Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Novinky  > Vítězové TOMKET Pražského MTB poháru obdrželi poháry s dlažební kostkou, vylosovaný výherce bude tři měsíce využívat TOYOTU RAV4 Hybrid od Emil Frey.

Vítězové TOMKET Pražského MTB poháru obdrželi poháry s dlažební kostkou, vylosovaný výherce bude tři měsíce využívat TOYOTU RAV4 Hybrid od Emil Frey.
20. 11. 2019

Do posledního místa zaplněný sál Lidového domu Kbely aplaudoval nejlepším jezdcům TOMKET Pražského MTB poháru sezóny 2019.

Tři nejúspěšnější závodníci z každé závodní kategorie, převzali z rukou presidenta Českého svazu cyklistiky Petra Marka a patrona soutěže, šestinásobného paralympijského vítěze a mistra světa Jiřího Ježka unikátní poháry s pražskou dlažební kostkou. Jména vítězů zároveň byla vyryta na podstavec putovní trofeje celé soutěže.

„Letos jsme se nechali inspirovat blížící se olympiádou v Tokiu a poháry připomínají svým vyhotovením olympijskou pochodeň“ přibližuje vzhled nevšedního poháru manažerka seriálu v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů, Jarka Krakovičová.

Individuální ocenění TOMKET Pražského MTB poháru v letošním roce obdrželi:
Trenér roku: Václav Ježek (IVAR CS. Author Team)
Objev roku: Kryštof Bažant (TJ Sokol Plavy – Cyklo Benda)
Populární soutěž týmů, tradičně dramatickou až do posledního startu celého seriálu závodů, vybojoval pořádající NUTREND SPECIALIZED Racing.

Do Síně slávy TOMKET Pražského MTB poháru vstoupil legendární cyklistický moderátor, Jindřich Pulman.
Cenu v emotivní atmosféře, viditelně dojatému Jindrovi, symbolicky předávali muži, jejichž jména v minulosti tolikrát zmínil do mikrofonu. Legendární trenér Pavel Vršecký a jeho slavný svěřenec, Miloslav Kvasnička. Oba byli uvedeni do Síně slávy, společně s Bohunkou Lomovou, v minulých letech.

Mezi vítězi dětských a mládežnických kategorií proběhlo losování o sportovní kolo Specialized od společnosti Velocentrum Voleský.

Dospělí vítězové zase vylosovali výherce, který bude tři měsíce zdarma využívat luxusní vůz TOYOTA RAV4 Hybrid od společnosti Emil Frey. Šťastným výhercem je Ota Zima, vítěz silně obsazené kategorie Masters I.

Součástí slavnostního večera bylo i vyhlášení Osobností pražské cyklistiky pro rok 2019, které každoročně udělují nejúspěšnějším pražským cyklistům členové Pražského cyklistického svazu.


Pro rok 2019 si prestižní ocenění z Kbel odvážejí:
1. silnice: Kristýna Burlová (Dukla Praha) Mistr ČR, vítěz ČP, 5. ME na dráze a účastnice MS na silnici
2. dráha: Luboš Komínek (Dukla Praha) 3. místo ME, Mistr ČR
3. MTB: Jan Zatloukal (NUTREND Specialized Racing) 3. SP, 1. MČR, 10. MS a ME
4. sálovka: Jan Kripner (TJ Pankrác) 4. MEJ, Mistr ČR
5. BMX: Viktor Oldřich Chudoba (ÚAMK BIKROSCLUB ŘEPY) 9.MS, Mistr ČR, vítěz ČP, 2x 2. EP
6. cyklokros: Kryštof Král (Dukla Praha) ČP 2019: 3x první a 3x druhé místo, vede celkové pořadí ČP 2019
7. handicapovaní cyklisté: Patrik Jahoda (NUTREND Specialized Racing) 2x 4. MS, 3.SP, kvóta pro LPH Tokio 2020

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki
Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧
ÿbo绲>