Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - SUZUKI

Suzuki - Akční vozy

S-Cross 1.0 Boosterjet

Typ nabídky: akční vůz
Akční cena: 439.900,- Kč
Sleva: 10.000,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Ignis 1,2

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 262.300,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,6 VVT Elegance

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 516.250,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,6 VVT Elegance

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 516.250,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Všechny skladové vozy

Suzuki – váš způsob života

Jak se z japonské továrny na tkalcovské stavy stane progresivní výrobce světoznámých automobilů a motocyklů? Chce to velkou dávku vytrvalosti a spoustu neotřelých nápadů. Rodinnou tradicí Suzuki je neustálý hlad po inovacích. A asi proto se postupem času, za téměř 110 let tvrdé práce, společnost dostala do první desítky všech automobilových výrobců.

Nyní se v závodech Suzuki vyrobí více aut než ve všech továrnách BMW, Mazda a Subaru dohromady. V roce 1939 společnost poslala do světa první automobily se 4taktními motory. A v kategorii malých vozů Suzuki dodnes dominuje. Avšak i v ostatních kategoriích má své plnohodnotné a konkurenceschopné zástupce.

Proč kupovat nový vůz Suzuki od Emil Frey ČR?

  • Největší nabídka skladových vozů, široký výběr modelů.
  • Můžete vyzkoušet všechny modely při předváděcí jízdě.
  • Vlastní testovací dráha pro verze s pohonem 4×4.
  • Dva zkušení prodejci poradí s výběrem i výhodným financováním.

Vyberte si radost a pohodlí

Od automobilů Suzuki můžete očekávat vždy víc. Všechny modely této značky mají k dispozici pohon 4×4 a pochopitelně také pestré menu výbavy a doplňků. K nejoblíbenějším modelům Suzuki patří Vitara, jejíž nová generace bude na český trh uvedena v dubnu 2015. Nedávno představená modelová řada Suzuki Swift jistě předčí očekávání zájemců o malé, ale uvnitř prostorné auto.

Suzuki – šetří i chrání

K charakteristickým rysům vozů Suzuki patří vynikající výsledky v oblasti spotřeby paliva a produkce emisí. U modelů Vitara a S-Cross se jedná dokonce o vůbec nejnižší hodnoty v daném segmentu. Suzuki také dělá maximum pro aktivní i pasivní bezpečnost posádky. Příkladem této snahy je například pokročilý radarový systém RBS minimalizující riziko kolize nebo snižující její následky.

Vítejte v globální rodině

Suzuki má na celém světě miliony spokojených zákazníků. Chcete auto, které bude svým provedením a výkonem odpovídat vašemu životnímu stylu? Nechte se i vy oslovit výjimečnou kvalitou, nízkou cenou a pestrým výběrem modelů.

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.