Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Niro

Zbrusu nová Kia Niro. Cesta k úžasným zážitkům.

Emil Frey KIA Niro

Pro všechny, kteří jsou připraveni myslet dopředu, zkoušet nové věci a zajistit udržitelnost.

Nová Kia Niro s trojicí hospodárných pohonných ústrojí dláždí cestu k elektrické budoucnosti. Objevte hybridní, plug-in hybridní a elektrické pohony i nově pojatý exteriér tohoto crossoveru. Společně s pokrokovým interiérem z udržitelných materiálů je zárukou atraktivních zážitků, ať již se vydáte kamkoli.

Najděte si cestu k CUV postavenému na inovacích. Výrazný a smělý design karoserie. Prostorné, ale s minimalistickým pojetím na palubě. A futuristické díky vyspělým technologiím, konektivitě a bezpečnosti. Zvolte mezi čistě elektrickým provedením Niro EV a hybridní či plug-in hybridní variantou.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO EV CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO PHEV CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO HEV

Elektrifikujte svoji budoucnost

Emil Frey KIA Niro

Ztvárnění zcela nového Nira zaručeně přiláká obdivné pohledy kolemjdoucích, např. díky elegantní a současně jedinečné kapotě se zdvojeným krytem pod čelním oknem, typické tygří masce chladiče nebo světlům denního svícení ve tvaru křivky srdečního rytmu. Smysl pro jedinečnost dokládá i dvoubarevná mřížka chladiče v kombinaci matných a lesklých povrchů. Mřížka se šestiúhelníkovým rastrem hlásá futuristické pojetí a špičkové technologie ze všech úhlů pohledu. Doplňují ji výrazné spodní panely pro optické rozšíření vozu a integrovaná dobíjecí zásuvka v prostřední části.

Cesta k úžasným zážitkům

Emil Frey KIA Niro

Chytřejší forma pohonu.
Nové Niro je k dispozici jako plug-in hybrid, klasický hybrid nebo čistý elektromobil. Při výběru nového vozu tak máte široké možnosti volby. Niro EV s funkcí V2L (vehicle-to-load) umožňuje snadno napájet elektrické spotřebiče pomocí jediného konektoru.

Zaměřené na budoucnost.
Objevte pokrokový exteriér pyšnící se výraznými designovými prvky. Příkladem je aerodynamický zadní sloupek, jenž dodává kontrast bokům vozu a hladce směřuje proud vzduchu dolů, aby potlačoval turbulence za vozidlem. Nebo všestranná karoserie crossoveru, která přináší více prostoru pro všechny vaše potřeby.

Následujte svoji intuici.
Nové Niro vám poskytne vše, co od svého vozu očekáváte. Od intuitivních funkcí, jako např. head-up displeje, abyste nemuseli odklánět zrak od vozovky, až po dálkově ovládaného inteligentního parkovacího asistenta, umožňujícího zaparkovat i na těch nejproblematičtějších parkovacích místech.

Emil Frey KIA Niro

Jedno Niro. Tři modely postavené na inovacích. Který si vyberete vy?

Emil Frey KIA Niro

Vychutnejte si ekologické cestování s novým pocitem jistoty. Díky technologiím pohonu, které dojedou tak daleko, aby vás po cestě nic nezastavilo. Díky pokrokovým inovacím, které jsou nedílnou součástí všech tří hnacích ústrojí, je cestování s kterýmkoli z nových provedení Nira synonymem svobody na každé cestě – bez nutnosti uchylovat se ke kompromisům.

Méně starostí, více radosti ze života

Emil Frey KIA Niro

Součástí elektrifikované řady Kia Niro je sestava inteligentních systémů DriveWise na podporu řízení (ADAS) se zaměřením na bezpečnost celé posádky i chodců. Jak? Tím, že pomáhají řidiči plně se soustředit a mít k dispozici všechny potřebné informace, dávají pozor na případná rizika, upozorňují řidiče a v případě potřeby i aktivně zasahují. A potažmo zvyšují radost z řízení.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO EV CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO PHEV CHCI VÍCE INFORMACÍ O NIRO HEV

KIA Niro - videa o modelu a technologiích

KIA Niro - recenze o modelu a technologiích

TEST Kia Niro 1.6 GDI HEV – To se povedlo! 7. 11. 2022, www.auto.cz TEST Kia Niro 1.6 GDI HEV – To se povedlo! Druhá generace Kie Niro přijíždí v modernějším balení, hlavně se ale chlubí vyspělejšími technologiemi i samotným pohonem. Jak papírově atraktivní mix funguje v praxi?... přečíst celý článek
TEST Kia Niro 1.6 GDI PHEV Style – Eko sympaťák 28. 11. 2022, www.auto.cz TEST Kia Niro 1.6 GDI PHEV Style – Eko sympaťák Druhá generace elektrifikovaného crossoveru Kia Niro dorazila do Česka a my pokračujeme v testování jednotlivých provedení. Po základním hybridu přichází na řadu plug-in hybrid... přečíst celý článek

×MÁM ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ K VOZU KIA NIRO
Děkujeme.
Váš požadavek byl zaznamenán.
Budeme vás kontaktovat v co nejbližším termínu.
Omlouváme se.
Došlo k problémům s odesláním formuláře. Prosíme kontaktujte nás jinou formou.
Tým Emil Frey ČR
Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE.

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů pro marketingové účely dle podmínek uvedených ZDE.
×ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním řádně vyplněného formuláře pro objednávku dokumentace, testovací jízdy, příp. pro objednávku dalších služeb či plnění, bere subjekt údajů na vědomí, že uděluje souhlas společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (správce), a správce tak bude zpracovávat osobní údaje, které subjekt údajů do formuláře vyplnil, tj. jméno, příjmení, email a telefon. Zpracování bude probíhat na základě čl. 6 odst. 1 písm. a) obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy subjekt údajů udělil souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Správce bude oprávněn zejména zaslat subjektu údajů požadovanou dokumentaci, ověřit totožnost subjektu údajů před testovací jízdou, kontaktovat subjekt údajů s obchodní nabídkou vozu, o jehož dokumentaci projevil subjekt zájem, který subjekt údajů testoval či o jehož testování projevil zájem, správce bude dále oprávněn kontaktovat subjekt údajů za účelem poskytnutí dalších služeb či plnění, a to vše v závislosti na tom, jaký formulář subjekt údajů vyplnil. Zpracování osobních údajů bude za takovým účelem probíhat po dobu 6 měsíců ode dne vyplnění daného formuláře.
×ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Vyplněním formuláře a zaškrtnutím příslušného políčka vyjadřuje subjekt údajů svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, který je udělen společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (správce). Správce bude oprávněn využít vyplněné osobní údaje pro další obchodní a marketingovou činnost, zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování po prodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, a to po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Niro, elektrické auto, hybrid, plug-in hybrid, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Niro, elektrické auto, hybrid, plug-in hybrid, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Niro, elektrické auto, hybrid, plug-in hybrid, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧