Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru BRZ

Subaru BRZ 2019 – Zrozen k jízdě.

Pouze za jediným účelem: přinášet co největší radost z řízení každému, kdo usedne za jeho volant. SUBARU BRZ bylo od počátku koncipováno tak, aby nabídlo strhující požitek z jízdy.

Výbava pro sportovní jízdu se SUBARU BRZ
Emil Frey Subaru BRZ Emil Frey Subaru BRZ
 • LED světlomety
 • 17" litá kola
 • Dekor ve tvaru lamely na boku vozu
 • Dvojitý tlumič výfuku
 • Páčky řazení pod volantem
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Kožené čalounění/Alcantara®
 • Zobrazování údajů o motoru
 • Ukazatel sil zrychlení (G senzor)
 • Ukazatele teploty / Zobrazování časomíry
 • SUBARU STARLINK
Motor SUBARU BOXER

Motor SUBARU BOXER pohání SUBARU BRZ do nových výšin přesnosti a vzrušení. Kompaktnější motor o zdvihovém objemu 2,0 litru jsme zastavěli níže a zároveň blíže k řidiči. Jde o vůbec první motor svého druhu vybavený technologií přímého vstřikování a vstřikování do sacího kanálu, která zlepšuje reakce vozidla i spotřebu paliva. Tato jedinečná konstrukce je schopna řidiči přinášet zcela novou úroveň uspokojení.

Emil Frey Subaru BRZ
Pohon všech kol Symmetrical AWD

Když si to obtížné jízdní podmínky žádají, dokáže stálý pohon všech kol Symmetrical AWD rovnoměrně rozdělovat hnací sílu na všechna čtyři kola, a nabídnout tak příkladnou kontrolu a vyváženost i tam, kde jiná vozidla sotva klopýtají. Výhody jsou zřejmé již na první pohled – vyšší jistota při průjezdu zatáčkami, lepší záběrové schopnosti na kluzkých površích a působivější akcelerace. Řízení Levorgu je v konečném výsledku snazší, bezpečnější a současně i zábavnější.

Základní technologie SUBARU

SUBARU BRZ bylo již od počátku koncipováno jako ryze sportovní vůz. Jako základ byl zvolen bezkonkurenčně nízký a kompaktní motor SUBARU BOXER, kolem nějž je postaven celý sportovní vůz — s agilním řízením, nízkou hmotností a atraktivními jízdními vlastnostmi.

Samosvorný diferenciál Torsen

Přesnost, která vás nadchne v každé zatáčce – právě tím vystupuje SUBARU BRZ z davu. Vyspělý samosvorný diferenciál Torsen – stejný typ jaký používá ultimativní model WRX STI – pomáhá udržet správný směr během průjezdu zatáčkami vysokou rychlostí a současně zvyšuje vaše pohodlí i kontrolu na nekvalitních vozovkách.

Hnací řetězec sportovního vozu

Kliková hřídel symetricky uloženého motoru SUBARU BOXER leží v dokonalé přímce s hnací hřídelí v zájmu maximální stability a dynamických schopností vozu. A díky uspořádání s pohonem zadních kol jsme mohli posunout motor více dozadu, což znamená precizní ovladatelnost při průjezdu zatáčkami. Agilní podvozkovou platformu jsme spojili s nově navrženou soustavou řízení se strmým převodem, vyladěnou tak, aby nabídla hromující přesnost a okamžité reakce na pokyny od volantu.

Emil Frey Subaru BRZ
Dynamicky naladěné zavěšení kol

Umně odladěná soustava nezávislého zavěšení kol umožňuje vychutnat si do poslední kapky agilitu a jízdní schopnosti, které SUBARU BRZ dokáže nabídnout. Přední vzpěry McPherson zlepšují tuhost a pocit přímé vazby s koly. Kromě toho umožňují co nejnižší zástavbu motoru SUBARU BOXER v rámci podvozkové platformy. Dvojitá lichoběžníková konstrukce zadní nápravy přispívá k lepšímu záběru pneumatik na výjezdu ze zatáček.

Bezpečnost ve vozu SUBARU BRZ

Vzrušení z mimořádného výkonu může někdy zastínit požadavky na bezpečnost, ale my jsme SUBARU BRZ vybavili rozsáhlým systémem zabezpečení, abychom ukázali, že vaše bezpečnost stojí vždy na prvním místě. Systém řízení stability vozu (VSC) vám svými schopnostmi pomáhá nikdy nesjet ze správné cesty. O všudypřítomnou bezpečnost vás samotných i spolucestujících se stará kolekce airbagů a konstrukce karoserie s prstencovými výztužemi. To vše pro maximální jistotu na každé cestě.

Subaru BRZ - videa o modelu a technologiích

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Subaru BRZ, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Subaru BRZ, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Subaru BRZ, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧