Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Nová Kia Sorento Plug-in Hybrid

Nová Kia Sorento Plug-in Hybrid – Zvládnete cokoli.

Příď nového modelu Kia Sorento Plug-in Hybrid zaujme svým dominantním, svalnatým vzhledem. Masku chladiče s okouzlující mřížkou zvýrazňují chromované a leskle černé rámečky. Směrem dolů na ni navazuje sportovní nárazník v barvě karoserie s křídlovitou mřížkou otvoru pro přívod vzduchu a elegantní stříbrný spodní ochranný panel. Bezkonkurenčně dynamické osvětlení zajišťuje nová technologie zdrojů světla ve dvojitých projekčních světlometech LED, světlech LED pro denní svícení a mlhových světlometech LED.

Hlavní prvky Kia Sorento PHEV
Emil Frey KIA Sorento Plug-in Hybrid Emil Frey KIA Sorento Plug-in Hybrid
  • Motor 1.6 T-GDi PHEV (265 k)
  • Až 7 sedadel
  • Telematika
  • Full LED světlomety
  • Navigace 10,25” se systémem UVO Connect
  • Bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko
  • 17” kola z lehké slitiny
  • Vyhřívaná přední sedadla a volant
  • Asistent pro jízdu na dálnici HAD
Působivý, elegantní a nádherně asertivní

Příď nového modelu Kia Sorento Plug-in Hybrid zaujme svým dominantním, svalnatým vzhledem. Masku chladiče s okouzlující mřížkou zvýrazňují chromované a leskle černé rámečky. Směrem dolů na ni navazuje sportovní nárazník v barvě karoserie s křídlovitou mřížkou otvoru pro přívod vzduchu a elegantní stříbrný spodní ochranný panel. Bezkonkurenčně dynamické osvětlení zajišťuje nová technologie zdrojů světla ve dvojitých projekčních světlometech LED, světlech LED pro denní svícení a mlhových světlometech LED.

Luxusní prostor, styl a komfort

Sorento je jedním z mála vozidel, které nabízí i ve verzi Plug-in Hybrid až 7 sedadel. Jeho prémiový interiér rozhodně nešetří ani prostorem, ani stylem. Vnitřní design pozvedne každý okamžik Vaší jízdy například dekoračním osvětlením, luxusními materiály a ušlechtilými povrchovými úpravami. A k tomu přidává nekonečné množství komfortních prvků, mimo jiné vstup USB pro každého cestujícího. Připočtěte k tomu skvělou ergonomii plus mimořádně tichý interiér a uvidíte, že to je láska na první pohled.

Dominantní, moderní vzhled

Nová Kia Sorento Plug-in Hybrid se může pochlubit okouzlujícím designem i při pohledu zezadu, takže vždy zanechá trvalý a přesvědčivý dojem. Elegantní, aerodynamické linie umocňují její mimořádnou hospodárnost. Svislé zadní svítilny LED, spodní ochranný panel s přitažlivou sportovní ozdobnou lištou na zádi, uhlazený střešní spoiler s lesklou povrchovou úpravou, integrovaný zadní stěrač a emblém „eco plug-in hybrid“ jsou stručnou ukázkou detailů, které přispívají k působivému celkovému vzhledu.

Emil Frey KIA Sorento Plug-in Hybrid
Efektivita, hospodárnost a flexibilita

Cestujte po městě i za jeho hranicemi ekologicky a hospodárně. Vyspělý hybridní systém s možností vnějšího nabíjení kombinuje výhody spalovacího motoru a elektromotoru. Díky této flexibilitě můžete cestovat i na delší vzdálenosti a současně snižovat emise CO2 i celkové provozní náklady. Technologie rekuperace kinetické energie zajistí nabíjení sady akumulátorů při setrvačné jízdě nebo brzdění, čímž maximalizuje hospodárnost a dojezd.

Dynamická jízda s verzí Plug-in Hybrid

Ekologická hospodárnost, pozoruhodné výkony – a nekonečné potěšení z jízdy. S novým modelem Kia Sorento Plug-in Hybrid můžete mít vše. A to díky podmanivé výkonové charakteristice motoru T-GDi ve spojení s elektromotorem napájeným z vysokonapěťové sady akumulátorů o kapacitě 13,8 kWh. A také díky mimořádnému potěšení z nevšedních inovací, mezi něž patří elektronické ovládání automatické převodovky otočným voličem systému „shift-by-wire“.

Emil Frey KIA Sorento Plug-in Hybrid
Každá jízda bude potěšením

Výbava zahrnuje ještě více technicky vyspělých technologií, které Vám usnadní řízení a zvýší potěšení z jízdy. Například vyhřívaná a odvětrávaná sedadla pro maximální komfort za každého počasí. Nebo head-up displej, který promítá důležité provozní informace na čelní okno, přímo do Vašeho zorného pole. Nesmíme zapomenout ani na dekorační osvětlení s výběrem barev, které Vám vytvoří uvnitř vozu dokonalou atmosféru. A to vše, včetně elektromotoru, efektivně napájí vysokonapěťová sada akumulátorů s kapacitou 13,8 kWh.

Maximalizujte své možnosti

Nová Kia Sorento Plug-in Hybrid nabízí velkorysý prostor a variabilitu. Díky tomu přepravíte všechno, co potřebujete. Externě nabíjitelné hybridní Sorento lze rychle přeměnit z 5místného vozu na 7místný, nebo v něm snadno vytvoříte zavazadlový prostor o objemu až 809 litrů. To je jeden z největších zavazadlových prostorů mezi elektrifikovanými SUV v této třídě. Zadní sedadla jsou také dělená a sklopná v různých kombinacích, takže můžete snadno přepravovat rozměrný náklad i cestující současně.

Více komfortu, když je to zapotřebí

Připravte se na ještě více prostoru pro všechny cestující. A také na snadnější přístup díky větším vstupním otvorům a tlačítku pro odsunutí sedadla při nastupování do třetí řady. Ještě více komfortu přinášejí tlačítka pro snadné dálkové sklápění sedadel, chcete-li vytvořit různá uspořádání interiéru, a výškově nastavitelné, elektricky ovládané chytré zadní výklopné víko, které Vám umožní snadné naložení věcí do zavazadlového prostoru nebo jejich vyložení, i když budete mít obě ruce plné.

KIA Sorento Plug-in Hybrid - videa o modelu a technologiích

KIA Sorento Plug-in Hybrid - recenze o modelu a technologiích

Kia Sorento 1.6 T-GDi PHEV 4x4 6AT Top – Jedno z mála 3. 10. 2021, www.auto.cz Kia Sorento 1.6 T-GDi PHEV 4x4 6AT Top – Jedno z mála Hybrid s možností externího nabíjení akumulátoru představuje nejvýkonnější a také nejdražší verzi v nabídce motorizací Kie Sorento. K dispozici je od výbavy Exclusive a ve srovnání se vznětovou variantou... přečíst celý článek
Test Kia Sorento 1.6 T-GDi PHEV (2021) 19. 10. 2021, www.auto-mania.cz Test Kia Sorento 1.6 T-GDi PHEV (2021) Do třetice nám do redakční garáže zaparkovalo masivní Sorento, tentokrát s plug-in hybridní jednotkou. Takže jestli vám tedy klasický hybrid nebo vznětový motor úplně nevoní (nebo máte motivaci třeba v podobě... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Sorento, hybrid, plug-in, SUV, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Sorento, hybrid, plug-in, SUV, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Sorento, hybrid, plug-in, SUV, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧