Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia EV9

Zcela nová elektrická Kia EV9 – Otevřete svět možností

Již od 1 949 980 Kč
Vůz k prozkoumávání nových obzorů.
Krok k trvale udržitelné mobilitě.
Smělá vize budoucnosti značky Kia.

Emil Frey KIA EV9

Vůz k prozkoumávání nových obzorů.

7 sedadel
Ultra rychlé dobíjení: Až 249 km za 15 minut
Dlouhý dojezd na elektřinu: až 563 km

Pohodlí nastavitelné podle potřeby: Otočná sedadla druhé řady.

Design: Tvar věcí budoucích.

Zcela nová Kia EV9 přináší to nejlepší od obojího. Robustní terénní vůz, který nikoho nenechá chladným. A živý elektromobil s dokonalým využitím ve městě. Kia EV9, inspirována světem přírody a modernou, vyvolá pozornost svými výraznými tvary a futuristickými křivkami. K jedinečnému charakteru a sebejistotě tohoto vozu přispívají výrazné designové prvky od přídě až po záď. Na silnicích i mimo zpevněné cesty.

Emil Frey KIA EV9

Dobíjení a dojezd: Hladké a rychlé dobíjení.

Zcela nová Kia EV9 klade důraz na pohodlí a praktičnost. To znamená i ultra rychlé a nekomplikované dobíjení, kdy dojezd prodloužíte až o 249 km za pouhých 15 minut, ať již v pohodlí domova nebo na dobíjecí stanici. O dostatek energie na cestách se stará vysokonapěťový akumulátor s vysokou kapacitou. A díky pozoruhodnému dojezdu se můžete vydat tak daleko, kam vás cesta – nebo vaše fantazie – zavede.

Emil Frey KIA EV9

Trvalá udržitelnost: Nový pohled na materiály.

Na cestě k udržitelnější a odpovědné mobilitě volíme vhodná opatření s menším i větším dopadem. Pro EV9 je trvalá udržitelnost jednou z priorit, o čemž svědčí i pečlivá a vědomá volba materiálů pro interiér. Naše zušlechtěné recyklované materiály společně s materiály rostlinného původu berou ohled na přírodu a snižují dopady na životní prostředí. To vše při zachování komfortního a stylového prostředí v elegantní kabině vozu.

Emil Frey KIA EV9

Bezpečnost: Intuitivní bezpečnostní prvky.

Pocit bezpečí je postaven na skutečnosti, že o všechny v kabině je řádně postaráno. Že jsou rizika omezena na minimum a vozidlo dohlíží nad bezpečností. Zcela nová Kia EV9 používá pokročilé a intuitivní bezpečnostní prvky, které nás o krok přibližují k autonomnímu řízení a přispívají k bezpečnosti vás samotných i celého okolí během jízdy a parkování.

Emil Frey KIA EV9

Konektivita: Vaše centrum konektivity.

K dokonalosti cestování jsou potřeba ty správné informace, vždy ve chvíli, kdy je potřebujete. Na palubě EV9 ihned zjistíte, že funkce navržené pro život na cestách fungují právě tak hladce, jak si váš nabitý denní program žádá. Velké a čitelné displeje se všemi nezbytnými informacemi. Systém ozvučení umožňující ponořit se do hudby podle vašeho vkusu. A široké možnosti nabíjení pro všechny členy posádky.

Emil Frey KIA EV9

KIA EV9 - videa o modelu a technologiích

KIA EV9 - recenze o modelu a technologiích

Kia EV9 prochází testováním na silnicích i v terénu, slibuje pohodlí i dynamiku 3. 6. 2023, www.auto.cz Kia EV9 prochází testováním na silnicích i v terénu, slibuje pohodlí i dynamiku2 Elektrické vlajkové SUV dostalo pětiprvkové zavěšení, tlumiče upravující tuhost a speciální pneumatiky tlumící hluk i vibrace. Automobilka otestovala limity na nejrůznějších typech povrchu, včetně terénu. přečíst celý článek
Nová Kia EV9 dostane tepelné čerpadlo, které vytopí i vychladí interiér s nízkou spotřebou energie a zlepší tak dojezd 28. 4. 2023, www.auto-mania.cz Nová Kia EV9 dostane tepelné čerpadlo, které vytopí i vychladí interiér s nízkou spotřebou energie a zlepší tak dojezd Kia EV9 nabízí špičkový komfort v kabině – dokonce i za těch nejextrémnějších podmínek. Všechny vozy Kia jsou v rámci vývoje testovány za extrémního horka i chladu s cílem zajistit (krom dalšího), aby ... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, EV9, elektrické auto, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, EV9, elektrické auto, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, EV9, elektrické auto, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧