Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Ceed SW Plug-in Hybrid

Zcela nová Kia Ceed SW Plug-in Hybrid – Více prostoru. Více dobrodružství. Více energie.

Dynamický rodinný vůz s plně elektrickou schopností jízdy a nízkými emisemi.
Od okamžiku, kdy Váš zrak spočine na modelu Ceed Sportwagon Plug-in Hybrid (PHEV), si budete jisti tím, že hledíte na to nejlepší z obou světů – kombinaci dynamického a přitažlivého designu s prostorným a praktickým interiérem, a to vše doplněno výhodami ekologického elektrifikovaného pohonu Kia. Tento vůz dává svým designem o sobě vědět – nejen výjimečnou maskou chladiče na přídi, ale také elegantní siluetou karoserie a odvážným designem zádě s jedinečným nárazníkem a zadními svítilnami LED. A díky vyspělému elektrifikovanému pohonu Kia s plynulými přechody mezi používáním zážehového motoru a elektromotoru si můžete užívat ekologičtější jízdu v ryzím komfortu. Akumulátory můžete nabíjet z domácí zásuvky nebo na veřejné nabíjecí stanici. Stačí zasunout konektor do integrované elektrické zásuvky na levé straně vozidla a o 2 hodiny a 15 minut později budete mít zcela nabito.

Hlavní prvky Kia Ceed Sportswagon
Emil Frey KIA Ceed SW Plug-in Hybrid Emil Frey KIA Ceed SW Plug-in Hybrid
  • Bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko
  • Digitální přístrojový štít s 12,3" displejem
  • Sklopné opěradlo zadního sedadla v poměru 40:20:40
  • Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) - detekce automobilů/chodců/cyklistů
  • Pokročilý adaptivní tempomat (SCC) + Stop&Go
  • Asistent následování v jízdním pruhu (LFA)
  • Ukazatel rychlostních limitů (ISLW)
  • Systém sledování mrtvého úhlu (BCW+LCA)
  • Inteligentní parkovací asistent pro příčné i kolmé parkování (SPAS)
Jasné, čisté linie

Aerodynamika a moderní vzhled se navzájem propojují. Sportovní nárazník a tygří maska chldiče jsou nejen úžasné, ale i efektivní. 17" diamantová broušená kola z lehkých slitin podtrhují sportovní profil.

Dodejte energii své jízdě

Vše se točí kolem řidiče a horizontální uspořádání přístrojové desky s ladnými tvary vytváří lehkou a vzdušnou atmosféru. Na pocit mimořádné prostornosti navazují měkké materiály, které umocňují vysokou kvalitu interiéru. Výjimečný styl je kombinován s inovativní technikou, jež zahrnuje 10,25" dotykový displej s navigačním systémem a automatickou klimatizaci. Vyberte si tedy své spolucestující, nebo se vydejte na cestu sami.

Emil Frey KIA Ceed SW Plug-in Hybrid
Ekologický, ekonomický a dynamický

Nová pohonná jednotka kombinuje lithium-polymerovou baterii o výkonu 8,9 kWh, elektrický motor 44,5 kW a účinný 1,6 l GDI (benzínové přímé vstřikování) s šestistupňovou dvojitou spojkou. Výstup je působivý: pouhých 28 g CO2 / km a plných 141 psů pro zrychlení 0-100 km / h za 10,8 sekund.

Moderní hybridní řešení

Asistent pro hospodárnou jízdu Eco-DAS (Eco-Driving Assistance System) Nový asistent pro hospodárnou jízdu Eco-DAS kombinuje funkce setrvačné jízdy CGC (Coasting Guide Control) a předvídavého řízení energetických toků PEC (Predictive Energy Control), které Vám pomohou k hospodárnější jízdě. Tyto funkce jsou přímo propojeny s navigačním systémem modelu a umožňují vozu předvídat provozní podmínky, aby bylo možné snižovat spotřebu energie a využívat ji co nejefektivněji, případně vyhledávat vhodné příležitosti k získávání dodatečné elektrické energie pro nabíjení sady akumulátorů.

Efektivní jízdní módy

Výběr režimu EV / HEV zlepšuje vaši spotřebu paliva. Tlačítko Sport poskytuje živější výkon pohonné jednotky. Šestistupňová dvouspojková převodovka umožňuje paralelní přenos celého výkonu benzínového i elektrického motoru.

Emil Frey KIA Ceed SW Plug-in Hybrid
Vítězství prostoru

Akumulátor je umístěn pod zadní lavicí, takže nezabírá cenný nákladný prostor. Ceed Sportswagon Plug-in Hybrid poskytuje 437 litrů zavazadlového prostoru a až 1 506 litrů se sklopenými zadními sedadly sklopenými 40:20:40. Smart Power Tailgate se otevře, když se přiblížíte k zadní části vozu s klíčem v kapse nebo tašce.

Chytřejší nabíjení

Nový indikátor nabíjení je umístěn na horní straně přístrojové desky. Tímto způsobem jej můžete vidět i mimo vozidlo a zjistit, zda je vaše auto plně nabité.

Plně digitální

Zcela digitální panel přístrojů je vybaven 12,3“ displejem s vysokým rozlišením. Specifická grafická zobrazení pro verzi Plug-in Hybrid Vám umožní sledovat aktuální informace, jakými jsou například momentálně aktivní jízdní režim, stav nabití akumulátorů a zbývající dojezd.

KIA Ceed SW Plug-in Hybrid - videa o modelu a technologiích

KIA Ceed SW Plug-in Hybrid - recenze o modelu a technologiích

Test Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDI PHEV GPF 6DCT automat (2021) 7. 1. 2021, www.auto-mania.cz Test Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDI PHEV GPF 6DCT automat (2021) Je to praktický kombík, který dojede všude tam, kde můžete natankovat zkapalněné dinosaury. A taky je to kombík, který se bez spalovacího motoru dokáže úplně obejít, protože umí jezdit čistě na elektřinu.... přečíst celý článek
Kia Ceed SW PHEV (2020) 1. 12. 2020, www.autoblogger.cz Kia Ceed SW PHEV (2020) Důkazem, že se pokrokové technologie na snižování emisí dostávají i do běžných modelových řad, je Kia Ceed SW PHEV – atraktivní kombík do zásuvky pro normální řidiče.... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Ceed SW, hybrid, plug-in, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Ceed SW, hybrid, plug-in, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Ceed SW, hybrid, plug-in, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧