Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Novinky  > Emil Frey přivezl na Gladiator Race auta i vlastní tým

Emil Frey přivezl na Gladiator Race auta i vlastní tým
14. 11. 2022

V říjnu se na území hlavního města Prahy po roce opět konal adrenalinový běh Gladiator Race. Závodníci se museli poprat nejen s fyzicky i technicky náročnými překážkami na trati, ale čekala je i koupel v ledové vodě. Jako jedna z překážek posloužila Toyota Hilux z flotily Emil Frey ČR, kterou všichni účastníci museli podlézt. Další vozy značek Toyota a Subaru oblíbené mezi cestovateli a dobrodruhy – Land Cruiser, Outback a Forester – pak byly vystavené podél trati.

Svou úspěšnou premiéru si na Čihadlech odbyl i nový formát zážitkového závodění pro firemní týmy pod názvem Team Spirit, který svou společenskou část zakončil v nádherném prostředí Počernického pivovaru. Skupinové výzvy se zúčastnil i čtyřčlenný tým Emil Frey.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki
Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧
ÿbo绲>