Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia NIRO

Interiér ve stylu High-Tech

Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.

Hybridní technika

Nová Kia Niro je mnohem více než automobilem. Přesvědčí Vás o tom nízkými emisemi i spotřebu paliva, snadnou údržbu a 7 letou zárukou, která platí dokonce i na akumulátory. Je všestranným vozem pro jakýkoli účel, agilním pro zaručenou radost z jízdy. Objevte, proč nemá konkurenci.

Nová Kia Niro je poháněna spalovacím motorem, nebo elektromotorem, popřípadě kombinací obou zdrojů hnací síly. Systém rekuperace kinetické energie přeměňuje pohybovou energii na elektrickou, pro nabíjení akumulátorů. Celkový výkon hybridní soustavy je 141 k. Niro může jet s čistě elektrickým pohonem rychlostí až  120 km/h.

Užijte si rychlého, hladkého řazení a nižší spotřeby paliva díky 6 stupňové dvouspojkové převodovce (DCT) s pohotovými reakcemi. Využijte příležitost rozloučit se s rázy při řazení a přivítat to nejlepší ze světů mechanických a automatických převodovek.

Velkorysý prostor pro každodenní život

Uvnitř nové Kii Niro budete mít vpředu se svým spolujezdcem k dispozici největší prostor pro nohy a hluvu ve své třídě. Snadno naleznete dokonalou polohu. Dokonce i Vaši nejvyšší přátelé mohou pohodlně sedět vzadu díky velkorysému prostoru.

Model Kia Niro PHEV se zapsal do České knihy rekordů jako nejúspornější hybridní vůz a obhajuje tak svůj zasloužený titul Ekologické auto roku 2017 v České republice.

 

Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.