Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia XCeed

Nová Kia XCeed – Vstříct radostem

Objevte nový model Kia XCeed, crossover ve stylu kupé, který udává trendy výše umístěnými sedadly, agilní ovladatelností a vyspělými technologiemi.

Hlavní prvky Kia XCeed
Emil Frey KIA XCeed Emil Frey KIA XCeed
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Crossover ve stylu kupé
  • 1.4 T-GDi 140 k
  • Automatická převodovka
  • 18" kola z lehké slitiny
  • 10,25" navigace
  • Zadní parkovací senzory + kamera
  • Bezdrátová nabíječka
  • Soubor vyspělých asistenčních systémů ADAS
  • Prémiový audiosystém JBL
Radikální crossover ve stylu kupé

Představujeme Vám odlišný charakter nového modelu Kia XCeed, který zvládá vše s nadhledem díky světlé výšce až 184 mm. Silueta začíná dlouhou, sportovní kapotou vpředu a v ladném oblouku se rychle svažuje k zádi. To jsou nové dimenze atraktivního designu kupé, určeného pro řidiče, kteří žijí pro radost, jež je čeká při každé další jízdě.

Emil Frey KIA XCeed
Předáváme nové pocity

Každý detail je výzvou k dobrodružství. Maska chladiče se dvěma lištami ve stylu SUV vyniká mezi světlomety LED s motivem ledové kostky a designem ve tvaru písmene Z, pod nimiž jsou umístěny mlhové světlomety. Silnou osobnost nového modelu Kia XCeed umocňují přitažlivé ozdobné prvky, ochranné spodní panely v atraktivním stříbrném odstínu a ozdobné lišty na rozích nárazníků se saténově chromovanou povrchovou úpravou.

Dramatická záď

Záď s velmi skloněným zadním výklopným víkem zanechá silný dojem ve všech, kdo ji spatří. Sportovně tvarovaný nárazník a výrazně stříbrný difuzor s dvěma koncovkami výfukové soustavy umocňují působivé proporce a svalnatou postavu vozu, zatímco zadní sdružené svítilny LED vynikají elegancí ve stylu high-tech.

Emil Frey KIA XCeed
Motory a převodovky

Vyberte si ze tří výkonných zážehových a dvou velmi hospodárných vznětových motorů. Vysokovýkonný motor 1.6 T-GDi nabízí 204 k a snadno si poradí s jakoukoli jízdní situací. V závislosti na konfiguraci máte k dispozici 7stupňovou dvouspojkovou nebo 6stupňovou mechanickou převodovku. Všechny motory splňují nejpřísnější emisní normu Euro 6d TEMP.

Styl, komfort a konektivita

Z výše umístěného sedadla budete mít dokonalý přehled o svém okolí a snadno budete sledovat 12,3" zcela digitální panel přístrojů Supervision a 10,25" integrovaná GPS navigace vč. Connected Services, Android Auto™ and Apple CarPlay™. Sofistikovanou atmosféru vytvářejí jedinečné barvy s vysokým kontrastem, ušlechtilé materiály a velmi kvalitní přístrojová deska s měkkým povrchem. Ještě více zábavy zažijete v interiéru se žlutým barevným paketem, dodávaným na přání.

KIA XCeed - videa o modelu a technologiích

KIA XCeed - recenze o modelu a technologiích

KIA XCeed 1.4 T-GDI: Slunce v duši 1. 2. 2020, www.autickar.cz KIA XCeed 1.4 T-GDI: Slunce v duši Pošmourná rána mě obvykle nikterak nemotivují. Uvařím si kávu o objemu panelákové popelnice a z oroseného okna vyhlížím podezřívavě na ten nečas, příležitostně pobaven jedinci praktikujícími jogging... přečíst celý článek
Kia XCeed – nejsem jen další položka v ceníku 15. 1. 2020, www.garaz.cz Kia XCeed – nejsem jen další položka v ceníku Spousta lidí už klasický hatchback nechce. Aby bylo auto moderní a podle módních trendů, je potřeba vtisknout mu trochu poptávané „SUV-nátury“. A právě proto vznikají kříženci klasických hatchbacků a SUV modelů... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, XCeed, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, XCeed, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, XCeed, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧