Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Nová Kia Sorento

Nová Kia Sorento – Kultivovaná elektrická mobilita.

Emil Frey KIA Sorento
Zjistěte, co vám sedí nejlépe.

Zájemci o nové Sorento mohou vybírat mezi naftovým motorem, hybridním pohonem a plug-in hybridní variantou – abyste si vždy mohli zvolit takový pohon, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a životnímu stylu.

Styl SUV v nové podobě

Pokrokové stylistické ztvárnění tohoto SUV, inspirované novou odvážnou vizí budoucnosti, umně vyvažuje nápadný vzhled s důstojným klidem. Použitý designový jazyk je robustní a zároveň kultivovaný.

Pro ještě příjemnější cestování

Nové chytré funkce s intuitivním ovládáním přinášejí dosud nepoznanou jednoduchost. V kabině, která vyznává rodinný charakter a současně naplňuje potřeby řidiče, s uvolněným charakterem a radostí vetknutou do každého detailu.

Pohodlí nastavitelné podle potřeby

Sedm sedadel. Nekonečně mnoho možností. Se sedadly a úložnými místy, stejně všestrannými jako váš životní styl. Vždy s velkorysou nabídkou místa – ve všedních dnech i na každé výpravě. S luxusním zpracováním a ergonomií ke zpříjemnění každého okamžiku vašeho života.

Intuitivní bezpečnostní prvky

Inovace přinášející nový standard ochrany a pomoci: pokročilé bezpečnostní technologie zahrnují asistenty zabraňující nehodám se schopností v předstihu odhadovat riziko nehody. Za vyšších cestovních rychlostí chrání vaši bezpečnost asistenční systémy pro cestování na dálnici. A další asistenti usnadňují každodenní parkování.Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Sorento, SUV, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Sorento, SUV, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Sorento, SUV, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧