Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru Crosstrek

Subaru Crosstrek – Ideální pro všechna dobrodružství.

Emil Frey Subaru Crosstrek

Navrženo pro zábavu. Postaveno pro akci.
Představujeme zbrusu nový Crosstrek. Do každodenních cest přináší více zábavy bez ohledu na to, zda jde o jízdy po městě nebo dobrodružství mimo něj. Stačí se na něj podívat: jeho břitký a dynamický design se svalnatou přídí a vystouplými blatníky vyvolává nadšení. Crosstrek je vybaven nejnovějšími bezpečnostními technologiemi Subaru, které vám dodají klid mysli. Vylepšená jízdní dynamika spolu s nekompromisním komfortem zajistí, že i běžná cesta se stane mimořádnou.

Technologie

S novým Crosstrekem se pohodlně a bezstarostně dostanete do každého cíle. Symetrický pohon všech kol Symmetrical AWD a dále vylepšená jízdní dynamika zajistí, že se i na nerovných cestách budou všichni na palubě cítit bezpečně a příjemně. Navíc s klidnou myslí, protože budou mít jistotu, že vyprostit se z bláta, sněhu nebo jinak náročného povrchu je zásluhou zdokonaleného režimu X-Mode snadné.

Emil Frey Subaru Crosstrek
Nová generace pohonných jednotek Subaru

Od každodenních cest až po divoká dobrodružství v terénu: motor SUBARU e-BOXER je k šetrný životnímu prostředí a přitom sportovně laděný a komfortně tichý. V nové posílené generaci SUBARU e-BOXER se kombinuje plochý čtyřválec SUBARU BOXER s elektromotorem. Výsledkem je výkonný systém schopný okamžitých reakcí a efektivní dodávky točivého momentu a poskytující přirozený pocit při akceleraci.

Design

Osobnost CROSSTREKu byla směle zdůrazněna začleněním stylu „BOLDER“, evolucí stylu „Dynamic x Solid“. Stále se však jedná o poctivé SUBARU s důrazem na perfektní jízdní vlastnosti, díky kterým se můžete vydat kamkoliv, sportovně a zábavně.

V novém Crosstreku najdete místo, v němž všichni cestující mohou příjemně a plnohodnotně sdílet společně strávený čas. Přední sedadla, která byla vyvinuta na základě nejnovějších lékařských výzkumů o zdrojích diskomfortu pro lidské tělo během jízdy, jsou navržena tak, aby pevně podpírala pánev a zajišťovala mimořádný komfort během zrychlování, v zatáčkách i na nezpevněných cestách. Jejich schopnost účinného tlumení vibrací navíc minimalizuje nežádoucích hluky v interiéru, což přináší nejen více bezpečnosti, ale také mnohem příjemnější zážitky z jízdy pro všechny cestující, a to i na dlouhých cestách.

Emil Frey Subaru Crosstrek
Bezpečnost

Zcela nový Crosstrek je vybaven nejnovějšími bezpečnostními systémy, díky nimž si každý řidič, tedy jak nováček, tak zkušený řidič, za volantem užije zábavu spojenou s naprostou jistotou v každé situaci. Kromě nové generace systému EyeSight pomáhá snižovat riziko nehod s automobily, cyklisty a chodci na křižovatkách také radar umístěný v přídi a LED světlomety s odbočovacími světly. Středový airbag umístěný mezi předními sedadly navíc snižuje riziko vzájemného kontaktu cestujících vpředu při nehodě.

Subaru Crosstrek - videa o modelu a technologiích

Subaru Crosstrek - recenze o modelu a technologiích

První jízda: Subaru vyšlechtilo Crosstrek, je z něj učebnicový crossover 15. 11. 2023, www.idnes.cz První jízda: Subaru vyšlechtilo Crosstrek, je z něj učebnicový crossover Crossover je v současnosti jeden z nejskloňovanějších druhů automobilů. Subaru na něj ovšem našlo ten správný recept už před více než půl stoletím a dodnes ho postupně cizeluje ... přečíst celý článek
Nové Subaru Crosstrek má české ceny! Základ se vejde pod 900 tisíc a má všechno, co od Subaru čekáte 30. 11. 2023, www.autorevue.cz Nové Subaru Crosstrek má české ceny! Základ se vejde pod 900 tisíc a má všechno, co od Subaru čekáte Pro auto s pohonem všech se dle mnohých stále chodí k Subaru. Nový Crosstrek je přesně takový, jaký asi čekáte, a to je jenom dobře .... přečíst celý článek

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Crosstrek, Subaru Boxer, Lineartronic Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Crosstrek, Subaru Boxer, Lineartronic
Emil Frey ČR:Subaru, Crosstrek, Subaru Boxer, Lineartronic Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧