Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia EV6

Nová Kia EV6 – Inspirujte své smysly - Zcela elektrická Kia EV6

EV6 je zcela elektrický crossover značky Kia, který přináší novou éru a stanovuje nová měřítka mobility pro příští roky. Nechte se inspirovat přitažlivým a osobitým designem.

Hlavní prvky výbavy Kia EV6
Emil Frey KIA EV6 Emil Frey KIA EV6
  • pohon zadních nebo všech kol
  • 12,3” " integrovaná GPS navigace, zadní parkovací kamera vč. Kia Connected Services a UVO
  • Digitální přístrojový štít s 12,3" displejem
  • Adaptivní Dual - LED přední světlomety s automatickým přepínáním dálkových světlometů
  • 20" hliníkové disky kol
  • Elektrické výsovné kliky dvěří
  • Prémiová relaxační přední sedadla
  • Zásuvka 230V s výkonem až 3,6 kW (Vehicle-to-Load)
  • Ovladače rekuperace pod volantem
Design, který Vás bude inspirovat

EV6 je moderní a sportovní crossover. Každý detail, velký i malý, přispívá u tohoto přitažlivého, svalnatého designu k osobitému a sportovnímu vzhledu.

Emil Frey KIA EV6
Jedinečný světelný design

Náš jedinečný světelný design vytváří zakřivenou linii, která sahá od podběhu zadního kola přes zadní výklopné víko na druhou stranu. Řada modulů s diodami LED vytváří ohromující vizuální efekt klavírních kláves, který umocňuje atraktivní vzhled vozu.

Inovativní interiér: Nechte se inspirovat

Při usednutí do modelu EV6 budete mít pocit, že jste se ocitli v budoucnosti. V tomto interiéru si budete všechny zážitky maximálně užívat. A to díky funkcím, které dohlédnou na Vaši pozornost, dodají Vám inspiraci a zajistí bezpečnost.

Pokračujte v jízdě, nabíjet můžete téměř kdekoli

Kia Vám poskytne přístup k rozsáhlé síti nabíjecích stanic. Vyhledejte si je prostřednictvím aplikace, která poslouží také k rychlým platbám. Doma si navíc můžete nechat s pomocí našich autorizovaných partnerů nainstalovat soukromou nabíjecí stanici.

Nová platforma vytváří nové příležitosti

S novou globální modulární platformou pro elektromobily, E-GMP (Electric-Global Modular Platform), jsme vytvořili nové možnosti pro Vás v roli řidiče a uživatele i pro naše vývojáře. Platforma vylepšuje provozní vlastnosti, zatraktivňuje design a ponechává v interiéru více prostoru. Automobily na jejím základě budou za jízdy inspirovat všechny smysly. Emil Frey KIA EV6

Výkonná a sportovní

Kia EV6 je zcela elektrický crossover, který dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 5,2 sekundy a má pozoruhodnou nejvyšší rychlost 188 km/h.

Prostorná a inspirující

Interiér jsme vyvíjeli s ohledem na Vás a Vaše cestování. Plochá podlaha, relaxační sedadla a dostatek prostoru pro všechno, co si chcete vzít s sebou.

Vaše bezpečnost

EV6 překypuje bezpečnostními prvky, díky nimž dojedete vždy bezpečně do cíle. Například systém autonomního nouzového brzdění FCA (Forward Collision-Avoidance Assist) Vám pomůže se sledováním dopravní situace před vozem při nebezpečí kolize i s řešením různých kritických situací.

Jezděte hospodárně

Kia EV6 představuje I-PEDAL. Tato funkce umožňuje řidiči ovládat rychlost jízdy, zrychlovat, zpomalovat a zastavovat pouze prostřednictvím pedálu plynu. A nejen to. Model EV6 je vybaven také rekuperačním systémem, který získává zpět kinetickou energii při zpomalování, a významně tím prodlužuje dojezd vozidla a zvyšuje jeho hospodárnost.

V interiéru modelu EV6 nalézají uplatnění recyklované materiály

Model EV6 přebírá odpovědnost za životní prostředí. Jeho odkládací přihrádky ve dveřích a podlahové koberce vyrábíme z recyklovaných plastů.

KIA EV6 - videa o modelu a technologiích

KIA EV6 - recenze o modelu a technologiích

Elektromobil Kia EV6 je německé prémiové auto roku 2022 1. 11. 2021, www.hybrid.cz Elektromobil Kia EV6 je německé prémiové auto roku 2022 Elektromobil Kia EV6 překonává modely Volkswagen ID.4, Audi Q4 e-tron, Škoda Enyaq i další a odnáší si vítězství v prestižní soutěži. Kia EV6 ujede na jedno nabití až 528 kilometrů; nabití z 10 na 80 % kapacity za 18 minut... přečíst celý článek
Kia EV6 – Luxusní kosmická loď, kterou je radost řídit 15. 10. 2021, www.garaz.cz Kia EV6 – Luxusní kosmická loď, kterou je radost řídit Model EV6 je pro automobilku Kia začátkem nové éry – supermoderní elektromobil se sci-fi designem má korejskou značku posunout na samou špičku segmentu. Přehnané sebevědomí? ... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, EV6, elektrické auto, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, EV6, elektrické auto, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, EV6, elektrické auto, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧