Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Novinky  > Dálkové aktualizace softwaru OTA pro všechny modely značky Kia

Dálkové aktualizace softwaru OTA pro všechny modely značky Kia
22. 2. 2023

Majitelé nejnovějších modelů Kia se již nyní mohou těšit na snazší a rychlejší stahování nejnovějších funkcí infotainmentu pomocí nové funkce vzdáleného přístupu OTA (over-the-air). Podpora funkce OTA, která jen pro všechny vozy Kia od modelového roku 2022, zajistí vzdálený přístup pro bezdrátové aktualizace systémů navigace a infotainmentu. To znamená, že kvůli aktualizaci softwaru vozidla, ta je nezbytná pro aktivaci OTA, si již zákazníci nemusí stahovat data z oficiálního aktualizačního portálu Kia Navigation Updates_CZE ani navštěvovat autorizované prodejce Kia.

Nejnovější technologie OTA je k dispozici pro všechna vozidla Kia od modelového provedení MY22 ve všech evropských zemích včetně České republiky, kde je podporováno připojení Kia Connect. Technologie zajistí snadný přístup k aktualizacím vestavěné navigace a palubní jednotky včetně řešení případných softwarových chyb. První dálková aktualizace Kia nabízí řadu konkrétních vylepšení včetně nového designového motivu ECO pro elektrické modely, jenž se zatím objevil pouze v modelu EV6; dále budou k dispozici nové zvuky ze světa přírody (Sounds of Nature) a vylepšené ovládání klimatizace kabiny i sedadel.

Podpora technologie OTA znamená pro zákazníka větší pohodlí a úsporu času, neboť navigace i palubní infotainment se udržuje v aktuální stavu automaticky. To je jeden z příkladů toho, jak se Kia snaží poskytovat co nejlepší zákaznické zkušenosti s hladkou konektivitou cestou těch nejprogresivnějších technologií.

Právní doložka
Pro nová vozidla modelového provedení MY22 nabízí Kia dvě bezplatné aktualizace map palubního systému navigace a softwaru palubní jednotky prostřednictvím vzdáleného přístupu („over-the-air“).Po vyčerpání dvou bezplatných on-line aktualizací mohou zákazníci využívat bezplatné aktualizace map palubního systému navigace a softwaru palubní jednotky pouze prostřednictvím (i) následující webové stránky: Kia Navigation Updates_CZE, nebo (ii) autorizovaného prodejce Kia.

Odkaz: více informací

Soubor ke stažení: kia_aktualizace_ota.pdf

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki
Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧