty a bezpečnosti.

Subaru Outback - videa o modelu a technologiích

Subaru Outback - recenze o modelu a technologiích

Subaru Outback – Do terénu s komfortem – test 18. 2. 2022, www.auto4drive.cz Subaru Outback – Do terénu s komfortem – test Outback v novém modelovém provedení sliboval zákazníkům větší cestovatelský komfort a zdokonalené jízdní vlastnosti, s nimiž se nezalekne ani před terénními nástrahami... přečíst celý článek
Subaru Outback válelo v testech Euro NCAP. Je nejlepší ze všech aut za poslední dva roky 29. 1. 2022, www.autorevue.cz Subaru Outback válelo v testech Euro NCAP. Je nejlepší ze všech aut za poslední dva roky Relativně nedávné zpřísnění kritérií zkoušek NCAP přineslo do hodnocení bezpečnosti pořádný „fičák.“ Zatím co před nějakou dobou bylo pětihvězdičkové hodnocení prakticky u kteréhokoliv... přečíst celý článek

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Outback, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Outback, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Outback, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧