Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Zcela nová Kia Sportage Plug-in

Zcela nová Kia Sportage Plug-in Hybrid - Inspirace přichází v mnoha podobách.

Představujeme Vám zcela nový model Kia Sportage. Vůz, který Vás bude inspirovat.
Zcela nový model Sportage vybavený nejnovější generací hybridních a plug-in hybridních pohonů Vás doveze k novým horizontům. A díky odvážnému designu sportovního crossoveru si můžete být jisti tím, že se žádná Vaše jízda neodehraje bez povšimnutí.
Nastupte si a užívejte si inspirující jízdu.

Emil Frey KIA Sportage Plug-in Hybrid Emil Frey KIA Sportage Plug-in Hybrid
Odvážné nápady, které vyžadují pozornost.

Toužíte po automobilu, který Vám přinese změnu? Pak vězte, že je právě teď nejvhodnější doba pro splnění Vašeho snu. Inspirace pro budoucnost Vašeho cestování automobilem přichází v podobě zcela nového modelu Sportage Plug-in Hybrid, který kombinuje ohromující vzhled s elegantně skrytým dobíjecím portem, prémiový interiér a dynamickou i ekologickou jízdu. Pozornost přitahuje okouzlující maskou chladiče s charakteristickým motivem tygřího nosu značky Kia, světly LED pro denní svícení v ikonickém bumerangovém stylu, mlhovými světlomety LED a dramatickými světlomety Matrix LED. K tomu je nutné připočítat ještě novou generaci elektronicky řízených tlumičů ECS (Electronic Control Suspension)*. A také nový terénní režim, který si poradí s jakýmkoli povrchem. Sportage Plug-in Hybrid vyvolává svým svalnatým a sportovním vzhledem respekt a mění způsob, jímž se v budoucnosti bude cestovat automobilem.
* K dispozici pouze pro GT-Line

Emil Frey KIA Sportage Plug-in Hybrid
Inspirovaná konstrukce pro vedoucí postavení.

Žijeme v době plné změn. Pro Vás i pro všechny z nás. Je to doba, která vyžaduje nevšední inovace. Která nás nutí myslet a jednat jinak. Zcela nový model Sportage Plug-in Hybrid byl od první fáze vývoje koncipován tak, aby se odlišoval svými nejmodernějšími technologiemi elektrifikovaného pohonu. Snadné dobíjení prostřednictvím integrované dobíjecí zásuvky, která Vám umožní doplňovat elektrickou energii doma nebo na veřejných dobíjecích stanicích na cestách.
Neméně důležitá je také skutečnost, že pečlivě promyšlená konstrukce modelu Sportage Plug-in Hybrid minimalizuje dopady na prostor pro cestující a zavazadla. Vysokonapěťová sada akumulátorů je uložena uprostřed pod autem. Tím přispívá k vyváženému rozložení hmotnosti. Vnitřní prostor je díky tomu praktický, komfortní a všestranný. Nejmodernější sada akumulátorů modelu Sportage navíc disponuje novou, technicky vyspělou řídicí jednotkou, která nepřetržitě monitoruje stav jejího dobití.

Technologie pro chytřejší jízdu.

Stisknutím tlačítka Hybrid/Electric (HEV/EV) na středové konzole můžete přepínat mezi režimy elektrického a hybridního pohonu. V režimu EV, který je ideální pro jízdu ve městě, upřednostňuje Sportage Plug-in Hybrid pouze elektrický pohon, a vůz tak jede bez emisí*. V režimu HEV používá oba zdroje hnací síly. V závislosti na jízdní situaci může pohon zajišťovat pouze zážehový motor, pouze elektromotor nebo oba motory současně.
* U vozidla v režimu EV se může zážehový motor v některých situacích automaticky aktivovat. Příkladem je pokles stavu dobití sady akumulátorů hybridního systému na určitou úroveň, požadavek řidiče na velké zrychlení a/nebo nutnost používat topení pro vyhřátí interiéru.

Rozdíl spočívá v chytrých nápadech.

V interiéru zcela nového modelu Kia Sportage zjistíte, že v tak inspirujícím prostoru pro Vás a Vaše blízké jsou klíčovými aspekty všeobsáhlá flexibilita a praktičnost s pohodlím. Dělená a sklopná zadní sedadla usnadňují přepravu zavazadel a k dispozici budete mít také chytré odkládací prostory. V situacích, kdy budete mít ruce plné tašek, oceníte chytré elektrické ovládání zadního výklopného víka. Chytré nápady značky Kia přinášejí inovativní řešení pro všechny eventuality.

Propojená technologie, s níž budete v čele.

Ve společnosti Kia víme, že vztahy jsou důležité. Nejen Vaše vztahy s ostatními lidmi. Také Vaše spojení se zážitky. Propojení s Vašimi nápady a oblíbenými místy nebo destinacemi. Propojení, která Vás budou informovat a bavit. Propojení, která Vám poskytnou aktuální informace a bezpečnost. V interiéru zcela nového modelu Kia Sportage proto naleznete nejmodernější technologie, které Vás budou za jízdy snadno a nepřetržitě udržovat ve spojení se vším a se všemi ve Vašem okolí.

Zcela Nová KIA Sportage Plug-in Hybrid - videa o modelu a technologiích

Zcela nová KIA Sportage Plug-in Hybrid - recenze o modelu a technologiích

Kia Sportage 1.6 T-GDI PHEV 4×4, Velký krok kupředu 1. 5. 2022, www.fdrive.cz Kia Sportage 1.6 T-GDI PHEV 4×4, Velký krok kupředu S neustále vzrůstajícími ceny paliv začínají někteří zájemci o nový vůz pokukovat po elektrifikovaných modelech. Jedním z nich je nová Kia Sportage, která se kromě jiného nabízí i jako plug-in hybrid ... přečíst celý článek
Test spotřeby: Když chcete milionovou Kiu Sportage, je plug-in výhodnější než diesel 15. 4. 2022, www.aktualne.cz Test spotřeby: Když chcete milionovou Kiu Sportage, je plug-in výhodnější než diesel Plug-in hybrid se oproti dieselu nikdy nevyplatí. V Česku to dlouhou dobu bylo jasné pravidlo, které jste se mohli dočíst pomalu v každém testu. Může se tato jednoduchá poučka změnit, jak na totemech čerpacích stanic rostou ceny benzinu a nafty? Na příkladě Kie Sportage vysvětlíme ... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Sportage, hybrid, plug-in, SUV, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Sportage, hybrid, plug-in, SUV, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Sportage, hybrid, plug-in, SUV, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧