Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Ceed SW

Zcela nová Kia Ceed Sportswagon – Harmonie sportovního designu a prostorného interiéru.

Dynamický rodinný vůz s plně elektrickou schopností jízdy a nízkými emisemi.
Od okamžiku, kdy Váš zrak spočine na modelu Ceed Sportwagon Plug-in Hybrid (PHEV), si budete jisti tím, že hledíte na to nejlepší z obou světů – kombinaci dynamického a přitažlivého designu s prostorným a praktickým interiérem, a to vše doplněno výhodami ekologického elektrifikovaného pohonu Kia. Tento vůz dává svým designem o sobě vědět – nejen výjimečnou maskou chladiče na přídi, ale také elegantní siluetou karoserie a odvážným designem zádě s jedinečným nárazníkem a zadními svítilnami LED. A díky vyspělému elektrifikovanému pohonu Kia s plynulými přechody mezi používáním zážehového motoru a elektromotoru si můžete užívat ekologičtější jízdu v ryzím komfortu. Akumulátory můžete nabíjet z domácí zásuvky nebo na veřejné nabíjecí stanici. Stačí zasunout konektor do integrované elektrické zásuvky na levé straně vozidla a o 2 hodiny a 15 minut později budete mít zcela nabito.

Hlavní prvky Kia Ceed Sportswagon
Emil Frey KIA Ceed SW Plug-in Hybrid Emil Frey KIA Ceed SW Plug-in Hybrid
  • Bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko
  • Digitální přístrojový štít s 12,3" displejem
  • Sklopné opěradlo zadního sedadla v poměru 40:20:40
  • Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) - detekce automobilů/chodců/cyklistů
  • Pokročilý adaptivní tempomat (SCC) + Stop&Go
  • Asistent následování v jízdním pruhu (LFA)
  • Ukazatel rychlostních limitů (ISLW)
  • Systém sledování mrtvého úhlu (BCW+LCA)
  • Inteligentní parkovací asistent pro příčné i kolmé parkování (SPAS)
Jasné, čisté linie

Aerodynamika a moderní vzhled se navzájem propojují. Sportovní nárazník a tygří maska chldiče jsou nejen úžasné, ale i efektivní. 17" diamantová broušená kola z lehkých slitin podtrhují sportovní profil.

Dodejte energii své jízdě

Vše se točí kolem řidiče a horizontální uspořádání přístrojové desky s ladnými tvary vytváří lehkou a vzdušnou atmosféru. Na pocit mimořádné prostornosti navazují měkké materiály, které umocňují vysokou kvalitu interiéru. Výjimečný styl je kombinován s inovativní technikou, jež zahrnuje 10,25" dotykový displej s navigačním systémem a automatickou klimatizaci. Vyberte si tedy své spolucestující, nebo se vydejte na cestu sami.

Emil Frey KIA Ceed SW Plug-in Hybrid
Ekologický, ekonomický a dynamický

Nová pohonná jednotka kombinuje lithium-polymerovou baterii o výkonu 8,9 kWh, elektrický motor 44,5 kW a účinný 1,6 l GDI (benzínové přímé vstřikování) s šestistupňovou dvojitou spojkou. Výstup je působivý: pouhých 28 g CO2 / km a plných 141 psů pro zrychlení 0-100 km / h za 10,8 sekund.

Moderní hybridní řešení

Asistent pro hospodárnou jízdu Eco-DAS (Eco-Driving Assistance System) Nový asistent pro hospodárnou jízdu Eco-DAS kombinuje funkce setrvačné jízdy CGC (Coasting Guide Control) a předvídavého řízení energetických toků PEC (Predictive Energy Control), které Vám pomohou k hospodárnější jízdě. Tyto funkce jsou přímo propojeny s navigačním systémem modelu a umožňují vozu předvídat provozní podmínky, aby bylo možné snižovat spotřebu energie a využívat ji co nejefektivněji, případně vyhledávat vhodné příležitosti k získávání dodatečné elektrické energie pro nabíjení sady akumulátorů.

Efektivní jízdní módy

Výběr režimu EV / HEV zlepšuje vaši spotřebu paliva. Tlačítko Sport poskytuje živější výkon pohonné jednotky. Šestistupňová dvouspojková převodovka umožňuje paralelní přenos celého výkonu benzínového i elektrického motoru.

Emil Frey KIA Ceed SW Plug-in Hybrid
Vítězství prostoru

Akumulátor je umístěn pod zadní lavicí, takže nezabírá cenný nákladný prostor. Ceed Sportswagon Plug-in Hybrid poskytuje 437 litrů zavazadlového prostoru a až 1 506 litrů se sklopenými zadními sedadly sklopenými 40:20:40. Smart Power Tailgate se otevře, když se přiblížíte k zadní části vozu s klíčem v kapse nebo tašce.

Chytřejší nabíjení

Nový indikátor nabíjení je umístěn na horní straně přístrojové desky. Tímto způsobem jej můžete vidět i mimo vozidlo a zjistit, zda je vaše auto plně nabité.

Plně digitální

Zcela digitální panel přístrojů je vybaven 12,3“ displejem s vysokým rozlišením. Specifická grafická zobrazení pro verzi Plug-in Hybrid Vám umožní sledovat aktuální informace, jakými jsou například momentálně aktivní jízdní režim, stav nabití akumulátorů a zbývající dojezd.

KIA Ceed SW Plug-in Hybrid - videa o modelu a technologiích

KIA Ceed SW Plug-in Hybrid - recenze o modelu a technologiích

Test Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDI PHEV GPF 6DCT automat (2021) 7. 1. 2021, www.auto-mania.cz Test Kia Ceed Sportswagon 1.6 GDI PHEV GPF 6DCT automat (2021) Je to praktický kombík, který dojede všude tam, kde můžete natankovat zkapalněné dinosaury. A taky je to kombík, který se bez spalovacího motoru dokáže úplně obejít, protože umí jezdit čistě na elektřinu.... přečíst celý článek
Kia Ceed SW přijíždí v novém provedení plug-in hybrid 8. 3. 2023, www.auto-mania.cz Kia Ceed SW přijíždí v novém provedení plug-in hybrid Kia Ceed je jedním z oblíbených vozů této korejské automobilky na našem trhu, i v jeho provedení kombi Sportswagon. Nyní přichází na trh nová generace... přečíst celý článek


Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Ceed SW, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Ceed SW, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Ceed SW, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧