Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Novinky  > Originální disky 4 za cenu 3 - Výhodná nabídka od Toyoty Emil Frey

Originální disky 4 za cenu 3 - Výhodná nabídka od Toyoty Emil Frey
13. 9. 2022

Výhodná nabídka originálních disků ke kompletaci kol. Aktuální nabídka obsahuje sadu 4 disků za cenu 3. Brzy máte peníze za komplety zpět. Navíc nedochází k poškození pneumatik a můžete je používat déle. Nabídka platí i pro plechové disky.

Používáním jedné sady disků a pravidelnou výměnou pneumatik (letní a zimní dezén) dochází k většímu opotřebení a vzniká riziko poškození částí pneumatiky. K delší životnosti pneumatik přispívá omezení četnosti přezouvání. Řešením je výměna celých kompletů kol. Tím je dosaženo snížení četnosti přezouvání a nutnosti kola vyvažovat. Docílíte tím i snížení nákladů na pravidelný servis.

Navštivte náše autorizované servisy na Černém Mostě a ve Stodůlkách. Rádi vám poradíme s nabídkou originálních disků pro váš vůz. Nabídka je omezena do 30. 10. 2022.

Používejte originální díly Toyota – vyplatí se to.

Odkaz: více informací

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki
Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧