Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia EV6 GT

Nová Kia EV6 GT – Odvážný design - Nová plně elektrická Kia EV6 GT

Kia EV6 GT si okamžitě získá pozornost svými sportovními detaily a širokým postojem plným sebevědomí. Od poutavé přední kapoty se specifickou mřížkou a nárazníkem GT až po robustní vymodelovanou karoserii – tento crossover se rozhodně nestydí naplno projevit svůj sportovní charakter. A také nadchnout – ve všech ohledech a při každé cestě.

Emil Frey KIA EV6 GT

Provedení GT používá nejvýkonnější hnací ústrojí v rámci modelové řady EV6. Vůz s pohonem o výkonu 430 kW (585 k) tak garantuje ničím neředěný požitek z jízdy.

Exteriér

Emil Frey KIA EV6 GT
Vůz navržený s cílem inspirovat

Moderní sportovní crossover EV6 GT byl stvořen pro milovníky volantu a v provozu jej rozhodně nikdo nepřehlédne. Zaujme i svými detaily, jako např. atraktivní přední kapotou se specifickou mřížkou a nárazníkem, robustní karoserií s nápadnými křivkami; novými LED světlomety, jedinečnými zadními svítilnami na zádi a mnohým dalším.

Ultra rychlé dobíjení

Se systémem 800V ultra rychlého multidobíjení na cestách zbytečně neztrácíte čas dobíjením. To znamená méně starostí a více příležitostí užívat si chvíle za volantem.

Adaptivní Dual - LED přední světlomety s automatickým přepínáním dálkových světlometů

EV6 GT ani přes svůj sportovní charakter neztrácí ze zřetele bezpečnost, která zůstává naší nejvyšší prioritou. Systém předních světel Kia s LED světlomety a inteligentními adaptivními světly podporuje skvělý výhled za nočních jízd bez oslňování protijedoucích vozidel.

Jedinečný světelný podpis

Jedinečný světelný podpis, který nemá srovnání, je protažen v podobě křivky přes oblouk zadních kol napříč zavazadelníkem na druhou stranu vozidla. Díky použití vícero LED zdrojů vznikl podmanivý nepřehlédnutelný efekt připomínající piano.

Střešní spoiler ve tvaru křídla

Přímočará sportovní linie střechy EV6 GT je na zádi zakončena střešním spoilerem ve tvaru křídla. Ten nejen podporuje celkový estetický dojem, ale též vylepšuje aerodynamiku a hospodárnost provozu.

Inovativní výsuvné kliky dveří

Skvěle vypadají a navíc vylepšují aerodynamické vlastnosti. Skryté kliky EV6 GT se automaticky vysunou při příchodu k vozidlu pro snadný nástup dovnitř.

Zadní nárazník GT se sportovním difuzorem

Nápadné atletické křivky zádě doplňuje specifický nárazník GT, jehož součástí je i sportovní difuzor – nenechávající nikoho na pochybách, že EV6 GT je sportovec každým coulem.

Interiér

Emil Frey KIA EV6 GT
Vůz připravený vás ohromit

Progresivnímu a elegantnímu interiéru EV6 GT lze jen těžko odolat. S materiály a povrchy pro maximální pohodlí, detaily GT, které vás uchvátí, a hi-tech funkcemi pro maximální bezpečnost.

USB-C porty pro zadní cestující

EV6 GT vedle designových detailů ve sportovním duchu a dynamické jízdy exceluje i v otázkách pohodlí a funkčnosti. Jeden příklad za všechny: v zadní části středového panelu jsou pro cestující připraveny porty typu USB-C pro pohodlné napájení všech mobilních zařízení.

Špičková navigace

EV6 GT disponuje navigací s jemnou grafikou a pokyny k odbočování na duálním zakřiveném panoramatickém displeji o úhlopříčce 12,3". Ale to není vše: díky head-up displeji s podporou rozšířené reality (AR) se pokyny navigace k odbočování zobrazují na vozovce v zorném poli přímo před řidičem.

Velurem čalouněná sportovní sedadla

K pocitu dokonalého spojení s vozovkou za volantem EV6 GT přispívají špičková přední sportovní sedadla. Lehká sedadla jsou vytvarována podle anatomie lidského těla a chlubí se výraznějšími bočními polštáři pro stabilní oporu. Navíc jsou stylová díky velurovému čalounění a neónově zelenému prošívání v souladu se zpracováním zbytku interiéru.

Plovoucí středový panel

Prostředí kabiny v mnoha ohledech vylepšuje elegantní plovoucí středový panel. Uvnitř panelu najdete dost místa k odložení všech nezbytností. Dokonce je zde integrovaná bezdrátová nabíječka pro mobilní telefony.

Intuitivní přepínací ovládací panel

Intuitivní ovládací panel pouhým dotykem prstu přepnete mezi režimem pro ovládání navigace, palubní zábavy nebo automatické klimatizace. Pro ještě příjemnější požitek z jízdy.

Neustále pod kontrolou

Volant EV6 GT umožňuje ovládat vše nezbytné. To znamená nejen zvedání hovorů a ovládání hudby, ale i maximální provozní hospodárnost a dojezd s využitím páček rekuperačního brzdění nebo přepínáním mezi různými jízdními režimy.

KIA EV6 GT - videa o modelu a technologiích

KIA EV6 GT - recenze o modelu a technologiích

První jízda Kiou EV6 GT: Auto roku má teď parametry supersportu. A jezdí zběsile! 1. 8. 2022, www.auto.cz První jízda Kiou EV6 GT: Auto roku má teď parametry supersportu. A jezdí zběsile! Když se řekne 600 koní, stovka za 3,5 s a maximální rychlost až 260 km/h, jaké auto se vám vybaví jako první? Kia asi ne… přesto čísla výše patří produktu této korejské značky. A vůbec nevadí, že je elektrický ... přečíst celý článek
Recenze Kie EV6 GT-Line 4x4 28. 9. 2022, www.autosalon.tv Recenze Kie EV6 GT-Line 4x4 Honza Říha otestoval elektrickou Kiu EV6 ve sportovní výbavě GT-Line, která měla pohon všech čtyř kol a výkon 325 koňských sil. Nejednalo se ale o obyčejnou recenzi auta, Honza si totiž do reportáže pozval Dominiku Novákovou, bývalou závodnici motokrosu ... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, EV6 GT, EV6, elektrické auto, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, EV6 GT, EV6, elektrické auto, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, EV6 GT, EV6, elektrické auto, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧