Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia

Kia – The Power to Surprise

Kia vyvíjí a vyrábí automobily, které Vám pomohou objevovat a užívat si nové horizonty. Automobily s ohromujícím designem, vyspělou technikou, chytrými řešeními a 7letou zárukou, která dokládá jejich výjimečnou kvalitu. Ať se stane cokoli, ať se vydáte kamkoli a ať budete objevovat cokoli, Kia bude vždy s Vámi.Akční vozy

Kia Niro Kia Niro 1,6 STYLEcena 720.703,- Kč včetně DPHDETAIL VOZU
Kia XCeed 1,5Kia XCeed 1,5 EXCLUSIVE-K ODBĚRU IHNEDcena 600.283,- Kč včetně DPHDETAIL VOZU
Kia EV6 Kia EV6 0,1 GT-LINEcena 1.542.810,- Kč včetně DPHDETAIL VOZU
Kia EV6 Kia EV6 0,1 GT-LINEcena 1.593.419,- Kč včetně DPHDETAIL VOZU

Proč kupovat nový vůz Kia od Emil Frey ČR?

Největší nabídka skladových vozů, široký výběr modelů.
Můžete vyzkoušet všechny modely při předváděcí jízdě.
Zkušení prodejci poradí s výběrem vozu i výhodným financováním.

Předváděcí jízda u Vašeho spolehlivého partnera OBJEDNAT

Pětihvězdičková kvalita a výjimečná záruka

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce až 12 let na prorezavění karoserie.
Naše záruka je přenosná na dalšího majitele vozu, výrazně tak přispívá k zachování vysoké zůstatkové hodnoty a pomůže při dalším prodeji vozu. 7 letá záruka nepředstavuje jen nejdelší záruční dobu v Evropě. Pevně věříme že, jde i o nejlepší záruku.

Excelentní na pohled i uvnitř

Kia byla již pátým rokem po sobě v americké studii organizace J.D. POWER zaměřené na kvalitu nově pořízených vozů (IQS) označena za nejlepší mainstreamovou automobilovou značku roku 2019: vlastníci v průměru hlásili 70 problémů na každých 100 vozidel, což znamená meziroční zlepšení o 2 procentní body. K dalšímu úspěchu značky Kia ve studii IQS přispěla skutečnost, že hned čtyři modely Kia – Rio, Forte, Sportage a Soul – se dostaly do desítky nejlepších v celém odvětví, což je nejvíce ze všech značek. Kia kromě toho dosáhla nejlepších výsledků v několika segmentech, konkrétně s modelem Rio (malé vozy), Forte (kompakty), Sportage (malá SUV) a Sedona (MPV).

Pokročilá technologie

Vozy Kia obsahují výběr nejnovějších automobilových technologií, přičemž mnohé z nich jsou součástí standardní výbavy. Na náš ohromující balíček chytrých technologií se můžete spolehnout. A protože věříme v budoucnost a udržitelný rozvoj, nabízíme i řadu elektrický a hybridních pohonných jednotek.

Zelená značka

Kia Motors se umístila na 35. příčce v žebříčku 2014 Best Global Green Brands. Kia umístila eko management do popředí celkové strategie řazení značky spolu s důrazem na management kvality a designu od roku 2006. V roce 2014 jsme spustili celosvětový prodej vozidla Soul EV, prvního elektrického vozidla s nulovými emisemi. Od té doby se naše portfolio hybridních a plně elektrických vozů neustále rozšiřuje. Výsledkem těchto snah je Kia nadále vnímaná jako lídr v oblasti ochrany životního prostředí.

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Ceed, Sportage, Rio, Stonic, Sorento, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Ceed, Sportage, Rio, Stonic, Sorento, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Ceed, Sportage, Rio, Stonic, Sorento, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧