Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Stinger

Nová Kia Stinger – Klasický duch. Průkopnické vzrušení.

Nová Kia Stinger zapustí hluboké kořeny do srdcí skutečných automobilových nadšenců. Každá linie – od nízké kapoty motoru až po svalnatou záď – odkazuje na klasického ducha automobilů kategorie gran turismo. Pětidveřový liftback se splývající zádí ohromí svým nezaměnitelným profilem, který je předehrou dechberoucích výkonů.

Hlavní prvky výbavy Kia Stinger
Emil Frey KIA Stinger Emil Frey KIA Stinger
  • 10,25" integrovaná GPS navigace, UVO Connect, DAB
  • Elektricky nastavitelná bederní opěrka řidiče a spolujezdce ve 4 směrech
  • Sportovní volant se zploštělým věncem (tvar D)
  • Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) - detekce automobilů/chodců/cyklistů
  • Asistent pro jízdu na dálnici HDA
  • Systém sledování mrtvého úhlu s asistentem pro zamezení zadním kolizím (BCA-R)
  • Upozornění na přijíždějící auta v příčném směru s možností zásahu do řízení (RCCA)
Sportovní duch má v genech

Progresivní, sportovní design spočívá ve správných proporcích a vyváženosti. Nová Kia Stinger GT to bez námahy zvládá svou dlouhou kapotou, krátkým předním převisem, dlouhým rozvorem a nízko posazenou kabinou. Široké linie ramen se sbíhají a tvoří napnutou zadní část, která poskytuje vylepšenou aerodynamiku. Nová lehká 19 “kola z lehké slitiny navíc ještě více umocňují její sportovně laděný vzhled.

Emil Frey KIA Stinger
Okouzlující kabina

Můžete si být jisti, že o všechny Vaše potřeby a touhy bude skvěle postaráno. Nastupte si do nového modelu Kia Stinger GT. Sportovní styl jeho interiéru ladí s bezpočtem technických inovací a vylepšení designu, která zvyšují úroveň komfortu, asistence a vzrušujících zážitků. Mezi dominanty interiéru patří digitální panel přístrojů na 7" displeji, větší 10,25" displej navigačního systému, který splní všechny Vaše požadavky v oblasti multimédií, dekorační osvětlení na obou stranách interiéru a bezrámečkové vnitřní zpětné zrcátko.

Strhující jízda zaručena

Nová Kia Stinger podává mimořádně sportovní výkony a pohotově reaguje na povely řidiče, jemuž poskytuje bezprostřední spojení s vozovkou. Elektronicky řízené odpružení ECS (Electronically-Controlled Suspension) zajišťuje maximální komfort a bezpečnost díky vyhodnocování provozních parametrů z mnoha senzorů. Využijte volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select) a přizpůsobte si nastavení vozidla vlastním preferencím a provozním podmínkám.

Mimořádná jistota a ovladatelnost

Silnice jsou plné nečekaných překvapení. S pohonem všech kol AWD (All-Wheel Drive) ve výbavě nového modelu Kia Stinger budete připraveni na jakkoli náročné výzvy, čekající za zatáčkou. Systém používá dynamické rozdělování hnací síly mezi jednotlivá kola k zajištění trakce a stability. Díky tomu dojedete bezpečně do cíle, bez ohledu na stav vozovky nebo počasí.

Zrychlete svůj tep

Připravte se na zrychlený tep bez ohledu na to, jaký z nabízených přeplňovaných motorů je podélně uložen pod kapotou: 2.2 CRDI (200 k), 2.0 T-GDI (255 k), nebo 3.3 T-GDI V6 (370 k). Osmistupňová samočinná převodovka řadí rychle a hladce. Při skvělé akceleraci a cestování vysokými rychlostmi zažijete okamžiky, při nichž se Vám zatají dech.

Emil Frey KIA Stinger
Velkorysý prostor

Jednoznačným přínosem dlouhého rozvoru tohoto sedanu se splývající zádí je prostorný interiér. Vy a až čtyři cestující budete mít dostatek místa v útulném, přehledném interiéru, v němž můžete odpočívat a užívat si jízdu. Prostorný zavazadlový prostor nabízí objem 406 l. Pro naložení delších předmětů nebo většího množství zavazadel jednoduše sklopte zadní sedadla dělená v poměru 60:40.

Fascinující interiér

Ryzí a zároveň exkluzivní. Nová Kia Stinger čerpá inspiraci ze sportovního designu vozů kategorie gran turismo a letectví. Ohromující interiér je vybaven kruhovými výdechy ventilační soustavy v leteckém stylu, přístroji s kovovými rámečky a saténově chromovaným ozdobným obložením. V nízko uloženém sedadle řidiče si budete užívat všech detailů – velmi kvalitních materiálů, moderního ozdobného obložení a kontrastního prošívání – přispívajících k atmosféře sofistikovanosti.

Služby Kia Connect

Se službami Kia Connect bude Váš vůz ještě snadněji dostupný než dosud. Cestovní plány si můžete z chytrého telefonu snadno přenést do navigačního systému. Na chytrém telefonu můžete rovněž sledovat aktuální polohu vozidla nebo načítat diagnostické zprávy. Získáte také přístup ke službám Kia Live Services6, zajišťovaným společností TomTom7, které nabízejí informace o místech měření rychlosti, počasí, dopravě atd.

DRIVE WiSE: Bezproblémové a příjemné řízení

Představujeme vám DRIVE WiSE - novou značku věnovanou autonomnímu řízení a asistenčním technologiím. Tato úplně nová platforma nám umožní v nasledujících letech představit inteligentní bezpečnostní inovace na eliminaci základních rizik a stresů při řízení na dnešních přeplněných cestách, přitom změníme způsob interakce s vaším vozidlem. Pro vás to znamená vyšší bezpečnost, bezproblémové a příjemné řízení.

KIA Stinger - videa o modelu a technologiích

KIA Stinger - recenze o modelu a technologiích

Kia Stinger 3.3 V6 T-GDI AWD – To dobré zůstává 25. 9. 2021, www.auto.cz Kia Stinger 3.3 V6 T-GDI AWD – To dobré zůstává Stingeru zůstal po faceliftu jediný motor. Navzdory zpřísňujícím se emisním limitům ten nejobjemnější a nejatraktivnější – vidlicový šestiválec!... přečíst celý článek
Test Kie Stinger GT 3.3 T-GDI, korejského bavoráku v novém balení 14. 6. 2021, www.autoweb.cz Test Kie Stinger GT 3.3 T-GDI, korejského bavoráku v novém balení Když neznalým lidem řeknete, že se těšíte na testovací týden s Kiou, koukají na vás jako na blázna. Jenže tohle není obyčejná Kia, kterých po našich silnicích jezdí obrovské množství, tohle je Kia Stinger GT... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Stinger, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Stinger, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Stinger, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧