Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia XCeed Plug-in Hybrid

Kia XCeed Plug-in Hybrid – Posilte svou nezávislost

Úžasný crossover kupé s extra elektrickou energií pro větší zábavu a výběr. Možnost dělat věci podle sebe přináší nesmírné uspokojení. Můžete prožívat radost z objevování nových věcí. Radovat se z hraní vlastních písní… V novém modelu Kia XCeed jsou možnosti v tomto ohledu nekonečné. Již na první pohled je zřejmé, že Kia XCeed hrdě vyčnívá z davu. Stačí se podívat na její siluetu crossoveru s náznaky sportovního kupé, umocněnou rychle klesající linií střechy i podběhy kol a bočními prahy ve stylu SUV, nebo na 18“ kola s odvážným, exkluzivním designem. Přidáte-li k tomu ještě velkorysou světlou výšku pro jízdu v jakémkoli terénu, vyšší a zároveň sportovní polohu sedadel pro maximální výhled z vozu a mimořádné potěšení z jízdy, získáte dokonalého partnera pro objevování nových obzorů, ve městě i za jeho hradbami.

Hlavní prvky Kia XCeed PHEV
Emil Frey KIA XCeed Plug-in Hybrid Emil Frey KIA XCeed Plug-in Hybri
 • 58 km dojezd na elektřinu
 • 29g CO2/km
 • Průměrná spotřeba 1,2 l na 100 km
 • Bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko
 • Digitální přístrojový štít s 12,3" displejem
 • Sklopné opěradlo zadního sedadla v poměru 40:20:40
 • Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) - detekce automobilů/chodců/cyklistů
 • Pokročilý adaptivní tempomat (SCC) + Stop&Go
 • Asistent následování v jízdním pruhu (LFA)
 • Ukazatel rychlostních limitů (ISLW)
 • Systém sledování mrtvého úhlu (BCW+LCA)
 • Inteligentní parkovací asistent pro příčné i kolmé parkování (SPAS)
Dramatický dopad

Zatímco ostatní se možná obávají toho, co je čeká za dalším rohem, Vy jdete svému štěstí odvážně vstříc. Proto se nedivte obdivným pohledům ostatních, až kolem nich projedete v novém modelu Kia XCeed. Vaše volba tohoto crossoveru o Vás totiž hodně vypovídá. Možná je to ikonický design šikmo skloněné zádě s elegantními koncovými svítilnami, který evokuje respekt. Nebo osobité tvary zadního nárazníku, který zanechává nevšední dojem. Nebo dokonce dvě koncovky výfukové soustavy a nádherně stříbrný difuzor, jenž zrychlí Váš tep. Nebo možná je příčinou to, že nová Kia XCeed zezadu vypadá a zní v dokonalém souladu s tím, čím je… nejkrásnějším zážitkem z jízdy, jaký si můžete dopřát.

Moderní PLUG IN HYBRID

Při zpomalování nebo brzdění je kinetická energie vozidla automaticky přeměňována na elektrickou energii, která slouží k nabíjení sady akumulátorů.
Užívejte si praktické a snadné nabíjení z domácí elektrické zásuvky nebo na veřejné nabíjecí stanici. Sada akumulátorů nového modelu Kia XCeed Plug-in Hybrid se nabije na 100 % kapacity na veřejné nabíjecí stanici za cca 2 hodiny a 15 minut.

Emil Frey KIA XCeed Plug-in Hybrid
Vyspělá technologie

Stisknutím tlačítka Hybrid/Electric (HEV/EV) vedle páky voliče převodovky můžete přepínat mezi režimy elektrického nebo hybridního pohonu. V režimu EV, který je ideální pro jízdu ve městě, je prioritou systému využívat pouze elektrickou energii pro jízdu s nulovou spotřebou paliva a nulovými emisemi. K dispozici budete mít pozoruhodný dojezd více než 50 km pro cestování po městě. Při nedostačující úrovni nabití sady akumulátorů systém automaticky přejde do hybridního režimu. Tento režim využívá oba zdroje hnací síly, zážehový motor i elektromotor.

Ukazatel stavu nabíjení

Ukazatel se 3 diodami LED je elegantně začleněn do krytu reproduktoru uprostřed přístrojové desky. Po připojení vozidla k elektrické síti Vás bude ukazatel informovat o průběhu nabíjení a stavu nabití akumulátorů. Ukazatel je viditelný i zvenku, takže úroveň nabití sady akumulátorů snadno zjistíte jedním letmým pohledem.

Emil Frey KIA XCeed Plug-in Hybrid
Rozšířené obzory

Pokud víte, co chcete, a stanovíte si vlastní standardy pro inovace, okamžitě uvidíte, že elegantní interiér nového modelu Kia XCeed stanovuje nová měřítka z hlediska kvality, komfortu, vyspělé techniky a konektivity. Od okamžiku, kdy usednete za volant, budete objevovat úžasné kombinace stylu a kvalitní konstrukce, od elegantní přístrojové desky až po sofistikovaná sedadla, od výborně čitelného digitálního panelu přístrojů s 12,3“ displejem až po navigační systém s 10,25“ displejem. Ještě více radosti Vám přinese žlutý barevný paket pro interiér se žlutými ozdobnými prvky na přístrojové desce, žlutým prošíváním na výplních dveří a sedadlech s jedinečným voštinovým motivem.

Ve vaší zóně pohodlí

Ať si počasí umane cokoli, budete na to připraveni. Během chladných dnů lze přední a zadní sedadla vyhřívat. Funkce vyhřívání se třemi různými intenzitami sedací plochy rychle vyhřeje a po dosažení požadované teploty ji udržuje. Ceed nabízí rovněž vyhřívání volantu.
Pokud jedete sami, stiskněte tlačítko „Pouze řidič“: Budete v teple nebo chladu, jak potřebujete, to vše při nižší spotřebě energie.

Svoboda pro vaše zavazadla

Nová Kia XCeed je ideálním partnerem pro cestování díky své naprosté otevřenosti – vůči městu, dobrodružství i nekonečným možnostem. Její karoserie, koncipovaná ve zcela novém pojetí, je dynamická a zároveň prostorná, takže nikdy nebudete muset činit kompromisy, ať jde o styl, nebo praktičnost. Až spatříte zadní sedadla, dělená a sklopná v poměru 40:20:40, zavazadlový prostor o objemu 426 litrů, bezpočet odkládacích schránek a chytré elektrické ovládání zadního výklopného víka, okamžitě Vám bude jasné, že toto je crossover, který bude pro Vás pracovat a zároveň i potěší a překvapí všechny Vaše spolucestující.

KIA Xceed Plug-in Hybrid - videa o modelu a technologiích

KIA XCeed Plug-in Hybrid - recenze o modelu a technologiích

Kia Ceed SW a XCeed do zásuvky mají české ceny. Těsně se vejdou pod milion 8. 5. 2020, www.autorevue.cz Kia Ceed SW a XCeed do zásuvky mají české ceny. Těsně se vejdou pod milion V pořadí již čtvrtá generace modelu Kia Rio brázdí české silnice od roku 2017 a od té doby si vydobyla poměrně slušnou pozici. Nejen na tuzemském trhu se řadí mezi nejoblíbenější malé hatchbacky a není se čemu divit... přečíst celý článek
Test Kia XCeed PHEV: Od pantáty vedou dráty… 5. 10. 2020, www.autobible.euro.cz Test Kia XCeed PHEV: Od pantáty vedou dráty… … do XCeedu přede vraty. Ano, i emotivní crossover ze Žiliny dostal kabel a v plug-in hybridní verzi přijíždí pomoci snížit značce Kia flotilové emise. Dokáže efektivitu projevit nejen v excelových tabulkách, ale i v praxi?... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, XCeed, Plug-in Hybrid, phev, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, XCeed, Plug-in Hybrid, phev, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, XCeed, Plug-in Hybrid, phev, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧