Objednat zkušební jízdu

Kia – The Power to Surprise

objednat jízdu

Korejská společnost Kia Motors Corporation patří mezi největší světové automobilky a její kořeny sahají až do roku 1944. Vozy vyrábí ve 14 závodech, které ročně vyprodukují více než 1 400 000 vozidel. Název Kia by se dal přeložit jako „vzestup z Asie“.

Proč kupovat nový vůz Kia od Emil Frey ČR?

  • Největší nabídka skladových vozů, široký výběr modelů.
  • Můžete vyzkoušet všechny modely při předváděcí jízdě.
  • Vlastní testovací dráha pro verze s pohonem 4×4.
  • Dva zkušení prodejci poradí s výběrem i výhodným financováním.

Pětihvězdičková kvalita a výjimečná záruka

Řidiči na celém světě usedají do vozů Kia s naprostou důvěrou a mají pro to pádný důkaz. Maximální bezpečnost modelů cee’d, Sportage a Sorento byla prokázána objektivní zkouškou. V nárazovém testu Euro NCAP tyto vozy dosáhly nejvyššího hodnocení – pět hvězdiček. Všechny modely se navíc od konkurence odlišují neobvykle dlouhou zárukou 7 let. Tuto strategii by Kia Motors neuplatňovala, pokud by si nebyla jistá nekompromisní kvalitou výrobních postupů. Jedinečnost záruky spočívá také v tom, že během prvních 3 let není omezena počtem ujetých kilometrů.

Excelentní na pohled i uvnitř

Výjimečnost značky Kia potvrzují i mnohá ocenění, které jí udělily významné instituce automobilového průmyslu. V roce 2014 společnost slavila dokonce trojnásobný triumf v mezinárodní soutěži automobilových značek německé Rady pro design. Avšak automobily Kia si zaslouží uznání i za svůj ohleduplný přístup k životnímu prostředí. Nejnovější model, Sorento, obdržel koncem roku 2014 osvědčení za ekologický přínos od nezávislé organizace TÜV Nord. A není to žádná náhoda. Od roku 2008 se jedná o již 12. model automobilky Kia, který se může pochlubit certifikací ISO 14040.

Značka ekologické odpovědnosti

Kia se dlouhodobě soustředí na ekologický management a design. Cílem inovací, které přináší, je neustálá snaha o snižování spotřeby paliva. Ač to zní neuvěřitelně, jedním z dlouhodobých cílů společnosti je vyrábět vozidla s nulovými emisemi. I z toho důvodu je Kia vnímána jako lídr v oblasti trvale udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí.

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.