Emil Frey ČR Emil Frey  >  Hybridní pohon

Hybridní pohon - Emil Frey

Emil Frey Hybridní pohon
Není hybrid jako hybrid

Nové vozy prodávané společností Emil Frey ČR – Subaru, Toyota, Suzuki, Kia můžete vybírat se všemi existujícími druhy pohonů – konvenční, hybridní, plug-in hybridní i čistě elektrické. Každá značka hybridní vozy řeší podle svého přístupu a je jen na Vás se rozhodnout kterou značku a model zvolíte. Ať již vyberete Subaru, Toyotu, Suzuki, nebo Kiu, naši prodejci Vám vše vysvětlí a předvedou.

Pro prvotní představení technologie hybridního pohonu pokračujte čtením na stránce: Co je hybridní technologie.

SUBARU Hybrid Emil Frey Subaru Forester

Nová generace pohonu SUBARU, která kombinuje funkčnost elektromotoru se dvěma základními technologiemi SUBARU: motorem BOXER a pohonem všech kol.

více informací
Toyota Hybrid Emil Frey Toyota RAV 4

Hybridní automobily Toyota jsou moderní vozy se dvěma vzájemně propojenými pohonnými jednotkami – benzínovým motorem a elektromotorem.

více informací
SUZUKI Hybrid Emil Frey Suzuki Vitara

Hybridní ústrojí pohonu u Suzuki označované jako SHVS znamená Smart Hybrid Vehicle by Suzuki – a hybridní pohon od Suzuki je opravdu „smart“, tedy chytrý.

více informací
KIA Hybrid Emil Frey KIA Niro

Hybridní vozy KIA jsou určeny pro všechny řidiče, kteří chtějí přispět svým dílem k ochraně životního prostředí bez kompromisů ohledně výkonů nebo skvělého vzhledu.

více informací

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, hybrid, hybridní pohon, hybridní technologie, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, hybrid, hybridní pohon, hybridní technologie, prodejce, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki