Objednat zkušební jízdu
Emil Frey - E-modely KIA

Kia Optima SW

objednat jízdu ceník

Design: Tvar inovace

Tento vůz, inspirovaný konceptem SPORTSPACE z roku 2015, zahajuje novou éru našeho designu. Naši designéři vytvořili sportovní kombi s dokonale vyváženým suverénním stylem, vizuálními inovacemi a funkčními vylepšeními.  Je to vůz který splní všechny Vaše přání.

Drive Wise: Nádherná jízda bez problémů

Objevte DRIVE WISE, budoucnost asistenčních systémů KIA. Inovace, které zvyšují bezpečnost silničního provozu, upozorňováním na různá nebezpečí. S menšími starostmi bude jízda skutečným potěšením.

Technika a bezpečnost: Konstrukce, která vám bude pomáhat

Zcela nový model Optima Sportswagon je standardně vybaven mnoha prvky pasivní bezpečnosti. V případě kolize ochrání cestující sedm airbagů, včetně kolenního airbagu řidiče. Kromě toho se může vyztužený skelet karoserie pochlubit nejen nízkou hmotností, ale také mimořádnou odolností a bezpečností.

Řídíte rádi vozy se vznětovými motory? Dopřejte si turbodiesel 1.7 CRDi s výkonem 141 k. Vyhovují-li vám spíše zážehové motory, pak je správnou volbou jednotka 2.0 T-GDI s výkonem 163 k.

 Variabilní a velkorysý zavazadlový prostor

Máte toho hodně? Žádné obavy, zde je hodně místa. Až 1686 l při sklopení zadních opěradel. Navíc máte k dispozici odkládací schránky pod podlahou a různá řešení pro přepravu zavazadel. Přeprava velkého množství věcí je s objemem zavazadlového prostoru 552 l velmi snadná. Předměty můžete zajistit pomocí kolejnic v podlaze. Maximální využitelnost prostoru zaručují snadno sklopitelná zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40.

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.