Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA

Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia – The Power to Surprise

Korejská společnost Kia Motors Corporation patří mezi největší světové automobilky a její kořeny sahají až do roku 1944. Vozy vyrábí ve 14 závodech, které ročně vyprodukují více než 1 400 000 vozidel. Název Kia by se dal přeložit jako „vzestup z Asie“.

Proč kupovat nový vůz Kia od Emil Frey ČR?

  • Největší nabídka skladových vozů, široký výběr modelů.
  • Můžete vyzkoušet všechny modely při předváděcí jízdě.
  • Vlastní testovací dráha pro verze s pohonem 4×4.
  • Dva zkušení prodejci poradí s výběrem i výhodným financováním.

Pětihvězdičková kvalita a výjimečná záruka

Řidiči na celém světě usedají do vozů Kia s naprostou důvěrou a mají pro to pádný důkaz. Maximální bezpečnost modelů cee’d, Sportage a Sorento byla prokázána objektivní zkouškou. V nárazovém testu Euro NCAP tyto vozy dosáhly nejvyššího hodnocení – pět hvězdiček. Všechny modely se navíc od konkurence odlišují neobvykle dlouhou zárukou 7 let. Tuto strategii by Kia Motors neuplatňovala, pokud by si nebyla jistá nekompromisní kvalitou výrobních postupů. Jedinečnost záruky spočívá také v tom, že během prvních 3 let není omezena počtem ujetých kilometrů.

Excelentní na pohled i uvnitř

Výjimečnost značky Kia potvrzují i mnohá ocenění, které jí udělily významné instituce automobilového průmyslu. V roce 2014 společnost slavila dokonce trojnásobný triumf v mezinárodní soutěži automobilových značek německé Rady pro design. Avšak automobily Kia si zaslouží uznání i za svůj ohleduplný přístup k životnímu prostředí. Nejnovější model, Sorento, obdržel koncem roku 2014 osvědčení za ekologický přínos od nezávislé organizace TÜV Nord. A není to žádná náhoda. Od roku 2008 se jedná o již 12. model automobilky Kia, který se může pochlubit certifikací ISO 14040.

Značka ekologické odpovědnosti

Kia se dlouhodobě soustředí na ekologický management a design. Cílem inovací, které přináší, je neustálá snaha o snižování spotřeby paliva. Ač to zní neuvěřitelně, jedním z dlouhodobých cílů společnosti je vyrábět vozidla s nulovými emisemi. I z toho důvodu je Kia vnímána jako lídr v oblasti trvale udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí.

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.