Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  EV: Objevte nabídku elektrických vozů Kia

EV: Objevte nabídku elektrických vozů Kia

Zcela nová Kia EV6
Zcela nová Kia Sportage
Zcela nová Kia XCeed
Zcela nová Kia Niro EV
Kia Promises

Seznamte se s novou úrovní radosti z elektrifikované jízdy! Ve společnosti Kia jsme přesvědčeni o tom, že by ji nic nemělo rušit. Proto nyní pro Váš elektrifikovaný vůz Kia nabízíme rozsáhlé portfolio služeb a záruk Kia Promises. Chceme totiž, abyste měli pocit naprosté jistoty, ať se vydáte kamkoli. Škála příslibů sahá od záruky na sadu akumulátorů přes údržbu a chytré síťově propojené služby až po komfortní a praktická řešení pro dobíjení a mnoho dalších nabídek. Kia Promises je opravdu komplexním balíčkem pro bezstarostné cestování, na který se můžete spolehnout.

7letá záruka i na sadu akumulátorů 7letá záruka i na sadu akumulátorů 7letá záruka i na sadu akumulátorů 7 let služeb Kia Connect 7 let služeb Kia Connect 7 let služeb Kia Connect Rozsáhlá dobíjecí síť Rozsáhlá dobíjecí síť Rozsáhlá dobíjecí síť Instalace domácího dobíjení Instalace domácího dobíjení Instalace domácího dobíjení Řešení s jednou fakturou Řešení s jednou fakturou Řešení s jednou fakturou
7letá záruka i na sadu akumulátorů 7letá záruka i na sadu akumulátorů Slibujeme vám snadný přístup do největší sítě dobíjecích stanic v Evropě a řešení pro snadnou úhradu za odběr elektrické energie na základě jedné faktury, a to pomocí aplikace KiaCharge App s jednou kartou. Vyberte si jeden z nabízených tarifů podle Vámi preferovaného způsobu dobíjení. V rámci služby KiaCharge můžete využívat jednu RFID kartu na více než 320 000 dobíjecích stanicích v 29 evropských zemích. 1 Jakékoli defekty nebo poškození, jakož i pokles kapacity pod 70 % v důsledku normálního opotřebení.
2 Nebo 150 000 km (platí pro EV/PHEV)
7 let služeb Kia Connect 7 let služeb Kia Connect Slibujeme vám, že Vás přeneseme do budoucnosti cestování automobilem, a to na dlouhých 7 let. Kia Connect poskytuje v aplikaci Kia App rozmanitou škálu síťově propojených služeb, dostupných prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu nebo informačního a zábavního systému ve Vašem voze – jedná se například o dopravní zpravodajství v reálném čase na displeji Vašeho navigačního systému. Užívejte si mimořádně přínosné služby Kia na základě síťového propojení po dobu 7 let.
Rozsáhlá dobíjecí síť Rozsáhlá dobíjecí síť Slibujeme vám snadný přístup do největší sítě dobíjecích stanic v Evropě a řešení pro snadnou úhradu za odběr elektrické energie na základě jedné faktury, a to pomocí jedné karty RFID a nové aplikace KiaCharge App. Vyberte si z široké nabídky atraktivních tarifů podle Vámi preferovaného způsobu dobíjení. V rámci programu KiaCharge můžete používat stejnou kartu RFID na více než 148 000 dobíjecích stanicích v 29 evropských zemích.
Instalace domácího dobíjení Instalace domácího dobíjení Slibujeme vám, že Vám pomůžeme s instalací domácí dobíjecí stanice prostřednictvím našeho autorizovaného partnera. Dobíjecí zařízení může být vybaveno certifikovaným elektroměrem pro budoucí vyúčtování a čtečkou RFID karet proti neautorizovanému užití. Takto vybavená dobíjení stanice již dnes plní požadavky budoucnosti. Budete-li tedy chtít, Váš elektrický vůz Kia se bude dobíjet přes noc a ráno bude plně připraven vyrazit za svými každodenními povinnostmi.
Řešení s jednou fakturou Řešení s jednou fakturou Slibujeme vám maximálně flexibilní dobíjení a komfortní úhradu. V rámci programu KiaCharge můžete používat stejnou kartu RFID na všech stanicích a všechny náklady na dobíjení budou souhrnně uvedeny na jedné společné faktuře bez nutnosti uzavírat jakékoli další smlouvy. Každý měsíc budete dostávat pouze jednu fakturu za všechna Vaše dobíjení na veřejných dobíjecích stanicích.

Kia EV power card

Dobíjejte svůj vůz levně a pohodlně. Aktivujte si svojí Kia EV power card již dnes.

Získejte svou KIA EV Power card
Získejte svou KIA EV Power card

Přestaň se bát. Začněte dobíjet.

Ať už jste doma nebo na cestách: S vozem Kia budete vždy o jednu výplatu před vaší příští cestou.
Objevte, jak překvapivě snadné je dobíjet Kia prakticky kdekoli.

Začněte jezdit

Nyní máte všechny informace, #goelectric a objevte nabídku elektrifikovaných vozů KIA.

Začněte jezdit KIA EV6 GT
Zbrusu nová Kia Niro Zbrusu nová Kia Niro Zbrusu nová Kia Niro Nová Kia Sorento Hybrid Nová Kia XCeed Nová Kia XCeed Kia Ceed Hybrid Kia Ceed Hybrid Kia Stonic Zcela nová Kia Sportage Hybrid Zcela nová Kia Sportage Plug-in Hybrid Nová Kia Sorento Plug-in Hybrid

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: elektrické modely KIA, EV6, Sportage, XCeed, Niro Instagram Emil Frey ČR:elektrické modely KIA, EV6, Sportage, XCeed, Niro
Emil Frey ČR:elektrické modely KIA, EV6, Sportage, XCeed, Niro Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧