Emil Frey ČR Emil Frey  >  Prodávané značky

Prodávané značky firmou Emil Frey v ČR

Subaru SUBARU Emil Frey

Klíčem k úspěchu značky Subaru je pravděpodobně cílená snaha hledat lepší řešení běžných problémů. Subaru tak vyšlapává nové cesty, čímž vítězí nad konkurencí. Tato tendence se pochopitelně otiskla i do všech automobilů, které vynikají mimořádnými jízdními vlastnostmi. Dalo by se dokonce říci, že platí přímá úměra mezi náročností podmínek a výkonem vozů Subaru. Čím horší je počasí a stav silnice, tím více vyniká nezdolný charakter těchto automobilů.

více informací
Toyota TOYOTA Emil Frey

Legendární kvalita značky Toyota pramení z filozofie neustálého zlepšování. Všechna vozidla jsou navrhována s mimořádným důrazem na každý detail. Zákazníci, kteří se rozhodli pro Toyotu, se tak mohou vždy spolehnout na to, že cestují automobilem, který dokáže nabídnout pocit bezpečí a uživatelský komfort po mnoho dlouhých let. Toyota se už více než deset let drží na prvním místě v odvětví a její dominantní postavení potvrzují všechny renomované žebříčky značek. Toyota zakládá své dobré jméno na mimořádné kvalitě, trvanlivosti a spolehlivosti svých automobilů, vynikajícím zákaznickém servisu a intenzivním vývoji moderních technologií.

více informací
Kia KIA Emil Frey

Řidiči na celém světě usedají do vozů Kia s naprostou důvěrou a mají pro to pádný důkaz. Maximální bezpečnost modelů cee’d, Sportage a Sorento byla prokázána objektivní zkouškou. V nárazovém testu Euro NCAP tyto vozy dosáhly nejvyššího hodnocení – pět hvězdiček. Všechny modely se navíc od konkurence odlišují neobvykle dlouhou zárukou 7 let. Tuto strategii by Kia Motors neuplatňovala, pokud by si nebyla jistá nekompromisní kvalitou výrobních postupů. Jedinečnost záruky spočívá také v tom, že během prvních 3 let není omezena počtem ujetých kilometrů.

více informací
Suzuki SUZUKI Emil Frey

V závodech Suzuki se vyrobí více aut než ve všech továrnách BMW, Mazda a Subaru dohromady. V roce 1939 společnost poslala do světa první automobily se 4taktními motory. A v kategorii malých vozů Suzuki dodnes dominuje. Avšak i v ostatních kategoriích má své plnohodnotné a konkurenceschopné zástupce. Od automobilů Suzuki můžete očekávat vždy víc. Všechny modely této značky mají k dispozici pohon 4×4 a pochopitelně také pestré menu výbavy a doplňků.

více informací

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Toyota, Kia, Suzuki, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Toyota, Kia, Suzuki, Emil Frey