Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru Impreza

Subaru Impreza – Vítejte tam, kde to žije.

Na její spolehlivost a bezpečnost se můžete spolehnout a výkonem vás nadchne. To je Impreza - ideální základ pro váš aktivní život. Auto, co inspiruje řidiče k tomu, aby žili produktivnější a spokojenější životy. Dělá každý den zábavnější a každou příležitost smysluplnější.

Bohatá výbava Imprezy pro vaše pohodlí a bezpečí
Emil Frey Subaru Impreza Emil Frey Subaru Impreza
 • LED čelní světlomety s automatickou regulací dosvitu
 • LED přední světla do mlhy
 • 18" kola z hliníkové slitiny
 • Zadní sdružená LED světla
 • Automatické stěrače čelního skla
 • Nástavce bočních prahů
 • Střešní spoiler
 • Hliníkové pedály
 • Vstup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem
 • Dvouzónová samočinná klimatizace
 • Elektronická parkovací brzda
 • USB konektor a konektor pro externí zdroj hudby
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče seřiditelné v 8 směrech
 • Apple CarPlay a Android Auto
 • SUBARU STARLINK
Motor SUBARU e-BOXER
Emil Frey Subaru Impreza

Hybridní pohon e-BOXER kombinuje elektromotor se dvemi klíčovými technologiemi Subaru: motorem BOXER a symetrickým pohonem všech kol. Nové spojení přináší parádní zážitky ze sportovního řízení, tak i ticho a pohodlí v kabině bez nežádoucích hluků a vibrací na všech typech cest, kterými se ubíráte.
Pro efektivní jízdu systém SUBARU e-BOXER přizpůsobuje poměr rozdělení výkonu mezi dvoulitrovým motorem s přímým vstřikováním a elektromotorem inteligentně zabudovaným do převodovky Lineartronic tak, aby odpovídal okolním podmínkám jízdy a řízení. Výsledkem je tichý, plynulý přísun výkonu pro komfortní a příjemnou jízdu v mnoha situacích. A co víc, podélné umístění motoru a baterie podél osy vozidla doplňuje stabilitu a symetrické rozložení váhy auta, kterou má Subaru v genech od plochého motoru BOXER s nízkým težištěm a vlastního designu Symetrical AWD.

Pohon všech kol Symmetrical AWD

Systém symetrického pohonu všech kol Subaru Symmetrical AWD rozděluje hnací sílu na všechna kola a zajišťuje lepší trakci za mokra a na kluzkém povrchu. Systém je koncipován horizontálně a symetricky. Má velmi nízko položené těžiště a přispívá tak ke stabilnější a bezpečnější jízdě.

Lineartronic + Active Torque Split AWD

Převodovka Lineartronic dokáže v rámci svého rozsahu nabídnout jakýkoliv převodový poměr a umožňuje tak plynulou změnu převodu bez jakýchkoliv rázů. Udržuje motor v rozsahu největší účinnosti a zajišťuje efektivní a hladkou akceleraci a ideální jízdní vlastnosti a současně snižuje spotřebu. Lineatronic je vždy doplněn o systém aktivního rozdělování točivého momentu mezi nápravy. Standardní rozdělení točivého momentu je 60 % na přední a 40 % na zadní nápravu. V závislosti na aktuálních podmínkách je pak rozdělení točivého momentu upravováno až na poměr 50/50.

Emil Frey Subaru Impreza
EyeSight - Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

Systém využívá dvě čelní kamery jako druhý pár očí. Ty pořizují trojrozměrný barevný obraz, který systém výjimečně důkladně zpracovává, disponuje tak schopnostmi prakticky na úrovni lidského oka. Za pomoci obrazu z obou kamer systém jednoznačně definuje tvar, rychlost a vzdálenost objektů. Nejenže je schopen identifikovat další vozy, ale také motocykly, jízdní kola nebo chodce.
Jakmile systém identifikuje potenciální nebezpečí, varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby zabránil nehodě. Díky vysoké účinnosti přispívá systém EyeSight k menší chybovosti řidiče a ještě zvyšuje pocit bezpečí za volantem nové Imprezy.

Globální platforma SUBARU

Globální platforma Subaru (SGP) je základem, na němž vyjede celá škála vozů Subaru další generace. Významně přispívá k vyšší úrovni bezpečnosti a lepším jízdním vlastnostem. Kromě toho nabízí také unikátní pocit z řízení, který lze zažít pouze ve vozech Subaru. Tato platforma je budoucností Subaru, nabízející ještě více bezstarostné zábavy jak pro řidiče, tak pro všechny ostatní cestující.

Subaru Impreza - videa o modelu a technologiích

Subaru Impreza - recenze o modelu a technologiích

Test Subaru Impreza 2.0 e-Boxer: Vládce horských serpentín 10. 1. 2021, www.autojournal.cz Test Subaru Impreza 2.0 e-Boxer: Vládce horských serpentín Do Imprezy jsem se po týdnu bezhlavě zamilovat. Je to auto, ke kterému si vytvoříte vztah. Nebude to jen tupý dopravní prostředek pro jízdu z A do B. Její největší výsadou jsou skvělé jízdní vlastnosti a geniální podvozek, který nemá obdoby... přečíst celý článek
TEST Subaru Impreza 2.0 e-Boxer AWD: Nutnost dnešní doby. Ovšem bez chyby! 24. 12. 2020, www.autorevue.cz TEST Subaru Impreza 2.0 e-Boxer AWD: Nutnost dnešní doby. Ovšem bez chyby! Ještě relativně nedávno bychom si vůz Subaru s hybridním pohonem představovali jenom těžko. Dnes je to ale realita, kterou někteří fanoušci považují za zlo. Ti pak těžko chápou, že zlo se tady ve skutečnosti hledá opravdu těžko.... přečíst celý článek

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Impreza, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Impreza, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Impreza, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧