Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru BRZ

Subaru BRZ - více výkonu, větší točivý moment a lépe akceleruje.

Emil Frey Subaru BRZ

Ryzí zážitky z jízdy s ryzím sportovním vozem. SUBARU BRZ LIMITED EDITION má více výkonu, větší točivý moment a lépe akceleruje. Tento ryzí sportovní vůz ale navíc ohromí i fascinující ovladatelností a vyvážeností, které doplňuje pro Subaru typická spolehlivost a bezpečnost.

Technologie

Vlastní technologie Subaru jsou zárukou, že každé Subaru nabízí kromě dynamiky, komfortu, bezpečnosti a spolehlivosti také potěšení z jízdy a klid mysli pro každého cestujícího.

Motor SUBARU BOXER přináší dokonalou symetrii, jeho klikový hřídel je v ose se spojovacím hřídelem. Klasická koncepce s motorem vpředu a pohonem zadních kol je umocněna posunutím motoru více dozadu a níže.

SUBARU BRZ bylo zkonstruováno s důrazem na snížení aerodynamického odporu při současném zvýšení jízdní stability. Mnoho jeho prvků, jako například spoiler na zádi, podběhy kol nebo boční prahy, je navrženo tak, aby při zvýšení přítlaku měly menší odpor.

Emil Frey Subaru BRZ
Bezpečnost

U Subaru je bezpečnost na prvním místě. Právě z tohoto důvodu Subaru již více než 50 let ladí, testuje a znovu testuje pokročilé bezpečnostní systémy. Nejnovější generace bezpečnostních systémů a vlastních technologií Subaru jde zcela v souladu s komplexním bezpečnostním přístupem, který se zaměřuje na ochranu lidí, a jeho vizí je budoucnost bez nehod.

Design maximalizující hodnoty špičkového sportovního vozu SUBARU

SUBARU BRZ — ultimátní sportovní vůz — odvážně zdůrazňuje svou jedinečnost tím, že vyjadřuje filozofii designu SUBARU „Dynamic x Solid“ a designový koncept „BOLDER“, který tuto filozofii rozviíjí.

SUBARU dokazuje, že ryzí sportovní vůz může nabídnout komfort a současně i fascinující jízdní dynamiku. Široká sedadla jsou pohodlná, a přitom účinně drží těla cestujících. Interiér, stejně jako zavazadlový prostor jsou snadno a bez problémů přístupné, takže život s tímto sportovním vozem je zábavou v každé situaci.

Emil Frey Subaru BRZ
Motor SUBARU BOXER

SUBARU BRZ pohání plochý čtyřválec SUBARU BOXER s objemem 2,4 litru a dvojitým vstřikováním D-4S, který je pro snížení těžiště umístěn extrémně nízko. Tím přispívá k mimořádné obratnosti a vyváženosti při jízdě v zatáčkách. Motor při zachování kompaktnosti a nízké hmotnosti nabízí více výkonu, rychlejší reakce a mohutnější točivý moment v celém rozsahu otáček.

Díky protichůdným pohybům pístů Motor SUBARU BOXER přirozeně generuje méně nežádoucích vibrací než jiné typy motorů.

Plochá koncepce motoru se vyznačuje značnou tuhostí a současně přirozenou vyvážeností. Proto produkuje výrazně méně vibrací než ostatní typy motorů.

Emil Frey Subaru BRZ
Drive Mode

Vyberte si z pěti jízdních režimů (Normal, Snow, Sport, Track a VDC OFF) tak, aby odpovídaly stavu vozovky a způsobu, jakým chcete jet. Informace zobrazené na LCD displeji se mění s každým režimem.

Téměř dokonalé rozložení hmotnosti mezi přední a zadní nápravou přináší SUBARU BRZ ohromující vyváženost a fascinující kontrolu nad gripem zadních kol při akceleraci, brzdění i zatáčení. Tím řidiči pomáhá najít tu správnou jistotu i při velmi sportovním stylu jízdy.

Subaru BRZ - videa o modelu a technologiích

Subaru BRZ - recenze o modelu a technologiích

Poprvé za volantem Subaru BRZ: Nejlepší řidičské auto s jednou jedinou chybou 17. 3. 2023, www.garaz.cz Poprvé za volantem Subaru BRZ: Nejlepší řidičské auto s jednou jedinou chybou Řidičských aut na trhu kvapem ubývá, pro nadšeného řidiče je proto svátek, když se nějakým takovým může ještě svézt. A nové Subaru BRZ je aktuálně tím nejlepším, co si můžete pro potěšení z jízdy pořídit. Má akorát jedinou chybu ... přečíst celý článek
Subaru BRZ má české ceny! Objednávejte ale rychle 2. 2. 2023, www.auto.cz Subaru BRZ má české ceny! Objednávejte ale rychle Přestože to původně vypadalo, že se druhé generace Subaru BRZ na našem trhu nedočkáme, alespoň pár kousků k nám dorazí. Ceny jsou na dnešní dobu nastaveny vcelku rozumně. .... přečíst celý článek

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Subaru BRZ, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Subaru BRZ, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Subaru BRZ, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧