Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Stonic

Kia Stonic – Pro ty, co nemají života nikdy dost

Komfortní a praktický crossover, odvážný design, prostorný interiér, inovativní bezpečnostní funkce.

Hlavní prvky Kia Stonic
Emil Frey KIA Stonic Emil Frey KIA Stonic
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Odvážný a sportovní design
  • Dvoubarevná karoserie
  • 1.0 T-GDI 120k 7DCT
  • 15" hliníkové disky kol
  • Tempomat s omezovačem rychlosti
  • Parkovací asistent vzadu a zadní parkovací kamera
  • Automatická klimatizace
  • Vyhřívaná přední sedadla a volant
  • Bezklíčkový vstup - Smart Key
Kia Stonic – Chopte se každého okamžiku.

Kia Stonic byla zkonstruována pro odvážné povahy, které naplno využívají každý okamžik, posouvají všechny hranice a vychutnávají si každé dobrodružství. V tomto nespoutaném crossoveru zažijete osvěžující, vzrušující jízdu. Nová Kia Stonic s elegantní svalnatou karoserií, sportovním kompaktním designem, výjimečnou ovladatelností a vynikajícími provozními vlastnostmi je určena pro řidiče, kteří vždy požadují od života více.

Emil Frey KIA Stonic
Zachovejte věrnost své vlastní identitě.

Prožívání přítomných okamžiků znamená život bez hranic, a přesně to můžete očekávat od interiéru nového modelu Kia Stonic. Výrazné kontury okamžitě potěší Váš zrak i ostatní smysly, a přispějí tak k osvěžující a zábavné jízdě. Volant s dole zploštělým věncem padne dokonale do rukou a také design i rozmístění ostatních ovládacích prvků Vám umožní dokonalé splynutí s vozem při jeho řízení.

Využijte každou sekundu.

Pro řízení jsou informace zásadní a nová Kia Stonic Vám je poskytne přesně tam, kde je potřebujete, aniž by docházelo k rozptylování či odvádění Vaší pozornosti. Systém Bluetooth nabízí funkci handsfree pro hlasové ovládání Vašeho telefonu, zatímco veškeré informace a maximální zábavu Vám bude poskytovat nejmodernější informační systém s barevným dotykovým displejem, který vystupuje z přístrojové desky.

Emil Frey KIA Stonic
Otevřený všem možnostem.

Je-li rutina poslední slovo, na které pomyslíte, uvede Kia Stonic Vaše plány a sny do pohybu. S dělenými a sklopnými zadními sedadly, prostorným a variabilním interiérem a zavazadlovým prostorem o objemu od 352 do obrovských 1 155 litrů bude ještě snadnější než dosud vydat se na průzkumnou cestu nebo jednoduše vyřídit všechny záležitosti, které den přinese.

Dynamika v každém ohledu.

Žijete-li přítomnými okamžiky, musí jít výkony a preciznost ruku v ruce, a to je přesně to, co můžete očekávat za volantem modelu Stonic. Na výběr máte čtyři motory – tři zážehové a jeden vznětový, které vyhoví nejrozmanitějším požadavkům. Všechny motory nabízejí v kombinaci s mechanickou převodovkou s rychlým a snadným řazením pozoruhodné výkony a vynikající hospodárnost.

KIA Stonic - videa o modelu a technologiích

KIA Stonic - recenze o modelu a technologiích

Kia Stonic 1.0 T-GDI (88 kW) 7DCT – Stačí styl a cena na konkurenci? 2. 12. 2019, www.auto.cz Kia Stonic 1.0 T-GDI (88 kW) 7DCT – Stačí styl a cena na konkurenci? Pošmourná rána mě obvykle nikterak nemotivují. Uvařím si kávu o objemu panelákové popelnice a z oroseného okna vyhlížím podezřívavě na ten nečas, příležitostně pobaven jedinci praktikujícími jogging... přečíst celý článek
Testy: Kia Stonic 1,0 T-GDI: Co přináší navíc? 9. 12. 2019, www.garaz.cz Testy: Kia Stonic 1,0 T-GDI: Co přináší navíc? Nejmenší SUV jsou momentálně tím největším hitem. Vlastně to nejsou tak úplně SUV, říká se jim totiž crossovery – tedy mírně přizvednuté, oplastované a přifouknuté městské hatchbacky s pohonem většinou... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Stonic, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Stonic, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Stonic, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧