Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Rio

Kia Rio – Žijte život podle svých představ

Odvážná Kia Rio promění život na cestách v potěšení. Sklopná zadní sedadla a prostorný interiér Vám nabízí všestrannou praktičnost, jakou potřebujete, zatímco chytré funkce v oblasti konektivity Vám umožní mnoho různých způsobů, jak zůstat ve spojení s okolním světem. Současně si budete užívat dynamické jízdní vlastnosti modelu Rio a potěší Vás i nízké provozní náklady. A to vše završuje naše bezkonkurenční 7letá záruka, jako připomínka, že zcela nová Kia Rio dokáže dokonale uspokojit všechny Vaše potřeby.

Hlavní prvky Kia Rio
Emil Frey KIA Rio Emil Frey KIA Rio
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • 17" hliníkové disky kol
  • Přístrojová deska Supervision
  • Kožené čalounění sedadel
  • Sportovní volant a hlavice řadící páky
  • Vyhřívaná přední sedadla
  • Automatická klimatizace
  • Objem zavazadlového prostoru až 300 l
  • Pokročilá konektivita
  • 1.0 T-GDI 120k 7DCT
Seznamte se s přitažlivým hatchbackem Rio.

Kia Rio je sportovní, elegantní a krásná, a také se může pochlubit ještě inovativnějším designem než dosud. Aerodynamické linie a svalnaté kontury propůjčují modelu Rio osobitý, vzrušující vzhled. Sofistikovaný design modelu Rio sahá až do nejmenších detailů, což dokládá charakteristická maska chladiče Kia ve stylu tygřího nosu, nová kola z lehké slitiny, nebo výkonné dvojité bifunkční projektorové světlomety s integrovanými diodami LED pro denní svícení.

Emil Frey KIA Rio
Rio GT - Design, který na sebe strhne pozornost. Jízda, která si podmaní Vaše srdce.

Design nového modelu Rio GT Line byl navržen s cílem ohromit! Rio GT Line je stvořeno pro volné silnice i velkoměsta díky dynamické ovladatelnosti, výjimečnému designu a chytré technice. Tady vládne styl – od nárazníku vpředu, konturované masky chladiče a mlhových světlometů LED ve tvaru ledové kostky až po nárazník vzadu se zdvojenou koncovkou výfuku. Přidejte navíc 17“ kola z lehké slitiny, nový design bočních prahů a chromovanou lištu pod okny a máte automobil, který chce abyste ho řídili.

Připraven na jakoukoli akci.

Ať se jedná o cestující nebo zavazadla, Kia Rio umožní komfortní přepravu jak osob, tak i věcí. Model Rio je díky prostornému interiéru, velkorysému objemu zavazadlového prostoru 325 litrů a variabilním sklopným zadním sedadlům připraven na jakékoli dobrodružství, které Vás napadne.

Emil Frey KIA Rio
Dynamické srdce.

Kia Rio přesvědčí výjimečnými provozními vlastnostmi. Pro dynamickou jízdu je model Rio vybaven optimalizovaným podvozkem, který zaručuje ještě agilnější jízdní vlastnosti s bezprostředními reakcemi a vyšší úrovní jízdního komfortu. Díky širokému výběru motorů a převodovek bude každá jízda zážitkem, který Vás potěší.

Intuitivní podpora pro Vaši bezpečnost.

Bezpečnost je v novém modelu Kia Rio nejvyšší prioritou. Proto disponuje inovativními funkcemi a nejmodernější technikou, aby Vám i Vašim spolucestujícím zajistil maximálně bezpečnou jízdu.

KIA Rio - videa o modelu a technologiích

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Rio, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Rio, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Rio, Praha, Emil Frey Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧