Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Niro

Zbrusu nová Kia Niro. Zázraky na vás již čekají.

Emil Frey KIA Niro

Představujeme novou Kia Niro. Vůz navržený tak, aby obohatil svět dopravy o novou formu elektromobility.

Nová Kia Niro s trojicí hospodárných pohonných ústrojí dláždí cestu k elektrické budoucnosti. Objevte hybridní, plug-in hybridní a elektrické pohony i nově pojatý exteriér tohoto crossoveru. Společně s pokrokovým interiérem z udržitelných materiálů je zárukou atraktivních zážitků, ať již se vydáte kamkoli.

Hnací ústrojí Nira zohledňují budoucí potřeby. Nabízí se široké možnosti volby, které vám dávají do rukou přesně ty správné nástroje na cestu k něčemu úžasnému.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO EV CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO PHEV CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO HEV CHCI STÁHNOUT CENÍK

Něco úžasného je již na cestě.

Emil Frey KIA Niro

Nebude to dlouho trvat, a otevře se vám cesta k mnoha zázrakům.

Emil Frey KIA Niro

Chytřejší forma pohonu.
Nové Niro je k dispozici jako plug-in hybrid, klasický hybrid nebo čistý elektromobil. Při výběru nového vozu tak máte široké možnosti volby. Niro EV s funkcí V2L (vehicle-to-load) umožňuje snadno napájet elektrické spotřebiče pomocí jediného konektoru.

Zaměřené na budoucnost.
Objevte pokrokový exteriér pyšnící se výraznými designovými prvky. Příkladem je aerodynamický zadní sloupek, jenž dodává kontrast bokům vozu a hladce směřuje proud vzduchu dolů, aby potlačoval turbulence za vozidlem. Nebo všestranná karoserie crossoveru, která přináší více prostoru pro všechny vaše potřeby.

Následujte svoji intuici.
Nové Niro vám poskytne vše, co od svého vozu očekáváte. Od intuitivních funkcí, jako např. head-up displeje, abyste nemuseli odklánět zrak od vozovky, až po dálkově ovládaného inteligentního parkovacího asistenta, umožňujícího zaparkovat i na těch nejproblematičtějších parkovacích místech.

Emil Frey KIA Niro

Počkejte, až uvidíte, jak vás dokáže při jízdě inspirovat.

Emil Frey KIA Niro

Připravena rozzářit vaši vnější eleganci i poklady, které skrýváte uvnitř.

Emil Frey KIA Niro

Letmý pohled na to, co znamená skutečně inspirující jízda.

Disclaimer
Statické snímky i videa slouží pouze pro ilustraci. Konečný produkt se může od dostupných obrazových materiálů lišit.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO EV CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO PHEV CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO HEV CHCI STÁHNOUT CENÍK

×MÁM ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ K VOZU KIA NIRO
Děkujeme.
Váš požadavek byl zaznamenán.
Budeme vás kontaktovat v co nejbližším termínu.
Omlouváme se.
Došlo k problémům s odesláním formuláře. Prosíme kontaktujte nás jinou formou.
Tým Emil Frey ČR
Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE.

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů pro marketingové účely dle podmínek uvedených ZDE.
×ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním řádně vyplněného formuláře pro objednávku dokumentace, testovací jízdy, příp. pro objednávku dalších služeb či plnění, bere subjekt údajů na vědomí, že uděluje souhlas společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (správce), a správce tak bude zpracovávat osobní údaje, které subjekt údajů do formuláře vyplnil, tj. jméno, příjmení, email a telefon. Zpracování bude probíhat na základě čl. 6 odst. 1 písm. a) obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy subjekt údajů udělil souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Správce bude oprávněn zejména zaslat subjektu údajů požadovanou dokumentaci, ověřit totožnost subjektu údajů před testovací jízdou, kontaktovat subjekt údajů s obchodní nabídkou vozu, o jehož dokumentaci projevil subjekt zájem, který subjekt údajů testoval či o jehož testování projevil zájem, správce bude dále oprávněn kontaktovat subjekt údajů za účelem poskytnutí dalších služeb či plnění, a to vše v závislosti na tom, jaký formulář subjekt údajů vyplnil. Zpracování osobních údajů bude za takovým účelem probíhat po dobu 6 měsíců ode dne vyplnění daného formuláře.
×ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Vyplněním formuláře a zaškrtnutím příslušného políčka vyjadřuje subjekt údajů svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, který je udělen společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (správce). Správce bude oprávněn využít vyplněné osobní údaje pro další obchodní a marketingovou činnost, zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování po prodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, a to po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Niro, elektrické auto, hybrid, plug-in hybrid, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Niro, elektrické auto, hybrid, plug-in hybrid, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Niro, elektrické auto, hybrid, plug-in hybrid, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧