Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Nová Kia Sorento

Nová Kia Sorento – Užívejte si mimořádné výkony. Hospodárně.

Chcete-li mít život podle vlastních představ, bez kompromisů, pak se neobejdete bez nové řady sedmimístných SUV Kia Sorento s elektrifikovaným pohonem. Nové hybridní SUV Sorento nabízí elegantní a nepřehlédnutelný design v kombinaci s výjimečným prostorem, komfortem a luxusem. Díky jeho nízkým emisím se navíc nemusíte obávat žádných zákazů vjezdu do měst... ani výhružných gest. Alternativou je nové vzrušující SUV Sorento poháněné nejmodernějším vznětovým motorem. Je jen na Vás, jakým směrem se chcete vydat.

Stanovte si vlastní standardy
Emil Frey KIA Sorento Emil Frey KIA Sorento

Zapomeňte na každodenní starosti a kochejte se zcela novým designem modelu Kia Sorento. Mimořádný potenciál jeho elektrifikovaného pohonu je u tohoto nevšedního SUV dokonale vyjádřen robustním charakterem a elegantními detaily. Sorento Hybrid skvěle kombinuje sofistikovanost pro jízdu na silnici s robustností pro vzrušující zdolávání terénních překážek, což dává najevo novými osobitými konturami a lemováním podběhů kol, klikami v barvě karoserie se saténově chromovanými detaily, elegantními ozdobnými prvky a bočními prahy, jakož i osobitě tvarovanými okny.

Vytvořte si vlastní terén

Ať se vydáte kamkoli, nové Sorento Hybrid Vás doveze do cíle stylově a v naprostém pohodlí. Svými novými stylistickými prvky přitom zanechává trvalý dojem. Ke skvělému vzhledu zadní partie přispívá nová osvětlovací technika s vertikálními zadními svítilnami LED ve spojení se sportovní spodní částí a zadním spoilerem s integrovaným stěračem zadního okna a esteticky vytříbeným nápisem Sorento. Ať se na něj podíváte z jakéhokoli úhlu, nakonec zjistíte, že Sorento je jasným vyjádřením postoje.

Emil Frey KIA Sorento
Vyberte si vlastní horizonty

Ať si zvolíte jakoukoli verzi nového modelu Sorento, díky jeho svalnatému a působivému designu budete stát vždycky v čele. Příkladem je nové Sorento se vznětovým motorem 2,2 litru. Obdivujte jeho masku chladiče s okouzlující mřížkou a rámečkem zdobeným chromovanou a leskle černou povrchovou úpravou, kochejte se jeho výrazným předním nárazníkem s křídlovitě tvarovanými otvory pro přívod vzduchu, elegantním spodním ochranným krytem vpředu a 20“ koly z lehké slitiny. Styl a charakter se zde snoubí v dokonalé harmonii, kterou umocňuje atraktivní design předních světlometů LED, světel LED pro denní svícení a mlhových světlometů LED.

Dopřávejte si požitky, které máte rádi

V nově navrženém interiéru modelu Kia Sorento naleznete nejmodernější technologie a konektivitu, ergonomické ovládání, luxusní prostor, vytříbený styl a příjemný komfort. Udělejte si pohodlí ve velmi kvalitním interiéru s dekoračním osvětlením a užívejte si sedadla čalouněná černou prošívanou kůží Nappa ve spojení s černým čalouněním stropu nebo alternativně nabízená sedadla s dvoubarevným čalouněním černou a šedou kůží. Se sportovně pojatým exteriérem ladí ozdobné obložení přístrojové desky se saténovým, reliéfně zpracovaným povrchem a chromovanými detaily, jakož i leskle černé ozdobné prvky v celém interiéru. Pohodlně se opřete a žasněte nad 10,25“ bezrámečkovým displejem navigačního systému se službami Kia UVO Connect nebo nad zcela digitálním panelem sdružených přístrojů na 12,3“ displeji. Pak nastavte otočný volič převodovky do požadované polohy a vydejte se na cestu za příjemného poslechu oblíbené hudby z prémiového audiosystému Bose® s 12 reproduktory. Vaše cesta, Váš styl... bez kompromisů.

Emil Frey KIA Sorento
Dělejte to po svém

Podívejte se ven a představte si všechny možnosti. Nové Sorento se nikdy nezalekne dobrodružství, ani výpravy do velkoměsta díky bezkonkurenční všestrannosti a variabilitě. V sedmimístné verzi s individuálně posuvnými zadními sedadly, která jsou dělená v poměru 60:40 a sklopná na dálku jedním úkonem, nabízí maximum prostoru a komfortu. Vaši spolucestující budou mít k dispozici nevídaný prostor a komfort. Dokonce i pro cestující ve třetí řadě je připraveno ovládání výdechů klimatizace, aby si mohli užívat jízdu stejně jako Vy. Sorento je koneckonců zkonstruováno tak, aby výborně sloužilo Vám i Vašim spolucestujícím.

Maximalizujte své možnosti

Chcete-li posouvat hranice, s modelem Sorento tak můžete činit stylově. V interiéru s odvážným vnějším designem proto naleznete nejvyšší úroveň komfortu, prostornosti a variability. Sorento lze rychle přeměnit z pětimístného vozu na sedmimístný. Snadné jsou také změny uspořádání interiéru. Před výpravou si vytvoříte prostor o objemu až 910 litrů, do něhož naložíte vše, co chcete. Opěradla sedadel ve druhé řadě jednoduše sklopíte do vodorovné polohy ze zavazadlového prostoru. Vpravo i vlevo naleznete na jeho stěnách tlačítko pro dálkové sklopení opěradel, aby vše proběhlo rychle a snadno.

KIA Sorento - videa o modelu a technologiích

KIA Sorento - recenze o modelu a technologiích

Nová Kia Sorento se nebude bát ušpinit. Dostala ‚Terrain Mode‘ 23. 7. 2020, www.auto-mania.cz Nová Kia Sorento se nebude bát ušpinit. Dostala ‚Terrain Mode‘ Kia Sorento čtvrté generace vybavené systémem stálého pohonu všech kol s rozdělováním hnací síly mezi přední a zadní kola bude již od zahájení evropských prodejů v druhém pololetí 2020 vybavena novým systémem ‚Terrain Mode‘.... přečíst celý článek
Nová Kia Sorento je tady. Stylovější, větší a jako hybrid 18. 3. 2020, www.auto.cz Nová Kia Sorento je tady. Stylovější, větší a jako hybrid Nová generace Kie Sorento se podle původních plánů měla oficiálně představit na letošním ženevském autosalonu. Po jeho zrušení kvůli epidemii koronaviru však výrobce odsunul premiéru na neurčito, když posléze rozhodl, že... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Sorento, SUV, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Sorento, SUV, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Sorento, SUV, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧