Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Sportage

Nová Kia Sportage – Nikdy nepřestane udivovat

Nová Sportage, sportovní a elegantní, řada vyspělých technologií, navržena a vyrobena v Evropě.

Hlavní prvky Nové Kia Sportage
Emil Frey KIA Sportage Emil Frey KIA Sportage
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Disponuje pohonem všech kol
  • Převodovka s dvojitou spojkou
  • Dostupné v GT Line
  • 8" dotyková obrazovka s navigací
  • Ventilovaná přední sedadla
  • Elektricky ovládáné víko pátých dvěří (SPTG)
  • 19" hliníkové disky kol
  • Bi-xenonové hlavní světlomety
  • Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)
Nová Kia Sportage - Cesta je cíl.

Nová Kia Sportage vám nabídne mnohem víc, než očekáváte. Ještě úžasnější osobitý design. Ještě víc nejmodernějších technologií. Ještě víc vyspělých prvků, které zvýší váš komfort a bezpečnost. S tímto vozem objevíte zcela nový způsob, jak pohlížet na svět. Budete objevovat. Podnikat odvážné akce. Zvládat daleké cestování i krátké jízdy. Nalézat nová dobrodružství a nová místa. Nový model Sportage nabízí tolik inovací, stylu a komfortu pro vaše potěšení. Je to dokonalý vůz, v němž bude každá cesta nezapomenutelným zážitkem.

Emil Frey KIA Sportage
Rozdíl, který nejen uvidíte, ale i pocítíte.

V novém modelu Kia Sportage o vás bude po všech stránkách dokonale postaráno. Interiér s měkkými materiály a luxusními povrchovými úpravami se vyznačuje maximální pozorností věnovanou všem detailům. Díky tomu zažijete v novém modelu Kia Sportage nejvyšší míru pohodlí. Ergonomicky navržená přístrojová deska, je zcela orientována na řidiče – všechny prvky jsou dokonale rozmístěny pro snadné používání a dobrou čitelnost.

Každý výlet bude jako dovolená.

Nová Kia Sportage je mimořádně komfortní. Ve skutečnosti je mnohem víc než jen komfortní. Nepřeberné množství velmi sofistikovaných prvků výbavy modelu Sportage sahá od bezklíčkových, bezdotykových technologií, jako je chytré elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru, přes nabíječky ze světa high-tech až po sedadla, která se postarají o vaše pohodlí bez ohledu na roční období. Sportage vám poskytne spoustu důvodů, proč si sednout za volant a užívat si jízdu.

Emil Frey KIA Sportage
Velký prostor, který si můžete užívat – a sdílet.

Nová Kia Sportage vám poskytne obrovský vnitřní prostor a cestování se stane ještě příjemnějším, když ho budete s někým sdílet. Každé místo bude nejlepší volbou díky velkorysému prostoru a nastavitelnému sklonu opěradel také u zadních sedadel. Sedadla modelu Sportage jsou navíc podélně posuvná a jejich sklopením vznikne téměř rovná ložná plocha, takže budete moci využívat vnitřní prostor variabilně podle svých představ.

O vaše bezpečí je postaráno.

Vyspělý skelet karoserie, vyztužený díly z ultra vysokopevnostních ocelí, nabízí ještě vyšší úroveň ochrany posádky, aby byla zajištěna vaše bezpečnost. Stejný účel má i šest airbagů, které se aktivují v případě kolize, aby ochránily Vás i Vaše spolucestující. Celá řada pracovitých asistenčních systémů vám zajišťuje vysokou úroveň aktivní bezpečnosti a suverénní kontrolu nad vozem v každé situaci.

KIA Sportage - videa o modelu a technologiích

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Sportage, SUV, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Sportage, SUV, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Sportage, SUV, Praha, Emil Frey Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧