Objednat zkušební jízdu
Emil Frey - E-modely KIA

Nová Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid

objednat jízdu ceník

Progresivní design

Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid s dynamickými liniemi a působivou přídí je cokoli, jen ne nesmělá. Přitažlivé detaily, jako jsou speciální ozdobné prvky v odstínu modrá eco na masce chladiče a bočních prazích nebo energeticky hospodárné světlomety LED, umocňují ekologický charakter tohoto modelu. Aktivní vzduchové klapky společně se 17″ koly z lehké slitiny vylepšují aerodynamiku vozu a dodávají mu ještě elegantnější vzhled.

Osobitý interiér

Výjimečný design je více než jen pohlazením pro oči. Nová Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid Vás vřele přivítá prostorným a ušlechtilým interiérem. Díky mnoha prvkům, od dobře čitelného displeje až po uklidňující paket čalounění sedadel bílou kůží, se můžete naprosto uvolnit před svižnou jízdou do Vašeho cíle.

Stejnou měrou všestranný i praktický

Díky zavazadlovému prostoru o objemu 440 l si tento vůz poradí s každou situací. Sklopením zadních sedadel, dělených v poměru 40:20:40, snadno naložíte i větší náklad nebo méně skladné předměty. Kompletní soubor praktických prvků bezpečně zajistí přepravovaná zavazadla. Máte plné ruce? Chytré elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru se automaticky otevře, pokud je v jeho blízkosti chytrý klíček.

Nepřetržité spojení s Vaším světem

Nová Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid podporuje systémy Android Auto™ a Apple CarPlay™, které Vám poskytnou spojení se světem, zatímco Vy můžete stále sledovat dění na silnici.1 Zůstaňte v obraze se službami Kia Connected Services od společnosti TomTom.2 Využívejte informace o místech měření rychlosti, počasí a dopravě, zobrazované na 8″ displeji.3,4 Navigační systém zahrnuje aktualizace mapových podkladů po dobu 7 let a služby poskytované v reálném čase.

Vyspělá hybridní technika

Představujeme Vám nové pojetí hospodárnosti a delší elektrický dojezd než u běžných hybridních vozů s možností vnějšího nabíjení. Jízda se zážehovým motorem a elektromotorem je plynulá a hospodárná. Užívejte si cestování automobilem s čistým svědomím. A s pocitem jistoty, pramenícím ze snadné údržby a 7leté záruky Kia. Včetně akumulátorů.

Paralelní hybridní soustava

Můžete snadno přepínat mezi zážehovým motorem a elektromotorem. Nebo využívat kombinaci obou zdrojů hnací síly. Systém rekuperace přeměňuje kinetickou energii při zpomalování na elektrickou energii pro nabíjení akumulátorů. Nový model Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid můžete také snadno nabíjet z domácí zásuvky 220 V nebo na nabíjecí stanici.

Jízdní dynamika

Nová Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid Vás hospodárně doveze kamkoli díky motoru 2.0 GDI a elektromotoru. Užívejte si celkového výkonu hybridní soustavy 205 k a pozoruhodného dojezdu 62 km s elektrickým pohonem díky větším akumulátorům. Ano, to je nejlepší hodnota ve své třídě.

Provozní údaje jedním pohledem

Nejdůležitější provozní údaje budete mít přehledně na očích. Jasně uspořádaný displej zobrazuje aktuální režim a toky energií. Více informací o stavu akumulátorů, jízdním stylu a hospodárnosti naleznete na navigačním displeji. Nebo si vyhledejte nabíjecí stanici v okolí. Je to ochrana životního prostředí a uživatelská přívětivost v jednom!

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.