Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru Impreza

Subaru Impreza – Každodenní potěšení z jízdy

Představujeme novou Imprezu. Ať už vyrážíte na víkendový výlet nebo jde o běžnou každodenní cestu, její hravý design přidá další dávku do charakteristického potěšení z jízdy.
Bohatá a vyspělá výbava je zárukou příjemné a komfortní jízdy, která zpříjemní všechny Vaše cesty a současně zajistí, že se budete těšit na každou další. A buďte si jisti, že pověstné bezpečnostní prvky Subaru poskytují všem na palubě blahodárný klid mysli.

Bohatá výbava Imprezy pro vaše pohodlí a bezpečí
Emil Frey Subaru Impreza Emil Frey Subaru Impreza
 • LED čelní světlomety s automatickou regulací dosvitu
 • LED přední světla do mlhy
 • 18" kola z hliníkové slitiny
 • Zadní sdružená LED světla
 • Automatické stěrače čelního skla
 • Nástavce bočních prahů
 • Střešní spoiler
 • Hliníkové pedály
 • Vstup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem
 • Dvouzónová samočinná klimatizace
 • Elektronická parkovací brzda
 • USB konektor a konektor pro externí zdroj hudby
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče seřiditelné v 8 směrech
 • Apple CarPlay a Android Auto
 • SUBARU STARLINK
Motor SUBARU BOXER + technologie elektrického pohonu
Emil Frey Subaru Impreza

Systém SUBARU e-BOXER rozděluje hnací sílu mezi zážehový motor 2,0 litru s přímým vstřikem a elektromotor tak, aby se při co největší hospodárnosti přizpůsobil aktuálním jízdním podmínkám. Ve spojení s převodovkou Lineatronic ohromuje také minimální hlučností, mimořádnou jemností a podmanivou dynamikou. Samozřejmostí je proto komfort spojený se svěžím projevem. Motor je spolu s akumulátorem umístěn v podélné ose vozu, což přispívá nejen k optimálnímu rozložení hmotnosti, ale také nízkému těžišti – to jsou ostatně typické vlastnosti pro vozy Subaru vybavené motory SUBARU BOXER a pohonem Symmetrical AWD.

Pohon všech kol Symmetrical AWD

Systém symetrického pohonu všech kol Subaru Symmetrical AWD rozděluje hnací sílu na všechna kola a zajišťuje lepší trakci za mokra a na kluzkém povrchu.
Systém je koncipován horizontálně a symetricky. Má velmi nízko položené těžiště a přispívá tak ke stabilnější a bezpečnější jízdě.

Lineartronic + Active Torque Split AWD

Převodovka Lieartronic je v rámci svého rozsahu připravena poskytnout motoru v daném okamžiku ten nejlepší převod pro účinnou a hladkou akceleraci, požadovanou dynamiku a nízkou spotřebu. Její součástí je systém aktivního rozdělování točivého momentu mezi nápravy, který je nastaven tak, aby toto rozdělení maximálně efektivně přizpůsobil reálným trakčním podmínkám.

Emil Frey Subaru Impreza
EyeSight - Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

Systém využívá dvě čelní kamery jako druhý pár očí. Ty pořizují trojrozměrný barevný obraz, který systém výjimečně důkladně zpracovává, disponuje tak schopnostmi prakticky na úrovni lidského oka. Za pomoci obrazu z obou kamer systém jednoznačně definuje tvar, rychlost a vzdálenost objektů. Nejenže je schopen identifikovat další vozy, ale také motocykly, jízdní kola nebo chodce.
Jakmile systém identifikuje potenciální nebezpečí, varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby zabránil nehodě. Díky vysoké účinnosti přispívá systém EyeSight k menší chybovosti řidiče a ještě zvyšuje pocit bezpečí za volantem nové Imprezy.

Globální platforma SUBARU

Globální platforma Subaru (SGP) je základem, na němž vyjede celá škála vozů Subaru další generace. Významně přispívá k vyšší úrovni bezpečnosti a lepším jízdním vlastnostem. Kromě toho nabízí také unikátní pocit z řízení, který lze zažít pouze ve vozech Subaru. Tato platforma je budoucností Subaru, nabízející ještě více bezstarostné zábavy jak pro řidiče, tak pro všechny ostatní cestující.

Subaru Impreza - videa o modelu a technologiích

Subaru Impreza - recenze o modelu a technologiích

Subaru Impreza 2024 – Číslo šest 20. 9. 2023, www.automobilrevue.cz Subaru Impreza 2024 – Číslo šest Šestá generace Imprezy staví na svém předchůdci, má vylepšenou techniku a stále bude vstupní branou do světa Subaru. Už si brousí zuby i na evropské trhy ... přečíst celý článek
Nové Subaru Impreza oficiálně: Změny jsou evoluční, nazlobené RS nesmí chybět 21. 11. 2022, www.auto.cz Nové Subaru Impreza oficiálně: Změny jsou evoluční, nazlobené RS nesmí chybět Šestá generace nabídne tužší karoserii, nový infotainmet a řadu dalších evolučních vylepšení. Na některé trhy se ovšem vrátí i s 2,5litrovým motorem ... přečíst celý článek

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Impreza, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Impreza, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Impreza, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧