Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Optima SW

Nová Kia Optima SW – Posuňte se na vyšší úroveň

Objevte zcela novou Kia Optima Sportswagon, která je praktická a prostorná, nabízí velkorysý zavazadlový prostor, inovativní osobitý design a 7letou záruku.

Hlavní prvky Nová Kia Optima SW
Emil Frey KIA Optima SW Emil Frey KIA Optima SW
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Objem zavazadlového prostoru až 1686 l
  • Dostupné i ve verzi GT
  • Spotřeba 4,4l /100 km
  • 17 palcové hlinikové disky kol
  • Ukazatel rychlostních limitů
  • Hlavní světlomety Full LED s funkcí Dual bending
  • 8 palcová integrovaná GPS navigace, zadní parkovací kamera
  • Harman Kardon prémiová soustava reproduktorů
  • Bezdrátová nabíječka mobilních telefonů
Nová Kia Optima SW – Vnější design, odvážný a nádherný.

Optima Sportswagon vnáší do svého segmentu svěží vítr díky dynamickému profilu a pozoruhodně sportovnímu charakteru. Atraktivní zadní svítilny LED, odvážné spoilery a jedinečné chromované ozdobné prvky kolem koncovky výfuku a na spodní části nárazníku umocňují nenucený skvělý vzhled. A 18“ kola se strojově opracovanou povrchovou úpravou posunou laťku z hlediska elegance ještě o pořádný kus výš.

Emil Frey KIA Optima SW
Variabilní. Přizpůsobivý. Prostorný.

Život je mnohem příjemnější, když máte veškerou volnost k tomu, abyste z něj mohli vytěžit maximum. V novém modelu Optima Sportswagon je prostor a variabilita vždy na Vaší straně, díky velkorysému zavazadlovému prostoru, praktickému sklápění zadních sedadel jednoduchým úkonem a chytře navrženým rozměrům interiéru, které maximalizují prostornost a komfort. Ještě více praktičnosti přináší celá řada důmyslných detailů, mezi něž patří například odkládací schránky pod podlahou, užitečný nastavitelný systém kolejnic pro zajištění zavazadel a chytré elektrické ovládání zadního víka pro bezdotykové otvírání zavazadlového prostoru.

Nová Kia Optima SW GT - Vůz, který Vás uchvátí.

Můžete mít sportovní vůz – nebo můžete mít nový model Optima Sportswagon GT. Jeho design na Vás zapůsobí z každého úhlu. Verze GT se může pochlubit ostrými konturami, atletickým půvabem a celou řadou nádherných detailů, jako jsou například úžasné boční prahy. Výbavu završuje motor 2.0 T-GDI s výkonem 245 k. Optima SW GT je díky tomu podmanivou kombinací skutečně sportovních výkonů a ryzí kultivovanosti.

Emil Frey KIA Optima SW
Nová Kia Optima SW Plug-in Hybrid - Nová úroveň výkonů hybridního vozu.

Po všech stránkách pozoruhodný model Optima Sportswagon Plug-in Hybrid je důkazem, že lze snižovat emise a zároveň plnit vysoké nároky na výkon. Díky vyspělému pohonnému ústrojí harmonicky kombinuje hospodárnost s dynamikou a zajišťuje rychlý a hladký přechod z elektrického do hybridního (zážehový motor/elektromotor) provozního režimu – při popojíždění ve městech, i na dálnici.

Skvělé nápady a úžasné materiály.

Nová Optima Sportswagon stanovuje nová měřítka také v oblasti bezpečnosti všech cestujících. Bezpečnostní skelet karoserie byl optimalizován důmyslnějším využitím vysokopevnostních kovových materiálů a lepidel, jakož i ještě větší pozorností věnované každému důležitému detailu.

KIA Optima SW - videa o modelu a technologiích

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Optima SW, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Optima SW, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Optima SW, Praha, Emil Frey Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧