Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Sorento

Kia Sorento – Výjimečná. Každý den.

Sorento třetí generace, iF Design Award 2015, pohodlí a praktičnost, skvělé jízdní vlastnosti.

Hlavní prvky Nové Kia Sorento
Emil Frey KIA Sorento Emil Frey KIA Sorento
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Také s pohonem 4X4
  • Motor 2.2 CRDi (200 k)
  • Až 7 sedadel
  • 19” hliníkové disky kol
  • Elektricky ovládané víko pátých dveří s automatickým otevíráním
  • Přední ventilovaná sedadla
  • 360° monitorovací systém (AVM)
  • Pokročilý adaptivní tempomat (ASCC)
  • Systém autonomního brždění (AEB)
Kia Sorento - Připravena nabídnout něco navíc.

Nová Kia Sorento otevírá novou, vzrušující kapitolu v dějinách automobilů SUV. Ať už si vyberete stylové pětimístné, nebo mimořádně prostorné sedmimístné provedení, odmění se Vám v každém ohledu. Je naší odpovědí těm, kteří nehledají standard, ale vždy očekávají něco navíc. Výrazný design modelu Sorento, jeho nejmodernější technologie i absolutní zaměření na kvalitu sledují jediný cíl: aby každá cesta byla tak vzrušující, jak je to jen možné.

Emil Frey KIA Sorento
Prosvětlí každý den.

V novém Sorentu objevíte mnoho chytrých řešení zabalených v elegantních a robustních tvarech. Při čelním pohledu vyniká maska chladiče Kia s novým trojrozměrným diamantovým vzorem rámovaná členitými hlavními světlomety a podtržená výraznými mlhovými svítilnami. Dlouhá kapota, nízká linie střechy a směrem vzad se svažující profil přispívají k celkově dynamickému výrazu.

Obklopující inteligence.

Široké horizontální rozvržení interiéru ihned upoutá. V plynulých konturách sahajících od přístrojové desky k výdechům ventilace a propracovaným dveřním výplním je každý prvek navržen tak, aby řidiče s citem obklopil. Ergonomické pojetí je posíleno kvalitními materiály s měkčeným povrchem a výraznými matně stříbrnými doplňky. To vše vytváří intenzivní pocit komfortu.

Emil Frey KIA Sorento
Pohon všech kol pro rozmanité potěšení z jízdy.

Nové Sorento je připraveno i pro náročný terén. Pohon všech kol je navržen tak, aby jízda s novým Sorentem byla ještě příjemnější. Inovativní, trvalý a elektronicky řízený pohon všech kol zajišťuje Sorentu dokonalou trakci na členitém, měkkém či kluzkém povrchu, stejně tak jako dostatečnou oporu v rychle projížděných zatáčkách.

Tam, kde účinnost a krása kráčí ruku v ruce.

Nová Kia Sorento disponuje vším, co je potřeba pro vzrušující svezení. Má citlivě reagující vznětový motor s působivým točivým momentem ve středních i nízkých otáčkách. Spotřeba paliva se přitom drží nízko díky pečlivě navrženým převodovkám a prvotřídní aerodynamice se součinitelem odporu vzduchu jen cx = 0,33.

KIA Sorento - videa o modelu a technologiích

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Sorento, SUV, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Sorento, SUV, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Sorento, SUV, Praha, Emil Frey Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧