Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru Solterra

Subaru Solterra – Dojedete kamkoliv a ješte dál

Emil Frey Subaru Solterra

Slunce a Země. Sol a terra. Společně v přírodě. Společně v Subaru SOLTERRA, které je čistě elektrickým SUV vybaveným účinným pohonem všech kol AWD určeným do nejnáročnějších podmínek. S typickým potěšením z jízdy okořeněným bezpečností směřuje do udržitelné budoucnosti.

Technologie

Pohon všech kol AWD je základním předpokladem mimořádně vysoké úrovně jízdní bezpečnosti vozů Subaru. Dvě elektrické hnací jednotky eAxle, které nezávisle pohánějí přední a zadní kola modelu SOLTERRA, umožňují přesně regulovat točivý moment k jednotlivým kolům. Tím se pohon všech kol Subaru AWD dostává na novou úroveň účinnosti. Kromě toho systém X-MODE spolu s novou funkcí Grip Control poskytují potřebnou přilnavost i na nezpevněném povrchu. Tím elektřinou poháněný automobil jednoznačně překonává všechna očekávání.

Emil Frey Subaru Solterra
Bateriový elektrický vůz

Elektrický pohon otevírá automobilům svět nových možností: tuhost nově vyvinuté elektrické platformy e-SUBARU GLOBAL PLATFORM významně zvyšuje kompaktní vysokokapacitní akumulátor integrovaný v její nosné struktuře. Přední a zadní elektrické hnací jednotky eAxle přinášejí lepší ovladatelnost, vyšší bezpečnost a tichý provoz, které může poskytnout pouze elektromobil.

Design

Silueta jedinečná pro BEV dostala design karoserie SUV vyjadřující sílu a masivní dojem s horizontálně umístěním šestiúhelníkové masky chladiče a mohutnými blatníky, které se tlačí zevnitř.

Charakteristické světlomety okamžitě prozradí, že se jedná o Subaru, díky inovativnímu designu, který vyjadřuje jedinečnost Subaru.

Emil Frey Subaru Solterra
Bezpečnost

Subaru vynakládá mimořádné úsilí na bezpečnost svých vozů. Své vyspělé bezpečnostní systémy testuje již více než padesát let. SOLTERRA je vybavena kompletní sadou našich inovativních systémů prevence a předcházení kolizím.

Patří mezi ně především systém SUBARU Safety Sense*, a také elektrická platforma e-SUBARU GLOBAL PLATFORM, která je naším dosud nejpevnějším technickým základem navrženým pro ochranu posádky i akumulátoru. Díky našemu komplexnímu přístupu k bezpečnosti je naším cílem budoucnost bez nehod.

Emil Frey Subaru Solterra
Stále ve spojení

SUBARU Care je nová aplikace, propojená s vozem a jeho multimediálním systémem. Je vaším klíčem k nové úrovni konektivity a komfortních funkcí. Díky aplikaci ve vašem telefonu nyní můžete vzdáleným přístupem kontrolovat celou řadu informací a funkcí vozu a ovládat je. Se SOLTERROU tak budete v kontaktu, i když v ní nebudete.

Subaru Solterra - videa o modelu a technologiích

Subaru Solterra - recenze o modelu a technologiích

Je elektrická Solterra skutečné Subaru, které je radost řídit na silnici i v terénu? 17. 5. 2022, www.garaz.cz Je elektrická Solterra skutečné Subaru, které je radost řídit na silnici i v terénu? Japonská automobilka Subaru už má s elektrifikací svých aut dost zkušeností – hybridy prodává po světě od roku 2014 (PHEV přišel o čtyři roky později) a v Evropě už dva roky ... přečíst celý článek
Svezli jsme se v Subaru Solterra na mosteckém polygonu 17. 5. 2022, www.auto.cz Svezli jsme se v Subaru Solterra na mosteckém polygonu Českému zastoupení značky Subaru se podařilo vypůjčit si a do republiky dovézt jediný předprodukční exemplář nového elektromobilu Solterra v Evropě. Byli jsme se s ním svézt na mosteckém polygonu .... přečíst celý článek

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Solterra, Subaru EV, elektomobil, elektromotor, baterie, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Solterra, Subaru EV, elektomobil, elektromotor, baterie, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Solterra, Subaru EV, elektomobil, elektromotor, baterie, symmetrical AWD Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧