Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Zcela nová Kia Sportage Hybrid

Zcela nová Kia Sportage Hybrid - Vůz, který bude trvale vynikat.

Představujeme Vám zcela nový model Kia Sportage. Vůz, který Vás bude inspirovat.
Zcela nový model Sportage vybavený nejnovější generací hybridních a plug-in hybridních pohonů Vás doveze k novým horizontům. A díky odvážnému designu sportovního crossoveru si můžete být jisti tím, že se žádná Vaše jízda neodehraje bez povšimnutí.
Nastupte si a užívejte si inspirující jízdu.

Emil Frey KIA Sportage Hybrid Emil Frey KIA Sportage Hybrid
Vyspělý design pro inspirované řidiče.

Přináší Vám vášeň pro krásy přírody radost? Pak je zcela nová Sportage automobilem přesně pro Vás. Již na první pohled si Vás získá odvážnými ladnými a sofistikovanými organickými tvary. Pohlédnete-li z větší blízkosti, okamžitě oceníte nepřehlédnutelný vzhled nádherně tvarované karoserie. Tento dojem umocňují výrazné čisté kontury vlnící se na bocích a nové chromované a leskle černé okenní lišty. A také elegantní svalnatý design ve stylu splývavé zádě, zvýrazněný dynamickým zadním spoilerem, charakteristickými zadními svítilnami LED ve tvaru čepele a sportovním zadním nárazníkem. Toto je městské SUV, poháněné nejnovějšími mild hybridními systémy, které Vás spojí s Vaším přirozeným smyslem pro dobrodružství.

Emil Frey KIA Sportage Hybrid
Výjimečný design, který vyjadřuje postoj.

Styl, technologie, hospodárnost, konektivita. Pro Vás a pro Vaši budoucnost. Zcela nový model Sportage Mild Hybrid včetně technologie Kia Idle Stop-and-Go uspokojí všechny Vaše potřeby. Chytrá kombinace nejmodernějšího přeplňovaného zážehového motoru 1,6 litru nebo čistého vznětového motoru 1,6 litru s 48V sadou lithium-iontových akumulátorů snižuje spotřebu paliva a emise. Integrovaný „e-systém“ navíc získává zpět kinetickou energie ve fázích zpomalování, zatímco při zrychlování zvyšuje točivý moment.
Vyspělé technice tohoto modelu se více než vyrovná jeho ohromující design. Od široké kapoty motoru přes detailně zpracovanou černou masku chladiče na přídi, ikonická světla LED pro denní svícení ve tvaru bumerangu a mlhové světlomety LED až po dramatické světlomety Matrix LED. Na příď navazuje dynamická organická silueta s precizními a okouzlujícími konturami na bocích. Záď má splývavý styl s odvážným zadním spoilerem a charakteristickými zadními svítilnami LED ve tvaru čepele. Sportage je opravdu automobilem, s nímž se posunete vpřed.
Kia Sportage, sportovní a elegantní, řada vyspělých technologií, navržena a vyrobena v Evropě.

Rozdíl spočívá v chytrých nápadech.

V interiéru zcela nového modelu Kia Sportage zjistíte, že v tak inspirujícím prostoru pro Vás a Vaše blízké jsou klíčovými aspekty všeobsáhlá flexibilita a praktičnost s pohodlím. Dělená a sklopná zadní sedadla usnadňují přepravu zavazadel a k dispozici budete mít také chytré odkládací prostory. V situacích, kdy budete mít ruce plné tašek, oceníte chytré elektrické ovládání zadního výklopného víka. Chytré nápady značky Kia přinášejí inovativní řešení pro všechny eventuality.

Propojená technologie, s níž budete v čele.

Ve společnosti Kia víme, že vztahy jsou důležité. Nejen Vaše vztahy s ostatními lidmi. Také Vaše spojení se zážitky. Propojení s Vašimi nápady a oblíbenými místy nebo destinacemi. Propojení, která Vás budou informovat a bavit. Propojení, která Vám poskytnou aktuální informace a bezpečnost. V interiéru zcela nového modelu Kia Sportage proto naleznete nejmodernější technologie, které Vás budou za jízdy snadno a nepřetržitě udržovat ve spojení se vším a se všemi ve Vašem okolí.

Zcela Nová KIA Sportage Hybrid - videa o modelu a technologiích

Zcela nová KIA Sportage Hybrid - recenze o modelu a technologiích

Kia Sportage 1.6 T-GDI Hybrid 4×4 GT-Line 24. 2. 2022, www.fdrive.cz Kia Sportage 1.6 T-GDI Hybrid 4×4 GT-Line Kia Sportage se představila již v páté generaci a poprvé nabízí i hybrid a plug-in hybrid. Právě první zmíněnou verzi HEV jsme v kombinaci s pohonem 4×4 mohli krátce projet v Krkonoších i na zasněžených cestách... přečíst celý článek
Test Kia Sportage 1.6 T-GDI HEV 4×4 | hybridní verze (2022) 13. 5. 2022, www.auto-mania.cz Test Kia Sportage 1.6 T-GDI HEV 4×4 | hybridní verze (2022) Nová generace SUV Kia Sportage sází na opravdu bohatou nabídku pohonných jednotek. Pod kapotou mohou být naftové i benzinové čtyřválce, ale i hybrid nebo plug-in hybrid. My jsme tentokrát otestovali hybridní... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Sportage, SUV, Hybrid, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Sportage, SUV, Hybrid, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Sportage, SUV, Hybrid, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧