Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Ceed SW

Zcela nová Kia Ceed Sportswagon – Harmonie sportovního designu a prostorného interiéru.

Objevte nový model Kia Ceed Sportswagon s jeho dynamickým stylem, všestrannou prostorností a nejmodernějšími technologiemi.

Hlavní prvky Kia Ceed Sportswagon
Emil Frey KIA Ceed SW Emil Frey KIA Ceed SW
 • Exkluzivní 7letá záruka Kia
 • 17" hliníkové disky kol
 • Automatická klimatizace
 • Elektrochromatické zp. zrcátko + dešťový senzor
 • LED zadní světlomety s denním svícením
 • Bezklíčový vstup Smart Key
 • 8" integrované GPS navigace
 • JBL prémiová soustava reproduktorů
 • Objem zavazadlového prostoru až 1694 l
 • Chytré elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru
 • Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 60:40
Nová Kia Ceed Sportswagon – Dopřejte si více svobody.

Potřebujete ještě více prostoru, abyste si mohli užívat každého dne? Seznamte se s novým modelem Kia Ceed Sportswagon, který kombinuje sebevědomý, atletický design se spoustou prostoru a dynamickou jízdou. Vpředu sdílí stylistické prvky s hatchbackem, zatímco nízký, elegantní profil s chromovanými okenními lištami sahá ještě dál než dosud. A elegantní podélné střešní ližiny Vám navíc poskytnou svobodu vzít si s sebou na cesty, cokoli potřebujete. Nenechte se tedy ničím zastavit.

Emil Frey KIA Ceed SW
Sestavte si svůj tým snů.

Interiér modelu Ceed Sportswagon je ušlechtilý a intuitivní. Vše se točí kolem řidiče a horizontální uspořádání přístrojové desky s ladnými tvary vytváří lehkou a vzdušnou atmosféru. Na pocit mimořádné prostornosti navazují měkké materiály, které umocňují vysokou kvalitu interiéru. Výjimečný styl je kombinován s inovativní technikou, jež zahrnuje 8" dotykový displej s navigačním systémem a automatickou klimatizaci. Vyberte si tedy své spolucestující, nebo se vydejte na cestu sami.

Zůstaňte ve spojení se svým světem.

Buďte na cestách vždy ve spojení. S vyspělou technikou v novém modelu Kia Ceed Sportswagon to bude snadné. Vyberte si cíl cesty na 8" dotykovém displeji navigačního systému, jehož mapy budeme aktualizovat po dobu 7 let, abyste jeli vždy správným směrem. Ovládejte funkce integrovaným hlasovým ovládáním a používejte Bluetooth pro přehrávání hudby a telefonování.

Emil Frey KIA Ceed SW
Zajistěte si ochranu vyspělými prvky.

Pocit jistoty je klíčový k tomu, abyste si mohli užívat jízdy. Proto je nová Kia Ceed Sportswagon vybavena sofistikovanou technikou a inovativními systémy, které zajistí Vám i Vašim spolucestujícím nejvyšší možnou bezpečnost.

Jezděte bezpečně díky chytrým asistentům.

Nová Kia Ceed Sportswagon Vám významně usnadní řízení. Bude Vám pomáhat inovativními funkcemi, které Vám umožní řídit ještě bezpečněji. Potřebujete zvládnout jízdu v dopravní koloně, pomoci s parkováním nebo více světla v zatáčkách při jízdě za tmy? Ceed se o všechno postará, abyste mohli zabránit potenciálnímu nebezpečí.

KIA Ceed SW - videa o modelu a technologiích

KIA Ceed SW - recenze o modelu a technologiích

Test Kia Ceed SW 1.5 T-GDI EDC (2021) 31. 10. 2021, www.auto-mania.cz Test Kia Ceed SW 1.5 T-GDI EDC (2021) Nová loga, mnohem členitější a zřetelnější tvarování čumáku. To jsou v kostce ty nejvýznamnější změny, s nimiž na trhu vstoupila modernizovaná verze dlouholetého etalonu v nabídce jihokorejské automobilka Kia – Ceed... přečíst celý článek
KIA Ceed 1.5 T-GDI GPF 7DCT GT-line: Šťastně až do smrti 29. 11. 2021, www.autickar.cz KIA Ceed 1.5 T-GDI GPF 7DCT GT-line: Šťastně až do smrti Poslední dobou se nám tu kupí Korejci. Skalní přívrženci litují, že máme raději testovat supersporty či plečky, jenže supersport nám nikdo nepůjčí od doby, co reálně hrozí, že z nich některý z našich redaktorů vyndá motor... přečíst celý článek


Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Ceed SW, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Ceed SW, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Ceed SW, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧