Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Niro PHEV

Nová Kia Niro PHEV – Inspirována přírodou. Poháněna hospodárností.

Přirozeně cossover, inovativní hybrid,moderní technologie a výbava, elektrický dojezd až 58 Km.

Hlavní prvky Nová Kia Niro PHEV
Emil Frey KIA Niro PHEV Emil Frey KIA Niro PHEV
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Dojezd 65 km s elektrickým pohonem
  • 1.3 l/100 km
  • Automatická převodovka
  • 16" hliníkové disky kol s pneumatikami 205/60
  • Hlavní světlomety Full LED
  • Přístrojová deska Supervision se 7" barevným displejem
  • Ukazatel rychlostních limitů (ISLW)
  • Systém sledování mrtvého úhlu (BCW)
Kia Niro PHEV – Inspirována přírodou.

Vyspělá nová Kia Niro Plug-in Hybrid nabízí nejen ekologické cestování, ale také sofistikovaný design, inspirovaný přírodou. Vzhled tohoto vozu, vylepšený modrými ozdobnými prvky na spodní části nárazníků vpředu i vzadu, je pro oči stejným potěšením, jakým je pro řidiče řízení tohoto vozu.

Emil Frey KIA Niro PHEV
Režim Hybrid/EV

Stisknutím tlačítka HEV vedle páky voliče můžete přepínat mezi režimy EV a Hybrid. V režimu EV, který je ideální pro jízdu ve městě, používá systém pouze elektrickou energii, takže můžete cestovat s nulovou spotřebou paliva a nulovými emisemi. Díky velké kapacitě akumulátorů si můžete užívat pozoruhodného dojezdu více než 50 km s čistě elektrickým pohonem. Při nedostatečně nabitých akumulátorech systém automaticky přejde do hybridního režimu. Tento režim využívá oba zdroje hnací síly, takže vozidlo je poháněno zážehovým motorem i elektromotorem.

Ještě vyšší úroveň komfortu pro Vaše osvěžení.

Za volantem nového modelu Kia Niro Plug-in Hybrid budete chtít trávit hodně času. Interiér s mimořádným vnitřním prostorem a měkkými materiály poskytuje výjimečný komfort. Na přání dodávaný paket exkluzivního dvoubarevného interiéru v kombinaci světle šedá/černá s modrými ozdobnými prvky vytváří svěží vzhled a umocňuje atmosféru klidu a pohody.

Emil Frey KIA Niro PHEV
Jízdní dynamika modelu Niro PHEV.

Mimořádně dynamická jízda o víkendu, ryzí hospodárnost při každodenním dojíždění. V novém modelu Kia Niro Plug-in Hybrid si můžete jedinečným způsobem užívat obou vlastností. Vůz je vybaven šestistupňovou dvouspojkovou převodovkou. Na výběr máte dva režimy: Eco a Sports. Je to ekologický crossover s hybridním pohonem a možností vnějšího nabíjení – s výjimečnou technikou poháněcího ústrojí.

Výjimečné prvky ze světa high-tech.

Integrovaný 10,25" dotykový displej Vám poskytne přístup k až třem aplikacím současně, například k hudbě, navigaci a počasí. Poslouchejte hlasitou a čistou reprodukci svých nejoblíbenějších nahrávek prostřednictvím prémiového audiosystému JBL® s technologií Clari-Fi™. Součástí nabídky jsou také aktualizace mapových podkladů po dobu 7 let a služby poskytované v reálném čase.

KIA Niro PHEV - videa o modelu a technologiích

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Niro PHEV, Crossover, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Niro PHEV, Crossover, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Niro PHEV, Crossover, Praha, Emil Frey Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧