Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Niro

Nová Kia Niro – Seznamte se s hybridním crossoverem

Designem crossover, podstatou hybrid, moderní technologie, nejnižší spotřeba ve své třídě.

Hlavní prvky Nová Kia Niro
Emil Frey KIA Niro Emil Frey KIA Niro
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Kombinovaný výkon: 105 kW
  • Zavazadlový prostor až 1434 l
  • Automatická převodovka
  • 16" hliníkové disky kol s pneumatikami 205/60
  • 10,25" integrovaná GPS navigace
  • Přístrojová deska HEV
  • Pokročilý adaptivní tempomat (SCC) + Stop&Go
  • Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)
Kia Niro – To nejlepší z obou světů.

Zodpovědnost ještě nikdy nebyla tak zábavná – ani více vzrušující. Nová Kia Niro je revoluční hybridní crossover, který posouvá hranice možností a přináší významný příspěvek k trvale udržitelnému rozvoji, v podobě hospodárného hybridní vozu se stylem, technikou a všestranností crossoveru. Je to skvělá volba pro všechny, kdož jsou ohleduplní vůči životnímu prostředí – a zároveň si také rádi dopřávají radost z jízdy.

Emil Frey KIA Niro
Atraktivní design, inspirovaný přírodou.

Atletický profil a velké prosklené plochy odrážejí soulad s přírodou. Dramaticky tvarované linie vyjadřují pohyb. A vysoká světlá výška Vás připraví na dobrodružství. Nová Kia Niro je inspirována přírodním prostředím, které jeho hybridní technika pomáhá chránit.

Prostornější a praktičtější přístup k hybridnímu životu.

Nová Kia Niro Vám otvírá široké možnosti díky velkorysému prostoru – a chytrým alternativám, jak si ho uspořádat. Mimořádně velké vnitřní rozměry znamenají pro Vás i Vaše cestující značný prostor pro hlavu a nohy, zatímco objemný zavazadlový prostor se postará o všechna Vaše zavazadla. Všestranná zadní sedadla jsou dělená v poměru 60:40 a sklopná, čímž si vytvoříte ještě více prostoru, abyste si nikdy nemuseli dělat starosti, že cestujete moc "nalehko".

Emil Frey KIA Niro
Ekologická jízda s výkonem dvou srdcí.

Niro používá hybridní soustavu s paralelním uspořádáním, která střídavě používá hnací sílu zážehového motoru a elektromotoru, nebo používá kombinaci obou zdrojů hnací síly, a nabíjí akumulátory, kdykoli je to možné. Systém pracuje zcela plynule, s pohotovými reakcemi, a zároveň dosahuje nejvyšší hospodárnosti ve své třídě. Příkladně nízké emise CO2 mají hodnotu 88 g/km.

Ochrana sahající až na molekulární úroveň.

Niro se postará, abyste měli přehled o své poloze i o pohybu vozidel kolem Vás. Dokáže dokonce zasáhnout i tak, aby Vás ochránil. Jeho asistenční systémy DRIVE WiSE jsou jako další pár očí navíc, protože Vám budou poskytovat důležité informace, včetně vizuálních upozornění. Díky tomu dojedete každý den bezpečně do svého cíle. Tato vyspělá technika se rozhoduje okamžitě, aby Vám pomohla udržovat bezpečnou vzdálenost od ostatních vozidel i chodců, předcházet nebezpečným situacím, stejně jako nečekaným překvapením, a cestovat do stanoveného cíle v naprostém klidu.

Prozkoumejte hybridní techniku

Nová Kia Niro je mnohem víc než jen automobilem. Přesvědčí Vás o tom nízkými emisemi i spotřebou paliva, snadnou údržbou a 7letou zárukou, která platí dokonce i na akumulátory. Je všestranným vozem pro jakýkoli účel, agilním pro zaručenou radost z jízdy. Objevte, proč nemá konkurenci.

Hospodárný provoz s hybridním pohonem

Skvělá hospodárnost je jen jednou z mnoha oblastí, v nichž tento crossover prolamuje hranice – bez ohledu na jízdní situaci. Objevte, jak snadno se přizpůsobuje změnám provozních podmínek. A přitom vždy nabízí výjimečný jízdní komfort.

Hybridní soustava s paralelním uspořádáním

Nová Kia Niro je poháněna spalovacím motorem, nebo elektromotorem, popřípadě kombinací obou zdrojů hnací síly. Systém rekuperace kinetické energie přeměňuje pohybovou energii na elektrickou, pro nabíjení akumulátorů. Celkový výkon hybridní soustavy je 141 k. Niro může jet s čistě elektrickým pohonem rychlostí až 120 km/h a kombinovaným pohonem až 164 km/h.

KIA Niro - videa o modelu a technologiích

KIA Niro - recenze o modelu a technologiích

Test Kia Niro: vzali jsme hybrid do města i na hory 13. 2. 2019, www.elektrickevozy.cz Test Kia Niro: vzali jsme hybrid do města i na hory Malé SUV s výhradním hybridním pohonem představila Kia už před třemi lety. V polovině roku by měl přijít velký facelift, čekání na něj jsme proto vyplnili příležitostí vyvézt primárně městské vozítko... přečíst celý článek
Kia Niro: Tohle se povedlo 23. 4. 2017, www.fdrive.cz Kia Niro: Tohle se povedlo Vyšší světlá výška, designová stránka co neurazí, přijatelná cena, prostornost a také nízká spotřeba – to vše chce typický český zákazník od svého automobilu. Jste-li jím a navíc sympatizujete... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Niro, Crossover, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Niro, Crossover, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Niro, Crossover, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧