Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Nová Kia XCeed

Nová Kia XCeed – Crossover. Podle nových měřítek.

Emil Frey KIA Xceed

Představujeme novou Kia XCeed. Crossover podle nových měřítek, abyste si užili každý den na maximum. Po všech stránkách.

Dokonalé spojení praktičnosti a výrazného stylu. Nová Kia XCeed se pyšní sportovnějšími tvary než kdy v minulosti, nejmodernějšími pohony a nejnovějšími funkcemi konektivity, abyste neustále drželi prst na tepu doby. Takto vypadá nápaditý crossover, který jsme navrhli pro váš životní styl.

Vybírat můžete mezi výkonným benzínovým nebo naftovým motorem, anebo se nechat okouzlit úspornou verzí XCeed Plug-in Hybrid, která naplní veškeré nároky na udržitelnou mobilitu a vysoký výkon.

Otevřete bránu do nového dynamického světa.

Emil Frey KIA Xceed

Krása designu inspirovaného výkonem.

Nová Kia XCeed byla navržena tak, aby vystoupila z šedi davu. Aby se odlišila a zaujala ty, kteří dokáží ocenit skutečnou krásu. Vaši pozornost si získá svými vymodelovanými tvary, výraznými z každého úhlu pohledu. Její markantní proporce dohromady vytvářejí ikonickou a okamžitě rozpoznatelnou siluetu. I z dálky je zřejmé, že nová Kia XCeed nabízí i mnoho dalšího.

Budoucnost je elektrická.
Elektrifikujte své cestování. Nová Kia XCeed Plug-In Hybrid je řešením pro mobilitu s nízkými emisemi.

Technologie pro vaši bezpečnost.
Duševní pohoda je postavena na pocitu bezpečí. Intuitivní systém sledování únavy řidiče aktivuje zvukový signál a zobrazí zprávu v přístrojovém štítu vždy, když řidič nereaguje. K pocitu jistotu za volantem dále pomáhá asistent pro odvrácení kolize s vozem ve slepém úhlu nebo pokročilý adaptivní tempomat.

Spojení s pohodlím.
Kia XCeed nabízí dost energie pro celou posádku – včetně osazenstva zadních sedadel. Praktické dobíjecí porty typu USB-C zajišťují připojení a dostatek energie na cestách. Spolehnout se můžete i na chytré elektricky ovládané zadní víko, které automaticky zpřístupní zavazadlový prostor i bez nutnosti zmáčknout tlačítko.

Emil Frey KIA Xceed

S ryze sportovním charakterem.

Při bližším prozkoumání odhalíte celou řadu vynalézavých detailů. Nová nápadná zadní světla s LED technologií se chlubí progresivní high-tech optikou. Řadu poutavých vylepšení přináší i provedení GT-line. Nová Kia XCeed je odshora až dolů vymodelována, vylepšena a připravena vás stoprocentně nadchnout.

Emil Frey KIA Xceed

Spojení výkonu a elegance.

Jsme přesvědčeni, že za volantem Kia XCeed poznáte symfonii úžasu, výkonu a agility. Takto vypadá cesta k nadšení v každé zatáčce. Těšit se můžete na hladce běžící a dynamické pohonné jednotky. Inspirujte smělým a sportovním designem všechny, které na svých cestách potkáte. S novou Kia XCeed brzy poznáte, že každý váš pohyb je srovnatelný s ryzím požitkem.

KIA XCEED - videa o modelu a technologiích

KIA XCeed - recenze o modelu a technologiích

Kia odhalila český ceník pro zmodernizovaný XCeed, základ se vejde pod půl milionu 9. 8. 2022, www.novinky.cz Kia odhalila český ceník pro zmodernizovaný XCeed, základ se vejde pod půl milionu České zastoupení automobilky Kia zveřejnilo ceny pro crossover XCeed po faceliftu. Poprvé je k mání také ve sportovně střiženém výbavovém stupni GT-Line ... přečíst celý článek
Kia XCeed se představuje po faceliftu. Přináší pozměněný vzhled, nové motory i výbavu 18. 7. 2022, www.auto-mania.cz Kia XCeed se představuje po faceliftu. Přináší pozměněný vzhled, nové motory i výbavu Velmi úspěšný kompaktní crossover Kia XCeed, pro nějž se doposud rozhodlo přes 120 tisíc evropských zákazníků, dostal pro rok 2022 řadu vylepšení včetně ... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, XCeed, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, XCeed, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, XCeed, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧