Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia EV9

Nová Kia EV9 – Světová digitální premiéra EV9

Světová digitální premiéra EV9.
Posouvá vnímání pohybu
Smělá vize budoucnosti značky Kia.
Počátek nové epochy.

Zcela nové představy o designu čistě elektrického SUV

Kia EV9 zdaleka hlásá svůj moderní poklidný charakter, příslušející rafinovanému elektromobilu pro novou éru udržitelné mobility. Současně však vyjadřuje sebejistotu smělého SUV, připraveného zvládnou vše, co se mu postaví do cesty.

Revoluční platforma E-GMP (Electric Global Modular Platform) a bateriové technologie čtvrté generace

Kia naplno využila výhod EV9, jmenovitě dlouhého rozvoru a zcela ploché architektury elektromobilu, vyplývajících z revoluční podvozkové platformy E-GMP (Electric Global Modular Platform). Výsledkem je kabina s velkorysou nabídkou místa pro pasažéry ve všech třech řadách, kteří zde mohou společně komunikovat a uvolněně relaxovat v prostředí připomínajícím luxusní salonek. Samozřejmostí jsou i výborné jízdní schopnosti, k nimž se přidává příkladný dojezd. Výhradně s pohonem zadních kol (RWD) v provedení ‘Standard’ se dodává akumulátorový modul o kapacitě 76,1 kWh; v případě provedení RWD ‘Long Range’ a verze AWD ‘Performance’ slouží k pohonu modul o kapacitě 99,8 kWh.

Pilot pro jízdu na dálnici: na cestě k autonomnímu řízení úrovně 3

Kia EV9 se významně přibližuje k plně autonomnímu řízení s využitím řady propracovaných technologií a systémů na podporu řízení (ADAS). Nový 'pilot pro jízdu na dálnici' (HDP – Highway Driving Pilot) z vývoje Kia dodává EV9 schopnost podmíněného autonomního řízení úrovně 3. Vozidlo za pomoci patnácti senzorů včetně dvou laserových radarů (LiDAR) monitoruje okolí a rozpoznává překážky v rozsahu 360°, a dokáže tak v řádu milisekund reagovat na jízdní situaci i další účastníky silničního provozu .

Aktualizace EV9 kdykoli a kdekoli

obchodu Kia Connect jsou zajištěny průběžné aktualizace EV9, které vylepšují digitální funkce a služby tohoto SUV bez nutnosti zajíždět s vozidlem k prodejci. Nabídku funkcí EV9 si zákazník může různými způsoby dále vylepšit. Například technologii ‘přední masky s digitální optickou signaturou’ tohoto SUV lze dále vylepšit o další ‘optické signatury’, které jsou k dispozici prostřednictvím obchodu Kia Connect.

Nová měřítka trvale udržitelné mobility.

Průkopnická Kia EV9 překonává milník jako první model, který byl navržen v duchu strategie trvalé udržitelnosti, jejímž cílem je postupně vyloučit používání kůže, aplikovat deset klíčových udržitelných položek ve všech nových modelech Kia a průběžně zvyšovat zastoupení biomateriálů.


Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, EV9, elektrické auto, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, EV9, elektrické auto, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, EV9, elektrické auto, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧