Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki

Suzuki – váš způsob života

Vozy Suzuki poskytují radost z jízdy. Design a barevné provedení modelů Suzuki zdůrazňují jejich výjimečný charakter. Díky silným a úsporným motorům v kombinaci s unikátním systém pohonu 4×4 AllGrip si poradí za každého počasí s libovolným povrchem. Přizpůsobí se Vám, vozy Suzuki jsou tou správnou volbou.

Hygienická opatření na showroomech v souvislosti s koronavirem

Vážení zákazníci,
těšíme se na Vaši návštěvu v našem znovuotevřeném autosalonu Suzuki. Je pro nás velmi důležité zaručit bezpečný a pohodlný nákup nového vozidla Suzuki. Proto je u nás vytvořeno hygienické a bezpečné prostředí pro zákazníky díky dodržování těchto zásad:

  • Dodržujeme zásadu "žádné podávání rukou" v celém autosalonu.
  • U vstupu jsou k dispozici jednorázové rukavice a desinfekce.
  • Všichni zaměstnanci používají roušky a rukavice a jsou bez příznaků onemocnění.
  • Mezi zaměstnanci a zákazníky se dbá na dodržení 2m odstupu.
  • Pravidelně se dezinfikují exponované povrchy jako stoly, kliky dveří apod. Stůl pro jednání se zákazníkem je dezinfikován po každé návštěvě. Pravidelně se dostatečně větrá.
  • Všechny vozy (vystavené na saloně, předváděcí, určené k předání, zákaznické vozy vydávané zákazníkům po servisním zásahu) se pečlivě dezinfikují. Po každé prezentaci vozu dojde k dezinfekci exponovaných povrchů.
  • Předváděcí jízdy se účastní jen jeden zákazník a jeden prodejce, kdy oba mají ochranné prostředky (roušky a rukavice) a prodejce sedí na zadním sedadle.
  • Před a po předváděcí jízdě dojde k dezinfekci rukou prodejce i zákazníka. Rovněž se po každé předváděcí jízdě vydezinfikuje testovací vůz.
  • Je plánováno max. 1 předání vozu zákazníkovi ve stejný čas. Je doporučeno, aby se předání vozu účastnil jen sám zákazník. Po dohodě je možné doručení vozu na adresu zákazníka.

Děkujeme za přízeň a přejeme všem zákazníkům zejména pevné zdraví!
Váš dealer Suzuki, společnost Emil FreyAkční vozy

Suzuki Vitara 1,4 BoosterjetSuzuki Vitara 1,4 Boosterjet Elegance 4x4 hybridcena 569.900,- KčDETAIL VOZU
Suzuki S-Cross 1,4 BoosterjetSuzuki S-Cross 1,4 Boosterjet Premium Hybridcena 504.900,- KčDETAIL VOZU
Suzuki S-Cross 1,4 BoosterjetSuzuki S-Cross 1,4 Boosterjet Premium 4x4 hybridcena 559.900,- KčDETAIL VOZU
Suzuki Vitara 1,4 BoosterjetSuzuki Vitara 1,4 Boosterjet Elegance 4x2 hybridcena 541.900,- KčDETAIL VOZU

Proč kupovat nový vůz Suzuki od Emil Frey ČR?

Největší nabídka skladových vozů, široký výběr modelů.
Můžete vyzkoušet všechny modely při předváděcí jízdě.
Zkušení prodejci poradí s výběrem vozu i výhodným financováním.

Předváděcí jízda u Vašeho spolehlivého partnera OBJEDNAT

Proč zvolit Suzuki?

Nyní se v závodech Suzuki vyrobí více aut než ve všech továrnách BMW, Mazda a Subaru dohromady. V roce 1939 společnost poslala do světa první automobily se 4taktními motory. A v kategorii malých vozů Suzuki dodnes dominuje. Avšak i v ostatních kategoriích má své plnohodnotné a konkurenceschopné zástupce.

Suzuki – prodávané modely

Vyberte si radost a pohodlí

Od automobilů Suzuki můžete očekávat vždy víc. Všechny modely této značky mají k dispozici pohon 4×4 a pochopitelně také pestré menu výbavy a doplňků. K nejoblíbenějším modelům Suzuki patří Vitara, jejíž nová generace má mimořádně efektivní motory, výrazný zevnějšek a dokonalý interiér. Modelová řada Suzuki Swift jistě předčí očekávání zájemců o malé, ale uvnitř prostorné auto.

Suzuki – šetří i chrání

K charakteristickým rysům vozů Suzuki patří vynikající výsledky v oblasti spotřeby paliva a produkce emisí. U modelů Vitara a S-Cross se jedná dokonce o vůbec nejnižší hodnoty v daném segmentu. Suzuki také dělá maximum pro aktivní i pasivní bezpečnost posádky. Příkladem této snahy je například pokročilý radarový systém RBS minimalizující riziko kolize nebo snižující její následky.

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, Vitara, Ignis, S-Cross, Swift, Swift Sport, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, Vitara, Ignis, S-Cross, Swift, Swift Sport, Emil Frey
Emil Frey ČR:Suzuki, Vitara, Ignis, S-Cross, Swift, Swift Sport, Emil Frey Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧