Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia Optima SW

Design: Tvar inovace

Tento vůz, inspirovaný konceptem SPORTSPACE z roku 2015, zahajuje novou éru našeho designu. Naši designéři vytvořili sportovní kombi s dokonale vyváženým suverénním stylem, vizuálními inovacemi a funkčními vylepšeními.  Je to vůz který splní všechny Vaše přání.

Drive Wise: Nádherná jízda bez problémů

Objevte DRIVE WISE, budoucnost asistenčních systémů KIA. Inovace, které zvyšují bezpečnost silničního provozu, upozorňováním na různá nebezpečí. S menšími starostmi bude jízda skutečným potěšením.

Technika a bezpečnost: Konstrukce, která vám bude pomáhat

Zcela nový model Optima Sportswagon je standardně vybaven mnoha prvky pasivní bezpečnosti. V případě kolize ochrání cestující sedm airbagů, včetně kolenního airbagu řidiče. Kromě toho se může vyztužený skelet karoserie pochlubit nejen nízkou hmotností, ale také mimořádnou odolností a bezpečností.

Řídíte rádi vozy se vznětovými motory? Dopřejte si turbodiesel 1.7 CRDi s výkonem 141 k. Vyhovují-li vám spíše zážehové motory, pak je správnou volbou jednotka 2.0 T-GDI s výkonem 163 k.

 Variabilní a velkorysý zavazadlový prostor

Máte toho hodně? Žádné obavy, zde je hodně místa. Až 1686 l při sklopení zadních opěradel. Navíc máte k dispozici odkládací schránky pod podlahou a různá řešení pro přepravu zavazadel. Přeprava velkého množství věcí je s objemem zavazadlového prostoru 552 l velmi snadná. Předměty můžete zajistit pomocí kolejnic v podlaze. Maximální využitelnost prostoru zaručují snadno sklopitelná zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40.

Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.