Emil Frey ČR Emil Frey  >  O nás

O nás - Emil Frey, tradice a zkušenosti

Emil Frey: Emil Frey, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki

Společnost Emil Frey má s motorismem letité zkušenosti. Její zakladatel, švýcarský závodník Emil Frey, otevřel svůj první obchod roku 1924. A díky odhodlání poskytovat prvotřídní služby se jeho firma brzy rozrostla. Dnes společnosti věří tisíce zákazníků v osmi zemích Evropy.

Proč koupit auto od společnosti Emil Frey?

Zakládáme si na poctivosti a korektnosti. Zavazuje nás k tomu švýcarská serióznost. Na třech místech v Praze se můžete seznámit s vozy značek SUBARU, SUZUKI, KIA a TOYOTA. Už nemusíte obcházet jednotlivé prodejce, u nás je vše na jednom místě. Současně obchodujeme s ojetými vozy a to pod značkou Emil Frey Select.

Usnadněte si cestu k novému vozu

Naším cílem je poskytnout detailní informace, které vám pomohou ve složitém procesu rozhodování. Naši zaměstnanci jsou školeni, aby vždy našli odpověď i na ty nejzvídavější otázky. Jsme vždy připraveni vás pozvat na zkušební jízdu. Dobře chápeme, že osobní zkušenosti s vozem se nic nevyrovná. Pomáháme i s pojištěním a financováním. Autorizovaný servis je samozřejmostí.

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki
Emil Frey ČR:Emil Frey, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧