Emil Frey ČR Emil Frey  >  Servis a náhradní díly  >  Emil Frey Detailing – Černý Most

EF Detailing - ochrana vašeho vozu

Využijte naší nabídku detailingu pro váš vůz. Jednotlivé služby ochraňují exteriér vozu, zvyšují vaší bezpečnost při jízdě a prodlužují životnost materiálů exteriéru i interiéru. Při využití nabízených balíčků ještě ušetříte. Objednávku zašlete pomocí jednoduchého formuláře níže.

Tým Emil Frey ČR

VOSKOVÁNÍKERAMICKÁ OCHRANATEKUTÉ STĚRAČEČIŠTĚNÍ, OŠETŘENÍ KŮŽEGRAFÉNOVÝ POVLAKBALÍČEK I.BALÍČEK II.
Emil Frey ČR: Detailing vozů
Detailing - objednávka
Mám zájem o tyto služby: * VOSKOVÁNÍ
1. kategorie: Aygo, Yaris, IQ 3.499,- Kč (vč. DPH) 2. kategorie: Auris, Corolla, Verso, Urban Cruiser, XV 3.899,- Kč (vč. DPH) 3. kategorie: C-HR, Avensis, Camry, Rav 4, Prius, Hiace, GT86, Yaris GR, Outback, Forester 4.299,- Kč (vč. DPH) 4. kategorie: Land Cruiser, Highlander, Supra, Hilux, Proace/City 4.999,- Kč (vč. DPH)
KERAMICKÁ OCHRANA
1. kategorie: Aygo, Yaris, IQ 17.499,- Kč (vč. DPH) 2. kategorie: Auris, Corolla, Verso, Urban Cruiser, XV 21.499,- Kč (vč. DPH) 3. kategorie: C-HR, Avensis, Camry, Rav 4, Prius, Hiace, GT86, Yaris GR, Outback, Forester 25.499,- Kč (vč. DPH) 4. kategorie: Land Cruiser, Highlander, Supra, Hilux, Proace/City 29.499,- Kč (vč. DPH)
TEKUTÉ STĚRAČE
Čelní sklo 399,- Kč (vč. DPH) Všechna skla 999,- Kč (vč. DPH)
ČIŠTĚNÍ A OŠETŘENÍ KŮŽE
Čištění a ošetření kůže 2.299,- Kč (vč. DPH)
GRAFENOVÝ POVLAK
Standardní vozy 2.299,- Kč (vč. DPH) XL vozy 2.799,- Kč (vč. DPH)
BALÍČEK I
1. kategorie: Aygo, Yaris, IQ 3.998,- Kč (vč. DPH) 2. kategorie: Auris, Corolla, Verso, Urban Cruiser, XV 4.398,- Kč (vč. DPH) 3. kategorie: C-HR, Avensis, Camry, Rav 4, Prius, Hiace, GT86, Yaris GR, Outback, Forester 4.798,- Kč (vč. DPH) 4. kategorie: Land Cruiser, Highlander, Supra, Hilux, Proace/City 5.498,- Kč (vč. DPH)
BALÍČEK II
1. kategorie: Aygo, Yaris, IQ 5.423,- Kč (vč. DPH) 2. kategorie: Auris, Corolla, Verso, Urban Cruiser, XV 6.575,- Kč (vč. DPH) 3. kategorie: C-HR, Avensis, Camry, Rav 4, Prius, Hiace, GT86, Yaris GR, Outback, Forester 7.357,- Kč (vč. DPH) 4. kategorie: Land Cruiser, Highlander, Supra, Hilux, Proace/City 8.819,- Kč (vč. DPH)
Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE.

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely.
Zpracování osobních údajů pro marketingové účely dle podmínek uvedených ZDE.
Detailing - popis služeb VOSKAplikace 1 den - životnost 8-12 měsíců.

Soft99 Fusso Coat 12 je syntetický vosk založený na fluor polymerech. Díky tomu vytváří ochrannou bariéru a efektivně brání škodlivým účinkům špíny, vody, prachu, kyselých dešťů a UV záření.

Fusso Coat je syntetický ochranný polymer, který vytváří ochranný povlak na karoserii vozidla. Při správné péči dosahuje životnosti až 12 měsíců, což je hlavním důvodem, proč je ve světě tak oblíbený. Vyrobeno v Japonsku.

K OBJEDNÁVCE > KERAMICKÁ OCHRANAAplikace 1 den - životnost 5 let.

Keramický povlak autolaků a motocyklů na 5 let. Směs je čirá a téměř bez zápachu. Po nanesení vytvoří barieru laku s vysokou hydrofobitou a extrémním leskem.

Povlak je vyroben v Německu. Keramická bariéra keramiky Paint Ceramic Coat odpuzuje nejen nečistoty a polétavou rez, ale tzv. mastný povrch pomáhá následné odstranění hmyzu, asfaltu a jiných nečistot.

K OBJEDNÁVCE > TEKUTÉ STĚRAČEAplikace 1-2 hodiny - životnost 6 měsíců.

Hydrofobní film na skleněném pocrhu zabraňuje vodě se jakýmkoliv způsobem udržet. Tím usnadňuje výhled a odvod již při rychlosti 50km/hod. Zároveň H2Go perfektně usnadňuje mytí a následnou péči o okna Vašeho vozu. Ověřená životnost na čelním okně je až 5 měsíců, na oknech boční až 3x tolik. H2Go je hlavně v západní Evropě a UK označován jako jeden z nejlepších produktů na trhu.

K OBJEDNÁVCE > ČIŠTĚNÍ A OŠETŘENÍ KŮŽEAplikace 2-3 hodiny.

Silný čistič kůže FENICE Power Cleaner odstraňuje veškeré organické nečistoty jako jsou běžná špína, pot, mastnota, krev atd. Je také vhodný pro hloubkové čištění velmi zanedbané kůže.

FENICE Leather Protector - unikátní impregnace pro dlouhou životnost kůže a koženky. Výjimečné složení impregnace udržuje kůži pružnou, jemnou, bez skřípání a hlavně s nejlepší ochranou proti praskání, odřeninám a zašpinění. Impregnaci vytvoří neviditelný ochranný film proti nečistotám. LEATHER PROTECTOR obsahuje včelí vosk a výtažky z rýžových otrub dodávající kůži vitamín E a antioxidanty.

K OBJEDNÁVCE > GRAFÉNOVÝ POVLAKAplikace 3-4 hodiny - životnost až 10 měsíců.

Grafenový povlak přilne k jakémukoliv materiálu jako je lak, disky, sklo a plasty s dlouhou životností. Grafen vyplňuje mikro- skopické důlky a rýhy v laku a zanechává povrch hladký a voděodolný. Zvyšuje hloubku laku a zanechává zrcadlový vzhled. Grafenový povlak je také velmi vhodný k ochraně PPF fólií. Odhadovaná životnost je 10 měsíců.

K OBJEDNÁVCE > BALÍČEK I. ÚSPORA 500,- KČ (vč. DPH) PŘI POUŽITÍ TOHOTO BALÍČKU. MYTÍ EXTERIÉRU + VOSKOVÁNÍ + TEKUTÉ STĚRAČE NA VŠECHNA SKLA + ČIŠTĚNÍ EXTERIÉRU I. Kategorie3998,- Kč (vč. DPH) II. Kategorie4398,- Kč (vč. DPH) III. Kategorie4798,- Kč (vč. DPH) IV. Kategorie5498,- Kč (vč. DPH)

Balíček obsahuje mytí karoserie, dekontaminaci laku, nanesení vosku, aplikaci ochranného filmu na skla vozu.

K OBJEDNÁVCE > BALÍČEK II. ÚSPORA 800,- KČ (vč. DPH) PŘI POUŽITÍ TOHOTO BALÍČKU. MYTÍ EXTERIÉRU + VOSKOVÁNÍ + TEKUTÉ STĚRAČE NA VŠECHNA SKLA + ČIŠTĚNÍ EXTERIÉRU I. Kategorie5423,- Kč (vč. DPH) II. Kategorie6575,- Kč (vč. DPH) III. Kategorie7357,- Kč (vč. DPH) IV. Kategorie8819,- Kč (vč. DPH)

Balíček obsahuje mytí karoserie, dekontaminaci laku, nanesení vosku, aplikaci ochranného filmu na skla vozu a čištění interiéru.

K OBJEDNÁVCE >
Emil Frey ČR: Detailing vozů

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki