Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Optima

Nová Kia Optima – Inspirována kvalitou, poháněná technikou

Prozkoumejte inovativní, nový model Kia Optima, atraktivní sedan se 7letou zárukou, výjimečným komfortem a rozšířenou bezpečnostní výbavou.

Hlavní prvky Nová Kia Optima
Emil Frey KIA Optima Emil Frey KIA Optima
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Dvouspojková převodovka
  • Dostupná i ve verzi Plug-in Hybrid
  • Dostupná i ve verzi GT
  • 17 palcové hlinikové disky kol
  • Ukazatel rychlostních limitů
  • Hlavní světlomety Full LED s funkcí Dual bending
  • 8 palcová integrovaná GPS navigace, zadní parkovací kamera
  • Harman Kardon prémiová soustava reproduktorů
  • Bezdrátová nabíječka mobilních telefonů
Nová Kia Optima – Vnější design, odvážný a nádherný.

Optima vnáší do svého segmentu svěží vítr díky dynamickému profilu a pozoruhodně sportovnímu charakteru. Atraktivní zadní svítilny LED, odvážné spoilery a jedinečné chromované ozdobné prvky kolem koncovky výfuku a na spodní části nárazníku umocňují nenucený skvělý vzhled. A 18“ kola se strojově opracovanou povrchovou úpravou posunou laťku z hlediska elegance ještě o pořádný kus výš.

Emil Frey KIA Optima
Vnitřní design – Skvělý, tichý a plný komfortu.

Objevte v interiéru nového modelu Optima zcela nový svět komfortu. Velmi kvalitní materiály s měkkým povrchem posouvají kultivovanost na novou úroveň, zatímco leskle černé ozdobné prvky přidávají ještě více stylu. Díky chytře navržené přístrojové desce, orientované na řidiče, budete vždy vědět, že všechno naleznete přesně tam, kde to potřebujete mít.

Nová Kia Optima GT - Vůz, který Vás uchvátí.

Můžete mít sportovní vůz – nebo můžete mít nový model Optima GT. Jeho design na Vás zapůsobí z každého úhlu. Verze GT se může pochlubit ostrými konturami, atletickým půvabem a celou řadou nádherných detailů, jako jsou například úžasné boční prahy. Výbavu završuje motor 2.0 T-GDI s výkonem 245 k. Optima GT je díky tomu podmanivou kombinací skutečně sportovních výkonů a ryzí kultivovanosti.

Emil Frey KIA Optima
Nová Kia Optima Plug-in Hybrid - Nová úroveň výkonů hybridního vozu.

Po všech stránkách pozoruhodný model Optima Plug-in Hybrid je důkazem, že lze snižovat emise a zároveň plnit vysoké nároky na výkon. Díky vyspělému pohonnému ústrojí harmonicky kombinuje hospodárnost s dynamikou a zajišťuje rychlý a hladký přechod z elektrického do hybridního (zážehový motor/elektromotor) provozního režimu – při popojíždění ve městech, i na dálnici.

Skvělé nápady a úžasné materiály.

Nová Optima stanovuje nová měřítka také v oblasti bezpečnosti všech cestujících. Bezpečnostní skelet karoserie byl optimalizován důmyslnějším využitím vysokopevnostních kovových materiálů a lepidel, jakož i ještě větší pozorností věnované každému důležitému detailu.

KIA Optima - videa o modelu a technologiích

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Optima, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Optima, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Optima, Praha, Emil Frey Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧