Emil Frey ČR Emil Frey  >  O nás

O nás - Emil Frey - tradice a zkušenosti

30 let v ČR Kariéra Partneři
Emil Frey: Emil Frey, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki

Společnost Emil Frey má s motorismem letité zkušenosti. Její zakladatel, švýcarský závodník Emil Frey, otevřel svůj první obchod již roku 1924. Díky svému odhodlání poskytovat prvotřídní služby se jeho firma brzy rozrostla. Dnes společnosti Emil Frey věří tisíce zákazníků po celé Evropě.

Proč koupit auto od společnosti Emil Frey?

Zakládáme si na poctivosti a korektnosti. Zavazuje nás k tomu švýcarská serióznost. Na dvou místech v Praze se můžete seznámit s novými vozy značek SUBARU a TOYOTA, na Praze 5 navíc i s vozy značek KIA a SUZUKI.

Současně obchodujeme s ojetými vozy, a to pod značkou Emil Frey Select.

Usnadněte si s námi cestu k novému vozu

Naším cílem je poskytnout detailní informace, které Vám pomohou ve složitém procesu rozhodování. Naši zaměstnanci jsou školeni, aby vždy našli odpověď i na ty nejzvídavější otázky. Jsme vždy připraveni Vás pozvat na zkušební jízdu. Dobře chápeme, že osobní zkušenost s vozem je nenahraditelná. Pomáháme i s pojištěním a financovánímAutorizovaný servis je samozřejmostí.

Emil Frey Racing

Společnost Emil Frey má od počátku blízko k motocyklovému a automobilovému sportu. Její zakladatel, pan Emil Frey, byl vášnivý nejprve motocyklový a posléze i automobilový závodník. Proto se nelze divit, že v šedesátých letech společnost vytvořila závodní divizi Emil Frey Racing. Její jezdci se účastnili či účastní prestižních soutěží jako Formule 3 či Formule 2. V nedávné době se po úspěšném působení v GT Open Championship tým přesunul do GT World Challenge Europe, která je nejvýznamnější GT-3 soutěží na světě.
Více informací naleznete zde.

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki