Emil Frey ČR Emil Frey  >  O nás  >  Kariéra

Kariéra u Emil Frey – Spojte Vaší profesní budoucnost s námi

Přidejte se do našeho přátelského týmu

Máte rádi kvalitní vozy?
Chcete pracovat ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru?
Podívejte se na naši aktuální nabídku volných pracovních míst.

Aktuálně volné pozice
AUTOMECHANIK

Emil Frey ČR, s.r.o. autorizovaný prodej a servis automobilů značek Subaru, Toyota, Kia a Suzuki hledá zaměstnance na pozici AUTOMECHANIK pro svou provozovnu Praha.

Požadujeme
• Vyučení v oboru, vhodné i pro absolventy
• Spolehlivost, samostatnost
• Čistý trestní rejstřík
• ŘP sk. B
• Praxe v autorizovaném servisu výhodou

Nabízíme
• Stabilitu a zázemí švýcarské nadnárodní skupiny
• Stravenkový paušál ve výšce 140 Kč čistého/odpracovaný den plně hrazený zaměstnavatelem
• Karta Multisport
• Příspěvek na penzijní připojištění nebo IŽP až do výše 2000 Kč/měsíčně
• Výuka AJ na pracovišti zdarma
• 5 dní „sick days“
• Věrnostní bonusy
• Občerstvení na pracovišti
• Firemní akce
• Přátelský kolektiv a příjemné prostředí autosalonu

Nástup: dle dohody

Zaujala Vás nabídka? Napište rovnou na: Katarina.Hanzlikova@freyservices.cz nebo volejte 607 016 797.

MYČ - PŘÍPRAVA VOZIDEL

Emil Frey ČR, s.r.o. autorizovaný prodej a servis automobilů značek Subaru, Toyota, Kia a Suzuki hledá zaměstnance na pozici MYČ - PŘÍPRAVA VOZIDEL pro svou provozovnu Praha.

Požadujeme
• Spolehlivost, aktivní přístup k práci
• Fyzická zdatnost
• Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

NÁPLŇ PRÁCE:
• Obsluha automatizovaných mycích zařízení
• Přesun vozidel (parkoviště-myčka)
• Příprava vozidel
• Vhodné i pro absloventy

Nabízíme

RECEPČNÍ

Emil Frey ČR, s.r.o. autorizovaný prodej a servis automobilů značek Subaru, Toyota, Kia a Suzuki hledá zaměstnance na pozici RECEPČNÍ pro svou provozovnu Stodůlky - Praha 5.

Požadujeme
• příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost
• časovou flexibilitu
• pečlivost, komunikativnost, spolehlivost
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
• středoškolské vzdělání
• znalost práce na PC (MS Office)
• schopnost reagovat na stresové situace, odolnost vůči stresu
• schopnost improvizace

• uvítání návštěv a selekce příchozích klientů (servis, prodej, náhradní díly)
• nabídka občerstvení (káva, voda)
• zajištění telefonické komunikace se zákazníky dle potřeb servisu
• přijímání /odesílání/ třídění pošty
• objednávání kancelářských potřeb a občerstvení
• archivace zakázek
• dohled nad stavem showroomu
• zodpovědnost za pokladnu (přijímání hotovosti)
• odvod hotovosti do banky (Brinks)
• inventura pokladny 1x za měsíc
• vystavování faktur a odpovědnost za archiv servisních a prodejních faktur

Nabízíme
• zázemí silné a stabilní švýcarské Skupiny Emil Frey
• motivující finanční ohodnocení
• stravenkový paušál v hodnotě 140 Kč čistého/den, plně hrazený zaměstnavatelem
• karta Multisport
• příspěvek na penzijní připojištění nebo IŽP až do výše 2000 Kč/měsíčně
• 5 dní "sick days"
• věrnostní bonusy
• jazykové vzdělávání na pracovišti

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kariéra, volná pracovní místa, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kariéra, volná pracovní místa, Emil Frey