Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Picanto

Kia Picanto – 'Malé velké' městské auto

Zcela nové Picanto překypuje energií, je mladé, zábavné a elegantní. A nejen to. Nabízí také veškerou komfortní výbavu, chytré způsoby trvalého spojení s okolním světem a vyspělou techniku, která se postará o Vaši bezpečnost – zažijte dokonalou rovnováhu mezi mladistvým duchem a mimořádným potěšením z jízdy.

Hlavní prvky Kia Picanto
Emil Frey KIA Picanto Emil Frey KIA Picanto
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • 16" hliníkové disky kol
  • X Line Body Kit (stříbrné kryty pod předním a zadním nárazníkem)
  • Zadní parkovací asistent
  • LED denní svícení , zadní LED světlomety
  • Spotřeba 4,4 l / 100 km
  • Největší zavazadlový prostor ve třídě
Kompaktní Picanto s obrovským stylem.

Sportovní design zcela nového modelu Picanto si zamilujete po všech stránkách. Od dynamických linií až po odvážné stylistické detaily, mezi něž patří nová charakteristická maska chladiče Kia i oba nárazníky. Je to elegantní model, ideální vůz, s nímž se budete prohánět nejen po městě. A díky paletě 11 vzrušujících barev karoserie si můžete vybrat vůz, který Vám bude také dokonale slušet.

Emil Frey KIA Picanto
Picanto - Skvělý partner, ať se vydáte kamkoli.

Zcela nové Picanto si díky svým kompaktním rozměrům, dynamickým výkonům a agilní ovladatelnosti dokonale poradí s nástrahami každého města. Od úzkých uliček až po silnice plné zatáček, každá Vaše jízda se promění v pohodové cestování.

Představujeme nepřehlédnutelnou Picanto X-Line

Picanto X-Line nelze přehlédnout. Sportovně laděný přední a unikátní zadní nárazník s dvojitou koncovkou výfuku v kombinaci s 16" koly z lehkých slitin jsou zárukou, že na silnici bude vynikat. Uvnitř pak na Vás bude čekat sportovní volant se sploštělým věncem.

Kompaktní Picanto, který nešetří prostorem.

Myslíte si, že kompaktní vůz nemůže nabídnout obrovský prostor? Přesvědčíme Vás o opaku. Zcela nové Picanto je překvapivě prostorné a nabízí velkorysé rozměry pro hlavu, ramena a nohy – dokonce i vzadu.

Emil Frey KIA Picanto
Picanto - vůz, na který se můžete spolehnout.

Motory pro zcela nové Picanto jsou spolehlivé, hospodárné a jako stvořené pro městský provoz.

Bezpečnost na prvním místě.

Prvky aktivní bezpečnosti zcela nového modelu Picanto Vás budou udržovat při bdělosti, informovat a s předstihem upozorňovat na nebezpečí. To znamená, že Vám budou pomáhat se vším od zajetí na těsné parkovací místo až po odvrácení kolize.

KIA Picanto - videa o modelu a technologiích

KIA Picanto - recenze o modelu a technologiích

Kia Picanto po faceliftu míří do Evropy. Má až 100 koní a novou převodovku 3. 6. 2020, www.autorevue.cz Kia Picanto po faceliftu míří do Evropy. Má až 100 koní a novou převodovku V poslední době se o Kie hodně mluví v souvislosti s elektrifikováním zavedené flotily, kde se jde od kompaktních modelů výš. Automobilka ale stále dbá i na segment městských vozů, který otevírá roztomilý model... přečíst celý článek
Modernizovaná Kia Picanto odhaluje české ceny. Zdražila a nově nabízí automat 17. 6. 2020, www.auto.cz Modernizovaná Kia Picanto odhaluje české ceny. Zdražila a nově nabízí automat Kia Picanto je tu s námi ve své třetí generaci teprve od roku 2017, přesto už letos nastal čas na její modernizaci. A krátce po jejím odhalení je tu i její český ceník. Picanto v rámci faceliftu zdražilo,... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Picanto, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Picanto, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Picanto, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧