Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Ceed

Zcela nová Kia Ceed – AUTO ROKU 2019 V HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI V KATEGORII KOMPAKTNÍCH VOZŮ!

Zcela nová Kia Ceed okamžitě zaujme nízkou, širokou karoserií a sportovní siluetou. Díky dynamickému výkonu a pokročilé technologii je řízení požitek.

Hlavní prvky Kia Ceed
Emil Frey KIA Ceed Emil Frey KIA Ceed
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • 17" hliníkové disky kol s pneumatikami 225/45
  • Bezklíčový vstup Smart Key a start. tlačítko
  • Automatická klimatizace
  • Elektrochromatické zpětné zrcátko + dešťový senzor
  • LED zadní světlomety s denním svícením
  • JBL prémiová soustava reproduktorů
  • 1.4 T-GDi 7DCT 140 k
  • 8 palcová integrovaná GPS navigace vč. parkovací kamery
  • Asistent následování v jízdním pruhu LFA (Lane Following Assist)
Nová Kia Ceed - Ve správné době na správném místě.

Chcete-li si skutečně užívat každou jízdu, jste zváni. Chcete-li vypadat a cítit se skvěle, pak jste s námi na stejné vlně. A pokud si myslíte, že by dynamický design měl být příslibem dynamické jízdy, pak jste k sobě nalezli ideálního partnera v podobě nového modelu Kia Ceed. Jeho odvážné nové stylistické prvky, mezi něž patří výrazná maska chladiče, obklopená světlomety LED a světly LED pro denní svícení ve stylu ”ledové kostky“, chromované okenní lišty a sportovní pneumatiky Michelin na dvoubarevných 17" kolech z lehké slitiny, okamžitě upoutají Vaši pozornost. Zkrátka nový Ceed má vše potřebné pro znovuobjevování zábavy za volantem a ještě většího nadšení z jízdy.

Emil Frey KIA Ceed
Sestavte si svůj tým snů.

Interiér modelu Ceed je ušlechtilý a intuitivní. Vše se točí kolem řidiče a horizontální uspořádání přístrojové desky s ladnými tvary vytváří lehkou a vzdušnou atmosféru. Na pocit mimořádné prostornosti navazují měkké materiály, které umocňují vysokou kvalitu interiéru. Výjimečný styl je kombinován s inovativní technikou, jež zahrnuje 8" dotykový displej s navigačním systémem a automatickou klimatizaci. Vyberte si tedy své spolucestující, nebo se vydejte na cestu sami.

Zůstaňte ve spojení se svým světem.

Buďte na cestách vždy ve spojení. S vyspělou technikou v novém modelu Kia Ceed to bude snadné. Vyberte si cíl cesty na 8" dotykovém displeji navigačního systému, jehož mapy budeme aktualizovat po dobu 7 let, abyste jeli vždy správným směrem. Ovládejte funkce integrovaným hlasovým ovládáním a používejte Bluetooth pro přehrávání hudby a telefonování.

Emil Frey KIA Ceed
Zajistěte si ochranu vyspělými prvky.

Pocit jistoty je klíčový k tomu, abyste si mohli užívat jízdy. Proto je nová Kia Ceed vybavena sofistikovanou technikou a inovativními systémy, které zajistí Vám i Vašim spolucestujícím nejvyšší možnou bezpečnost.

Jezděte bezpečně díky chytrým asistentům.

Nová Kia Ceed Vám významně usnadní řízení. Bude Vám pomáhat inovativními funkcemi, které Vám umožní řídit ještě bezpečněji. Potřebujete zvládnout jízdu v dopravní koloně, pomoci s parkováním nebo více světla v zatáčkách při jízdě za tmy? Ceed se o všechno postará, abyste mohli zabránit potenciálnímu nebezpečí.

KIA Ceed - videa o modelu a technologiích

KIA Ceed - recenze o modelu a technologiích

Test Kia Ceed SW 1.5 T-GDI EDC (2021) 31. 10. 2021, www.auto-mania.cz Test Kia Ceed SW 1.5 T-GDI EDC (2021) Nová loga, mnohem členitější a zřetelnější tvarování čumáku. To jsou v kostce ty nejvýznamnější změny, s nimiž na trhu vstoupila modernizovaná verze dlouholetého etalonu v nabídce jihokorejské automobilka Kia... přečíst celý článek
Modernizovaná Kia Ceed (2021) je tu. Má nová loga i výraznější příď 14. 7. 2021, www.auto.cz Modernizovaná Kia Ceed (2021) je tu. Má nová loga i výraznější příď Kia představuje modernizovanou rodinu Ceed. Vedle hatchbacku a kombíku se ukazuje i facelift shooting braku Proceed. Naopak na inovace crossoveru Xceed si zatím počkáme... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Ceed, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Ceed, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Ceed, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧