Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Nová Kia Sorento Hybrid

Nová Kia Sorento Hybrid – Fúze výkonu a hospodárnosti.

Nová Kia Sorento Hybrid kombinuje působivý design s výkonnou hybridní technikou. Díky tomu nabízí ideální rovnováhu mezi optimální hospodárností a potěšením z podmanivé jízdy. A k tomu navíc i prémiový komfort, všestrannost 7místného interiéru a vyspělé asistenční systémy.

Hlavní prvky Kia Sorento Hybrid
Emil Frey KIA Sorento Hybrid Emil Frey KIA Sorento Hybrid
  • 1.6 T-GDi HEV (230 k)
  • Až 7 sedadel
  • Služby UVO Connect
  • Full LED světlomety
  • Navigace 10,25” se systémem UVO Connect
  • Bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko
  • 17” kola z lehké slitiny
  • Vyhřívaná přední sedadla a volant
  • Asistent pro jízdu na dálnici HAD
Působivý ze všech stran

Příď nového modelu Sorento Hybrid zaujme svým dominantním, svalnatým vzhledem. Masku chladiče s okouzlující mřížkou zvýrazňují chromované a leskle černé rámečky a směrem dolů na ni navazuje sportovní nárazník v barvě karoserie s křídlovitou mřížkou otvoru pro přívod vzduchu a elegantní stříbrný spodní ochranný panel. Bezkonkurenčně dynamické osvětlení zajišťuje nová technologie zdrojů světla ve dvojitých projekčních světlometech LED, světlech LED pro denní svícení a mlhových světlometech LED.

Vyvážená silueta se silným nábojem

Svalnaté a současně elegantní linie, sahající od kapoty až k zadním svítilnám, definují pozoruhodně moderní siluetu. Nové kontury s delším rozvorem a štíhlejšími střešními sloupky D dodávají vozu odvážný, atletický charakter umocněný matně černým lemováním podběhů kol, bočními prahy se saténově chromovanými ozdobnými lištami a klikami dveří v barvě karoserie se saténově chromovanými detaily.

Emil Frey KIA Sorento Hybrid
Dynamická hybridní jízda

Kia Sorento Hybrid poskytuje jak pozoruhodné výkony a hospodárnost, tak i nekonečné potěšení z jízdy. Díky mimořádné výkonnosti hybridního pohonu ve spojení s inovativním nastavením vozidla budete mít k dispozici značný točivý moment pro okamžitou akceleraci.

Prozkoumejte hybridní techniku

Sorento Hybrid kombinuje motor T-GDi HEV 1,6 litru s elektromotorem napájeným sadou lithium-polymerových akumulátorů o kapacitě 1,49 kWh (64 kW vybíjení/49 kW nabíjení), a díky tomu nabízí ideální rovnováhu mezi optimální hospodárností a nízkými emisemi.

Provozní hospodárnost hybridního pohonu

Nová Kia Sorento Hybrid je ekologická a hospodárná, ve městě i za jeho hranicemi. Nízká spotřeba paliva inteligentního hybridního systému modelu Kia Sorento snižuje nejen emise CO2, ale v důsledku toho také celkové provozní náklady.

To nejlepší z obou světů

Sorento Hybrid využívá sofistikovaný hybridní systém s paralelním uspořádáním, který přepíná mezi zážehovým motorem a elektromotorem, nebo používá kombinaci obou zdrojů hnací síly. Systém rekuperace kinetické energie přitom během zpomalování přeměňuje kinetickou energii na elektrickou pro nabíjení akumulátorů. Tím se významně snižují emise při každodenním cestování, přestože jak variabilita, tak i všestrannost zůstává v plné míře zachována.

Emil Frey KIA Sorento Hybrid
Více prostoru pro vše důležité

Nové Sorento Hybrid nabízí velkorysý prostor a variabilitu. Díky tomu přepravíte všechno, co potřebujete. Nové Sorento Hybrid lze rychle přeměnit z 5místného vozu na 7místný, nebo ho například před dobrodružnou výpravou snadno přestavíte pro přepravu nákladu v obrovském zavazadlovém prostoru o objemu až 813 litrů. Posuvná zadní sedadla jsou také dělená a sklopná v poměru 40:60, takže můžete snadno přepravovat rozměrný náklad i cestující současně.

Snadné nakládání a vykládání

Máte plné ruce? Díky chytrému elektricky ovládanému víku pátých dveří se senzorem automatického otvírání naložíte vše do zavazadlového prostoru úplně snadno. Chytrý klíček nechte ve své kapse nebo kabelce a zadní víko se automaticky otevře, jakmile se přiblížíte k zádi modelu Kia Sorento Hybrid. A pro snadné sklopení opěradel sedadel ve druhé řadě máte přímo v zavazadlovém prostoru k dispozici dvě tlačítka dálkového sklápění: jedno na levé straně a jedno na pravé straně, aby to bylo rychlé a jednoduché.

Každá jízda bude potěšením

Čeká na Vás ještě více vyspělých technologií, které Vám usnadní řízení a zvýší potěšení z jízdy. Například vyhřívaná a odvětrávaná sedadla pro maximální komfort za každého počasí. Nebo head-up displej, který promítá důležité provozní informace na čelní okno, přímo do Vašeho zorného pole, abyste mohli nepřetržitě sledovat dění na vozovce. 360° monitorovací systém snímá okolí po celém obvodu vozidla, abyste při parkování měli dokonalý přehled z ptačí perspektivy o prostoru kolem vozu. Nesmíme zapomenout ani na dekorační osvětlení s výběrem barev, které Vám vytvoří uvnitř vozu dokonalou atmosféru. A to byla jen malá ukázka.

KIA Sorento Hybrid - videa o modelu a technologiích

KIA Sorento Hybrid - recenze o modelu a technologiích

Autosalon Ženeva 2020: Kia Sorento v hybridní verzi s výkonem 172 kW 20. 2. 2020, www.hybrid.cz Autosalon Ženeva 2020: Kia Sorento v hybridní verzi s výkonem 172 kW Nejnovější Kia Sorento bude prvním SUV postaveným na nové platformě Kia. Zahájení výroby je naplánováno ještě na letošní rok. Platforma s kompaktní konstrukcí motorového prostoru, ... přečíst celý článek
Test hybridu Kia Sorento 1.6 T-GDi HEV (2020) 27. 12. 2020, www.auto-mania.cz Test hybridu Kia Sorento 1.6 T-GDi HEV (2020) Když Kia ukázala první fotky nové generace SUV Sorento, byli jsme velmi překvapení. Design je revoluční, nepodobá se žádnému jinému auta a vypadá hodně zajímavě. My jsme v prvním testu vyzkoušeli hybridní variantu.... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Sorento, hybrid, SUV, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Sorento, hybrid, SUV, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Sorento, hybrid, SUV, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧