Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia ProCeed

Zcela nová Kia ProCeed – Odvažte se snít jinak

Odvážný design, sportovní styl. Nová Kia ProCeed je stejně prostorná a výkonná, jako všestranná a sofistikovaná.

Hlavní prvky Kia ProCeed
Emil Frey KIA ProCeed Emil Frey KIA ProCeed
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • 17/18" hliníkové disky kol
  • 1.6 T-GDi s výkonem 204 k
  • DCT s páčkami pro manuální řazení
  • Hlavní světlomety Full LED
  • Vyhřívaná přední a zadní sedadla + volant
  • 8" integrovaná GPS navigace vč. Kia Connected Services
  • Inteligentní parkovací asistent
  • Sklopná opěradla zadních sedadel v poměru 40/20/40
  • Zavazadlový prostor o objemu 594 l
Věřte svým očím a svým smyslům.

První věcí, kterou zaznamenáte na odvážném designu nového modelu Kia ProCeed, je inovativní druh karoserie – kombinuje totiž vzrušení a eleganci kupé s praktickou vytříbeností sportovního kombi. Podívejte se z větší blízkosti a kochejte se nízkou linií střechy, která směrem k zádi dramaticky klesá. Nepřehlédnete ani aerodynamické kontury výrazně tvarované karoserie. To vše propůjčuje modelu ProCeed sportovní charakter a výjimečný půvab – završený okouzlujícími 18“ koly z lehké slitiny.

Emil Frey KIA ProCeed
Obdivujte neohroženost jeho sportovního charakteru.

Kamkoli zcela nová Kia ProCeed přijede, tam její neohroženost zanechá trvalý dojem. Největší podíl na tom mají zejména jedinečné zadní svítilny LED s funkcí pro denní svícení, které jsou dokonale integrovány do elegantní siluety karoserie. Na ProCeed je radost pohledět i díky zadnímu nárazníku, rozdělenému do dvou úrovní, a dvěma koncovkám výfukové soustavy, které navíc zajistí příjemný zvukový doprovod.

Užívejte si univerzálnosti, kterou přináší opravdový prostor.

U nové karosářské verze Kia ProCeed nikdy nebudete muset obětovat styl kvůli prostoru. ProCeed totiž nabízí nejen více prostoru pro všechny cestující, ale rovněž velkorysý zavazadlový prostor, který se s objemem 594 litrů řadí mezi největší v segmentu. Mezi jeho přednosti patří ovšem také mimořádná univerzálnost. Opěradla zadních sedadel jsou dělena v poměru 40 : 20 : 40 a jejich sklopení se ovládá dálkově odjišťovacími páčkami. Přístup do zavazadlového prostoru usnadňuje víko pátých dveří s automatickým ovládáním. A co víc, s mnoha dalšími odkládacími schránkami disponuje ProCeed nápady, jak Vás posunout ještě dál.

Emil Frey KIA ProCeed
Udržujte spojení se světem kolem Vás.

V pohybu, a přesto vždy ve spojení – vyspělé technologie jsou v novém modelu Kia ProCeed jednoduše samozřejmostí. Vyberte si cíl na 8“ dotykovém displeji s navigačním systémem. Jeho součástí je 7 let aktualizací mapových podkladů, díky nimž pojedete vždy správným směrem. Nabíjejte si svůj telefon bez kabelů, ovládejte funkce integrovaným hlasovým ovládáním a používejte Bluetooth® pro přehrávání hudby i pro telefonování.

Jezděte bezpečně díky inovativním funkcím.

Zcela nová Kia ProCeed zajišťuje svou vyspělou konstrukcí cestování s nejvyšší úrovní bezpečnosti. Bude Vám pomáhat inovativními funkcemi, které Vám umožní řídit ještě bezpečněji. Potřebujete zvládnout jízdu v dopravní koloně, pomoci s parkováním nebo více světla v zatáčkách při jízdě za tmy? ProCeed se o všechno postará, abyste se mohli vyhnout potenciálnímu nebezpečí.

KIA ProCeed - videa o modelu a technologiích

KIA ProCeed - recenze o modelu a technologiích

Test Kia Proceed GT 1.6 T-GDI 7DCT (2021) 22. 10. 2021, www.auto-mania.cz Test Kia Proceed GT 1.6 T-GDI 7DCT (2021) Kia před časem modernizovala modelovou řadu Ceed. Dotklo se to i verze s karoserií shooting brake, kterou automobilka nazvala jako Proceed. Do testu dorazila rovnou ta nejlepší verze Proceed GT se zajímavějším designem.... přečíst celý článek
Test Kia ProCeed GT: Nejstylovější rodinné kombi má skvělý zvuk, ale podvozek už tolik nenadchne 15. 11. 2021, www.autosalon.cz Test Kia ProCeed GT: Nejstylovější rodinné kombi má skvělý zvuk, ale podvozek už tolik nenadchne Modelová řada Ceed tvoří v Evropě neuvěřitelných 28 % všech prodejů značky Kia a stala se doslova fenoménem napříč celým segmentem nižší střední třídy. Zákazníci i firmy si lidové korejské auto jednoduše zamilovali a nedají na něj... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, ProCeed, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, ProCeed, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, ProCeed, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧