Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia Ceed GT

Zcela nový Ceed GT – Harmonie sportovního designu a prostorného interiéru.

Kia Ceed GT kombinuje atletický vzhled s nejvýkonnějším motorem v modelové řadě Ceed. Tento Ceed s červenými ozdobnými prvky na karoserii a v interiéru, elegantním čalouněním semišem a kůží a dvěma koncovkami výfukové soustavy je připraven poskytnout Vám maximální potěšení při každé jízdě.

Hlavní prvky Kia Ceed GT
Emil Frey KIA Ceed GT Emil Frey KIA Ceed GT
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • 1.6 T-GDi s výkonem 204 k
  • 7stupňová převodovka DCT
  • Páčky pro manuální řazení
  • 18" hliníkové disky kol s pneumatikami 225/40
  • Inteligentní parkovací asistent pro příčné i kolmé parkování
  • JBL prémiová soustava
  • Panoramatické střešní okno
Nová Kia Ceed GT – Vychutnávejte si pozornost.

Ceed GT Line okamžitě zaujme Vaši pozornost výraznou mřížkou masky chladiče a dramatickým stylem mlhových světlometů v předním nárazníku. Tento působivý vzhled umocňují sportovní boční lišty se stříbrnými ozdobnými prvky a 17" kola z lehké slitiny, broušená diamantem.

Emil Frey KIA Ceed GT
Zanechte silný dojem.

Interiér verze GT Line Vás přivítá dynamickou atmosférou, k níž přispívá volant s dole zploštělým věncem a elegantními variantami čalounění. K dispozici je kombinace černého semiše a kůže s šedým prošíváním a logem GT Line. Sportovní prostředí uvnitř vozu završuje černé čalouněné stropu.

Dejte o sobě vědět.

Ceed GT je síla, s kterou musí ostatní počítat. Čím se odlišuje? Například nezaměnitelným logem GT na černé voštinové mřížce masky chladiče s tmavě chromovaným rámečkem a červenými ozdobnými prvky. Odvážné červené prvky zdobí rovněž boční lišty a 18" kola z lehké slitiny, broušená diamantem. A nesmíme zapomenout ani na dvě koncovky sportovní výfukové soustavy, z níž se line zvuk výkonného motoru 1.6 T-GDi.

Emil Frey KIA Ceed GT
Zaostřeno na styl.

Červená v modelu Kia Ceed GT znamená sportovní charakter. S odvážnými barevnými ozdobnými prvky se budete setkávat na každém kroku, od kontrastního prošívání na čalounění z kůže a semiše až po logo GT na sedadlech a volantu s dole zploštělým věncem.

Dopřejte si více výkonu.

Ceed GT se nemůže dočkat, až Vám ukáže, co má pod svou elegantní kapotou. Konkrétně se jedná o motor 1.6 T-GDI s pohotovými reakcemi. Zážehový čtyřválec o výkonu 150 kW/204 k lze kombinovat i se 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou. Výsledkem je opravdu dynamická, ale zároveň i hospodárná jízda s hladkým, rychlým řazením. To je skvělé pro zatáčky i pro Vaši peněženku.

KIA Ceed GT - videa o modelu a technologiích

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Ceed GT, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Ceed GT, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Ceed GT, Praha, Emil Frey Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧