Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Zcela nová Kia Sportage

Zcela nová Kia Sportage - Nikdy nekončící inspirace.

Představujeme Vám zcela nový model Kia Sportage. Vůz, který Vás bude inspirovat.
Zcela nový model Sportage vybavený nejnovější generací hybridních a plug-in hybridních pohonů Vás doveze k novým horizontům. A díky odvážnému designu sportovního crossoveru si můžete být jisti tím, že se žádná Vaše jízda neodehraje bez povšimnutí.
Nastupte si a užívejte si inspirující jízdu.

Emil Frey KIA Sportage Emil Frey KIA Sportage
Zcela nová Kia Sportage. Inspirace přichází v mnoha podobách.

Toužíte po inovacích? Chcete neustále kráčet vpřed? Posouvat věci na vyšší úroveň? Pak se nechte inspirovat zcela novým modelem Kia Sportage. Tato modelová řada městských SUV Vám svou odvážnou a sofistikovanou konstrukcí zpřístupní zcela nový svět inspirujících zážitků z jízdy. Na řidiče zaměřený design je kombinován se špičkovými technologiemi a nejmodernějším prémiovým interiérem. Pohon obstarávají hospodárné zážehové či vznětové motory nejnovější generace. Nové, ohromující pojetí designu je doplněno odvážnými sportovními prvky výbavy a dramatickým vzhledem na jakékoli silnici. Vyberte si okouzlující zcela nový model Sportage nebo podmanivý model Sportage GT-Line a můžete si být jisti tím, že každá jízda bude nepřetržitým zdrojem inspirace.

Emil Frey KIA Sportage
Design, který zanechá trvalý dojem.

Příroda nás volá dokonce i ve shonu velkoměsta. Je to místo, v němž můžeme znovu nalézat spojení se svým nitrem a čerpat novou energii. Být sami sebou a dát volný průběh své představivosti a kreativitě. Příroda nám dává odvahu a odnášíme si z ní trvalé dojmy. Trvalý dojem ve Vás zanechá také zcela nová Sportage GT-Line. Všimněte si tvarů široké ramenní oblasti zadní části karoserie, která dodává vozu na silnici suverénní vzhled umocněný elegantním zadním spoilerem. Pohlédněte na charakteristické zadní svítilny LED ve tvaru čepele. Spočiňte očima na čistých, ušlechtilých liniích. Pak se zaměřte na sportovní zadní nárazník s moderními, čistými tvary a matně chromovaným spodním ochranným panelem. Silný dojem ještě umocní dvoubarevné lakování karoserie s leskle černou střechou. Jste vzrušeni? Budete.
Kia Sportage, sportovní a elegantní, řada vyspělých technologií, navržena a vyrobena v Evropě.

Rozdíl spočívá v chytrých nápadech.

V interiéru zcela nového modelu Kia Sportage zjistíte, že v tak inspirujícím prostoru pro Vás a Vaše blízké jsou klíčovými aspekty všeobsáhlá flexibilita a praktičnost s pohodlím. Dělená a sklopná zadní sedadla usnadňují přepravu zavazadel a k dispozici budete mít také chytré odkládací prostory. V situacích, kdy budete mít ruce plné tašek, oceníte chytré elektrické ovládání zadního výklopného víka. Chytré nápady značky Kia přinášejí inovativní řešení pro všechny eventuality.

Propojená technologie, s níž budete v čele.

Ve společnosti Kia víme, že vztahy jsou důležité. Nejen Vaše vztahy s ostatními lidmi. Také Vaše spojení se zážitky. Propojení s Vašimi nápady a oblíbenými místy nebo destinacemi. Propojení, která Vás budou informovat a bavit. Propojení, která Vám poskytnou aktuální informace a bezpečnost. V interiéru zcela nového modelu Kia Sportage proto naleznete nejmodernější technologie, které Vás budou za jízdy snadno a nepřetržitě udržovat ve spojení se vším a se všemi ve Vašem okolí.

Zcela Nová KIA Sportage - videa o modelu a technologiích

Zcela nová KIA Sportage - recenze o modelu a technologiích

Kia Sportage 1,6 T-GDi 110 kW: Parťák se šmrncem 24. 2. 2022, www.fdrive.cz Kia Sportage 1,6 T-GDi 110 kW: Parťák se šmrncem Kategorie SUV je jednoznačně na vzestupu a Kia Sportage tvoří stabilní pilíř korejské automobilky. Na test jsme dostali populární kombinaci benzínového motoru, manuální převodovky a průměrné výbavy. Jaké toto kombo je? přečíst celý článek
TEST: JAKÁ JE NOVÁ KIA SPORTAGE 15. 8. 2022, www.zenavaute.cz TEST: JAKÁ JE NOVÁ KIA SPORTAGE Mezinárodní anketa Světového ženského auta roku WWCOTY zvolila Kia Sportage Nejlepším rodinným SUV roku 2022. S pátou generací modelu Sportage jsem ujela pět set kilometrů. Jako členka této poroty se ráda podělím o důvody, proč stojí o SUV Kia Sportage přemýšlet ... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Sportage, SUV, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Sportage, SUV, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Sportage, SUV, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧